Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Period cekanja na prodaju

Drage moje,pokrenula sam ovu temu da neke ne uplasi ova tisina i ne zainterovanost kupca za vase stvari. Dugo sam na sajtu i skontala sam kad su otprilike pauze. Definitivno prva pauza je posle Bozica i ne znam do kad traje i znam za jos jednu pauzu posle avgusta(verovatno letovanja). Imate li vi neki period da dodate? Ljubac 💋💋💋
2019 03 06
Slažem se, i dodajem pauze od oko 20og u mesecu do negde oko 1og. ;) :)
2019 03 07
Meni se čini da je stalno pauza...nikako da prođe.🤔
2019 03 07
> marceta: > Meni se čini da je stalno pauza...nikako da prođe.🤔 Hahahahahaha
2019 03 07
Meni se cini da uopšte nema pregleda predmeta 😂
2019 03 07
I meni se čini da je baš zatišje. Izgleda baš niko nije zainteresovan za moje predmete. A onda torba za 10000 prodđe nekome za jedan dan. 🙄😕😔
2019 03 07
Kod mene je bilo zatišje od Nove godine do posle praznika, onda sam imala jednu prodaju. Posle toga zatišje od sredine februara do pre par dana, i onda nekoliko prodaja. Nema pravila, samo bi trebalo povremeno ubacivati nove stvari ili obnoviti starije oglase. Mislim da i aktivnosti u forumu utiču povoljno na prodaju.
2019 03 07
Kod mene poslednja 2 meseca NISTA, ni jedna poruka i sad u roku od 3 dana sam cak 6 stvari prodala x-) :)
2019 03 07
Osim slabije prodaje oko Nove godine cini mi se da nema pravila. Prodam nesto kad se najmanje nadam i obrnuto :D
2019 03 07
> LadyBlye: > Kod mene je bilo zatišje od Nove godine do posle praznika, onda sam imala jednu prodaju. Posle toga zatišje od sredine februara do pre par dana, i onda nekoliko prodaja. > Nema pravila, samo bi trebalo povremeno ubacivati nove stvari ili obnoviti starije oglase. Mislim da i aktivnosti u forumu utiču povoljno na prodaju. Da li je obnavljanje oglasa i kad se izmeni predmet ili ponovno postavljanje slika tj brisanje celog oglasa pa opet postavljanje? Ne znam koliko sam dobro objasnila posto me buni to obnavljanje oglasa. 😁
2019 03 07
> Borovniica: > > LadyBlye: > > Kod mene je bilo zatišje od Nove godine do posle praznika, onda sam imala jednu prodaju. Posle toga zatišje od sredine februara do pre par dana, i onda nekoliko prodaja. > > Nema pravila, samo bi trebalo povremeno ubacivati nove stvari ili obnoviti starije oglase. Mislim da i aktivnosti u forumu utiču povoljno na prodaju. > Da li je obnavljanje oglasa i kad se izmeni predmet ili ponovno postavljanje slika tj brisanje celog oglasa pa opet postavljanje? Ne znam koliko sam dobro objasnila posto me buni to obnavljanje oglasa. 😁 Dobro ste objasnili. 😉😊 Obnavljanje oglasa je kada izbrišete predmet i ponovo ga postavite. Možete povremeno to raditi, npr. po dva predmeta u danu, pa sutradan druga dva predmeta... Kada samo izmenite predmet, datum postavljanja Vam ostaje isti, tj. ukoliko je postavljen 01.02.2019. taj datum ostaje i ne pojavljuje Vam se predmet u novoobjavljenim predmetima.
2019 03 08
> marceta: > Meni se čini da je stalno pauza...nikako da prođe.🤔 I meni se tako cini haha :')
2019 03 08
> LadyBlye: > > Borovniica: > > > LadyBlye: > > > Kod mene je bilo zatišje od Nove godine do posle praznika, onda sam imala jednu prodaju. Posle toga zatišje od sredine februara do pre par dana, i onda nekoliko prodaja. > > > Nema pravila, samo bi trebalo povremeno ubacivati nove stvari ili obnoviti starije oglase. Mislim da i aktivnosti u forumu utiču povoljno na prodaju. > > Da li je obnavljanje oglasa i kad se izmeni predmet ili ponovno postavljanje slika tj brisanje celog oglasa pa opet postavljanje? Ne znam koliko sam dobro objasnila posto me buni to obnavljanje oglasa. 😁 > Dobro ste objasnili. 😉😊 > Obnavljanje oglasa je kada izbrišete predmet i ponovo ga postavite. Možete povremeno to raditi, npr. po dva predmeta u danu, pa sutradan druga dva predmeta... > Kada samo izmenite predmet, datum postavljanja Vam ostaje isti, tj. ukoliko je postavljen 01.02.2019. taj datum ostaje i ne pojavljuje Vam se predmet u novoobjavljenim predmetima. Hvala Vam. Ja sam mislila da se i izmenama obnavlja ali to se znaci izbacuje napred samo na mom profilu. 😁
2019 03 08
Meni se uglavnom proda ponesto na pocetku meseca i kasnije zatisje do sledeceg pocetka meseca 😁😀
2019 03 08
Objavim da poklanjam nesto,5-6 poruka u startu. Objavim da prodajem nesto,nema nikog mesecima. Moracu da probam sa ovim brisanjem oglasa,mozda se nesto promeni..
2019 03 08
1 2