Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bolesnici, dangube ili nekulturni korisnici sajta?

Cao svima (nadam se da ce mi neko odgovoriti), jako dugo sam na sajtu, ali nikada nisam pisala na forumu. Mozda je naslov previse grubo napisan, ali ja sam stvarno izrevoltirana. Vec duze vreme se pitam da li se i drugima desava da se srecu sa uzasno nevaspitanim ljudima, ljudima koji traze slike do detalja i mere, a ne kazu ni hvala, ne odgovara mi, bilo sta.. traze gore navedeno, pa Vam kazu ne odgovara mi cena. Zasto onda nisu prvo pitali za cenu? U svakom slucaju prvo polazim od sebe, nikada nisam nekom pisala, a da nisam imala nameru da taj predmet kupim. Zasto ljudi sebi daju za pravo da trose tudje vreme? Naravno da zelim svakom da izadjem u susret, ali zasto me neko pita za predmet za koji nema nameru da kupi? Zasto mi neko salje poruku "Zasto prodajes majicu ili pantalone"? Sta na to da odgovorim? Da li samo mene to nervira? Da li neko ne moze da bude ljubazan i pristojan u najmanju ruku i pita da li predmet ima ostecenja, a ne zasto ga prodaje? Da li je toliko tesko da se procita opis prodavca i da se to postuje? Prvo sto uradim kada mi se neki predmet svidja, odem kod prodavca i procitam njegove uslove, ako pise bez razmene, necu pitati za razmenu, ako pise nakon uplate, a meni deluje sumnjivo necu pisati uopste, ne tracim tudje vreme. Pricam o sebi, ako pise SALJEM NAKON UPLATE ILI LICNO zasto me neko ispita za detalje i onda kaze da hoce samo pouzecem? Nemam milion ocena, ali imam dovoljno da neko ima poverenja, da cu taj predmet poslati u stanju koje je navedeno. Nikada mi se nije desilo da neko ima neku zamerku. Uvek sam tu da ispostujem svakoga, javim kada stigne novac, javim kada posaljem i slikam onaj papir ili posaljem broj za pracenje.
2019 03 02
Cak mi ni sajt ne dozvoljava da komplatiram misao, evo nastavka :) Zasto me za razmenu pita neko kome na profilu pise NE RADIM RAZMENE? Lepo napisi radim razmene samo kad ja zelim razmenu, i to je vise fer. Situacija koja me je izludela i zbog koje i otvaram temu jeste da mi clanica salje poruku da zeli predmet (nema niti jednu ocenu), ja joj ljubazno odgovaram da saljem nakon uplate, na sta ona meni pise: Ma kako da ne.Ko to jos radi.Da ti.platim nesto sto nisam dobila.Cao. (kopirano). Cemu to? I jos milion situacija neljubaznosti ili bolesti, jer ja ne znam kako drugacije da okarakterisem takvo ponasanje... Nadam se da ce neko videti ovo i shvatiti da gresi ili ako neko misli da ja gresim slobodno neka me ispravi :)
2019 03 02
Moram još da dodam da je ovo redovna pojava i na drugim sajtovima. Nakon mojih dodatnih slika, merenja itd kažu evo samo još da ja izmerim nešto, ili joj pa uveče ću da vam šaljem odgovor i ispare. Ljudi, u redu je reči ne odgovara, izvinite, hvala na trudu. Ali da se ništa ne kaže, to je nevaspitane!
2019 03 02
"Nikada nemoj zamerati drugima na tome kakvi su, samo zahvali bogu sto ti nisi takva" - to ponavljam svaki put kada me nesto od gore navedenog izrevoltira (i DA - posle godina i godina provedenih na sajtu i dalje mi se zivci kidaju od pojedinih, mislim da nikada oguglati necu ,:( ) Mada, od svih "kriticnih" pojava, trenutno mi je najomrazenija (a na zalost sve ucestalija) postavljanje tolikog broja pitanja za jednu majicu na primer, koliko ja ne bih postavila ni da stan kupujem. Navedem velicinu. Napisem mere. Napisem u procentima koliko predmet ima elastina PLUS u cm od koliko do kolikoo se tegli PLUS svojim recima pokusam da docaram kako stoji i OPET NEKO SMISLI PORED SVEGA TOGA 42 DODATNA PITANJA. Meni je to neshvatljivo i samo mogu da kazem - takvim osobama je najteza kazna sto same sebe moraju da trpe, ne treba im nista vise 😂
2019 03 02
Ja nisam htela da objavim o kome se radi ali ako nekoga zanima, nek mi se slobodno obrati u inbox.
2019 03 02
Imam ja takva tri slucaja. Nisam dugo ovde. Trebalo bi stvarno odobiriti ocene za to.
2019 03 02
Na žalost, sve učestalije pojave ovde.... Šta reći? Nekultura i bezobrazluk su baš uzeli maha. Tužno.
