Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

šta se najviše prodaje

Cao devojke. Zanimaju me vasa iskustva sto se tice prodaja tj. Kupovine... šta je to što vi najviše trazite na sajtu da kupite , a koje su to stvari za koje dobijate najvise pitanja...? :) Da li vam vise ide prodaja/kupovina ili razmena? ❤️
2019 01 26
Prodaja slabo...poneka zamena ili kupovina,posto uglavnom kupujem ovde.
2019 01 26
Mislim da se trenutno najbolje prodaju čizme 👢za sneg.❄️ Od kada je pao prvi sneg, prodala sam pet pari čizama- snegarica, a mislim da bih prodala još toliko, da sam imala.☺️ Nemam nešto odredjeno što tražim na sajtu, to je obično nešto što mi trenutno treba, ili ako u potforumu “Rasprodaje” vidim na nekoj temi nešto interesantno, pa tako obavim i neku “neplaniranu” kupovinu.😉 Razmene ne radim, pa o tome ne mogu ništa ni da kažem.🙂
2019 01 26
Ja iskreno ne znam. Danas sam prodala cizme koje sam mislila da ce odmah otici a stoje 2 meseca, i dobijala sam za njih mnogo upita za zamene. Okacila sam jednu h&m haljinu otisla je za 5 sati, i jednu sam imala na cekanju. Dve bundice sam brzo prodala. Za sedam dana obe. Nema pravila.
2019 01 26
Ja nisam puno prodala ovde, češće sam kupac a i stvari su mi uglavnom većih brojeva i za malo starije žene. Mislim da najbolje idu moderne, devojačke stvari, pogotovo ako je Zara po povoljnoj ceni. Opšti utisak mi je da će ljudi pre kupiti kvalitetnu, skuplju stvar a za polovnu traže razmenu... Mislim takođe da je vidljivost problem, super bi bilo da postoji opcija obnove predmeta a da se sačuvaju oni koji ga već imaju u omiljenim, par stvari sam prodala kada sam ih ponovo postavila, svesno odustajući od onih koji su ga već stavili u omiljene jer su stajali 6 meseci...
2019 01 26
Najvise pitanja dobijam za haljine i kozmetiku, a najvise kupujem garderobu i eventualno nesto novo od sminke sto ne uspevam da nadjem van MK.
2019 01 26
Iskreno, čim sam snizila cene prodala sam gomilu stvari. I imam odmah upite za još dosta onih koje još uvek nisam prodala. Lepo sam stavila cene 500, 600 i 1000din za neke skuplje stvari i odoše :) I iskreno, sad mi se osladilo, pa ću sve živo da snizim samo da ne gledam prepunjen orman! x-)
2019 01 26
Nema pravila nekad jednostavno bude kako ti se posreci. 😁 Znaci treba da snizim cene? 😅
2019 01 26
Ja spustam cene dok ne prodam. Evo kozne italijanske cizme visoke 60 cm dadoh za 1500. A za taj novac ne mogu u Safranu da kupim papuče.
2019 01 26
Ne znam, meni je upalilo. Svesna sam naravno da su te stvari otišle daleeeeeko ispod cene, ali ja sam bolesnica koja ne prestaje da kupuje pa i da kupim novi orman i on bi u startu bio prepunjen hahahaha.......
2019 01 26
Bas tako... Nista, neka nam je sa srecom 😅
2019 01 26
> lokibg: > Ne znam, meni je upalilo. Svesna sam naravno da su te stvari otišle daleeeeeko ispod cene, ali ja sam bolesnica koja ne prestaje da kupuje pa i da kupim novi orman i on bi u startu bio prepunjen hahahaha....... Hahahha kraljice 😁
2019 01 26
U poslednjih mesec dana , nisam imala vremena ni da postavljam stvari , nisam pratila , iskreno , ne znam sta se najvise prodaje . Nisam ni prodavala u poslednje vreme ,mozda dve stvari ukupno.Iz iskustva od prethodnih godina u ovo vreme , mislim da se dzemperici najvise prodaju . Takodje sam spustila cene ,samo da se resim tih stvari koje ne nosim. Ranije sam imala prilike da iznosim po dve tri kombinacije dnevno ,sada jednu na posao i bukvalno u pidzamu :D
2019 01 26
Jakne, čizme, torbe... :)
2019 01 26
Uglavnom su to farke, duksevi, dzemperi I obuca ..
2019 01 26
1 2 3