Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Novi nacini prevare

Zdravo, zanima me vase misljenje i iskustvo. Naime, nedavno sam primetila da devojke znaju da nose neku krpicu, da je koriste, pa je onda srede, operu (mozda neke i ne) i da ponovo prikace etiketu, ako je etiketu moguce prikaciti (znate da negde ima ta mogucnost). Prodaju je kao novu stvar sa etiketom ovde ili cak vrate u regularnu prodavnicu. Jeste li imali neko slicno iskustvo?
2019 02 17
Ne, ali je sasvim moguće. Neke radnje primaju nazad robu. Zato etiketa više ništa ne znači. Jednom ili dva puta nošena stvar može biti istog kvaliteta. Prevara na sve strane.
2019 02 17
Imate lično iskustvo sa tom vrstom prevare?
2019 02 17
Moja jedna drugarica, kupila haljinu u Zari. Izasla jedno vece, nosila je, nije joj se svidela jer nije bila komotna. Stavila etiketu i vratila je. Naravno, eno je u slobodnoj prodaji.
2019 02 17
Radnice u buticima onim.manjim sa haljinama to rade redovno, kao i gazdarice. Čak i drugaricama nude za svadbe i mature. Tako da nije ni novo uvek novo
2019 02 17
Ne znam šta da kažem, snalazljiva ili bezobrazna. U mom svetu ovo drugo, ali sve više mi se čini da ovo nije moj svet.😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2019 02 17
Ja sam jednom Moni vratila njihovu leopard tasnu. Bila je prelepa, nosila sam je, ali kad je pala kisa u oktobru (kupljjena je u julu) pocela je da se skida boja. Reklamirala i zamenili mi tasnu. Verujte mi... mislim da sam je kasnije videla opet u prodaji. Ono kad dodje do crnog petka, osmog marta, kada daju snizenja. Mislim, razumem sve, nece sada baciti torbu jer sam je ja nosila i vratila jer je felericna, ali makar nekako da se stavi do znanja sledecem kupcu, ili da naprave jednom u sest meseci rasrpodaju takvih stvari. :|
2019 02 17
Tako da i ovde kad devojke napisu "novo jednom noseno", ili "skoro novo noseno dva puta"... niko nam ne garantuje da ni kad kupimo nesto u prodavnici po punoj ceni, nije vec noseno.
2019 02 17
> vodavoda: > Tako da i ovde kad devojke napisu "novo jednom noseno", ili "skoro novo noseno dva puta"... niko nam ne garantuje da ni kad kupimo nesto u prodavnici po punoj ceni, nije vec noseno. Slažem se. Žalosno. Nekad su izložbene predmete prodavali po nižim cenama. Sve što je bilo novo, ne u izlogu bilo zapakovano i tu je išla puna cena. Ostalo sa popustom.
2019 02 17
Pa ne znam meni je to bas bezveze...Ja sam skoro primetila u H&M kao nosene farmerke ali mislim da haljine i tako te stvari imaju specifican miris novog ..Kada se opere to je drugacije..Tako da , po tome...kod mene to nebi proslo 😊Ja uvek pomirisem . 😂
2019 02 17
Moguce. Jednom sam kupila farmerke sa etiketom i etiketa-prisivac na njima mi je delovala nekako izlizano kao i deo oko gajkica. Ali kupila sam ih po jako povoljnoj ceni i za te pare bih uzela i polovne.
2019 02 17
Nas nekoliko je za neki nastup sponzorisala jedna modna kuća. Odabrali smo šta ćemo da nosimo. Moja drugarica je rešila da malo fazonira haljinu i koncem je prikačila iznutra na boku, da bude asimetrična.Nakon nastupa smo sve vratili, jer je takav bio dogovor. Posle par dana smo istu tu haljinu našle medju ostalim u radnji, sasvim slučajno. Sa sve tragovima od dezodoransa i modnim korigovanjem moje drugarice, konac je i dalje stajao i očigledno nikome nije smetalo što se razlikovala od ostalih u nizu🤭
2019 02 17
Pa šta mislite ove voditeljke, koje se svakodnevno pojavljuju na televiziji u drugim odevnim kombinacijama, da sve to kupuju? Ne, to upravo tako funkcioniše: daju im garderobu za jedno snimanje/emisiju i posle sve vrate u butik. One čak ne moraju ni da skidaju etiketu, sede sve vreme i etiketu niko i ne vidi.😀 I na kraju svake emisije piše: “Voditeljku obukao taj i taj butik”. Obuku, vrate i tako svaki dan. A mi to posle kupimo kao “novo, sa etiketom”.😉
2019 02 17
Drugarica radi u New yorkeru..jedna zena je kupila dukseve i dzempere iznosala i posle par meseci dosla sa racunom i vratila,rekla vi to morate da mi vratite zakonski i zavrsila posao :/ Primecuju da i devojke izadju u haljini i onda je vrate... Ali ne vracaju to u prodaju
2019 02 17
Nemam ništa protiv nošene garderobe, pa pobogu zato sam tu na krpicama. Ali zna se šta je novo a šta nije. Tj. Sad već ni to. 😭😭😭
2019 02 17
1 2 3