2019 03 02
čisto ravnoteže radi, a i pošto više kupujem nego što prodajem, evo mog najnovijeg iskustva kao kupca. žena prodaje jaknu, kaže da je nova, za 6000 dinara, i nedavno je snizi na 5000. postavila je 3 fotke, tačnije, 2 i po, jer je na trećoj, zumiranoj, samo deo kragne i kapuljače, ali se nazire boja koja ne odgovara prethodnim slikama jakne. zamolim za mere i još par dodatnih fotki, stiže mi poruka bez reči, samo srinšot iste fotografije, ali sa nekog drugog sajta za prodaju, na kojoj se nalazi i podatak: "ispod pazuha 53, dužina 90". zahvalim se za mere i ponovim molbu za još par fotografija jer sam ove 3 već videla na krpicama i obrazložim da me zanima zbog eventualne razlike u boji jakne na fotkama i u prirodi. evo odgovora: "Ne znam mila šta još da ti slikam,sve se vidi a jakna nova. Boja je nud,krem i nije tako sjajna kao na slikama". drugim rečima, skini mi se sa one stvari, ako si mislila da ću dodatno da se cimam za 5000 dinara. 8-) zahvalila sam joj se, onda, na prevelikom trudu i vremenu koje je uopšte uložila da mi se javi.
2019 03 02
Jahahah a onda sam tu ja koja meri premerava opisuje dodaje u gradu stvar od 200-300 din. 😂
2019 03 02
> tamarabg04: > Jahahah a onda sam tu ja koja meri premerava opisuje dodaje u gradu stvar od 200-300 din. 😂 Isto. Nekultura generalno, i kupci i prodavci.
2019 03 02
Tako je i meni jedna na Kupindu kad sam je pitala rekla sta jos da ti slikam velikim slovima, a stvar joj stoji mesecima ma nisam ni odgovorila mars bre ima stvari ihahaj
2019 03 02
Meni nije teško da slikam dodatno, ali kad počne: aj molim te jednu napolju, aj jednu sa blicem, aj jop.jednu na tebi ili lutki, jel.možeš molim te oba džepa izbliza da mi slikaš i da uradiš urinokulturu, pa ćću ti javiti ako budrm zainteresovana. Brate!!! Nekad mi dođe da kažrm nemoj da kupiš.ništa od mene moliiim te, jer obič.o tako peglativni kupci nađu predmetu još gomilu mana kad stigne, pa.mi presedne i tih par stotina što sam zaradila
2019 03 02
Ovakve teme su veoma ceste.U trgovini se susrecemo sa sarenolikom populacijaom..Od veoma finih do olosa. Kao klinka radila sam u butiku,letnji raspust.Butik u Bulevaru,u to vreme,jedan od boljih. Maltretiranje po ceo dan.Usluzujem zene koje smrde,prostakuse,kurve.Koje se ponasaju prema meni krajnje odvratno,ali ja moram da se smeskam i da cutim.Donosim po 50 stvari,te im se svidja ,te im se ne svidja.Pa posle vracaj te stvari na mesto.Meni u tom trenutku treba dodatna lova ako dosta prodam dobicu i povecanje plate.E to je uzas!Na svu srecu nisam bila matrijalno ugrozena da sam morala da nastavim to da radim, Ko god da je nekada radio sa ljudima ili trgovinom s bavio,ispricace vam gomilu slicnih ili istih primera.A moraju to da rade,da bi preziveli. Ovaj sajt je laganica,gde svaka od nas uzme neki dodatni dinar ili ima dobit na neki drugi nacin. Svakome ko ne moze da prihvati,situaciju da radi sa ljudima,toplo preporucujem,da radi nesto drugo.... Iz mog ugla kada bi mene clanice ovog sajta toliko izbacivale iz koloseka,zbog toga sto ne kazu hvala,sto ne odgovore na poruku,sto odustanu od kupovine,sto mi traze dodatne fotografije,sto kliknu na zelim pa nestanu,napustila bih ga...
2019 03 02
> Debela_devojka: > Meni nije teško da slikam dodatno, ali kad počne: aj molim te jednu napolju, aj jednu sa blicem, aj jop.jednu na tebi ili lutki, jel.možeš molim te oba džepa izbliza da mi slikaš i da uradiš urinokulturu, pa ćću ti javiti ako budrm zainteresovana. potpuno se slažem, to je druga krajnost, i to su kupci koji ne kupuju.
2019 03 02
Tako je, Jelka, svaki posao sa ljufima je takav, svaka uslužna delatnost. Kada sam radila trhovinu preko tel, ista prića. Radila sam za Vitapur. Ćea zove, nedelja ujutru. 1000 pitanja u vezi dušeka koji je 50 000 rsd, a ja od toga 5% bonus. Naravnp, saslušam, odgovorim na svako pitanje, fogovorimo se i poruči dušek. Ponedeljak popodne zovu iz kancelarije žena vratila dušek, nije porućila. Sva sreća pa se razgovori snimaju, inače bih popila penale. Tako i u restoranu. Ja kao posrednik gosta i kuhinje uvek naj....m. kriva sam što je biftek prepečen, što je salata preslana, koktel slab, kafa bljutava... takvi su poslovi, čovek vremenom ogugla. I ono čuveno:,, E, izvini, izvini, čekam već 20 minuta, gde je kafa?'' U početku ti dođe da mu olupaš ajncer o glavu, ali vremenom naučiš da staviš na ignore i da se profesionalno smeškaš
2019 03 02
1 2 3