Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Usluge ulepšavanja /

Iskustva sa kucnim aparatom za lasersku epilaciju?

Da li ste probale? Koji aparat imate? Vasa iskustva? Trenutno se dvoumim izmedju dva uredjaja, pa mi treba jos saveta. :)
pre 6 dana, 01:32
Bravo za temu, i mene zanima da da li neko koristi i kakva su iskustva...
pre 5 dana, 23:26
Ja sam koristila Philips lumea I jako jako sam zadovoljna, imam ga vec 3 godine. E sad ne znam konkretno sta vas zanima pa pitajte? 😊
pre 2 dana, 00:56
😊
pre 2 dana, 01:00
Cao, mene zanima da li se zaista smanjuju, razredjuju dlacice do te mare da skroz nestanu?
pre 1 dana, 22:46
Kucni aparati su prilagodjeni, tacnije oni su dosta slabiji nego salonski s razlogom, sa kucnim aparatom treba malo vise vremena i tretmana. Sto se tice dlaka meni su se smanjile 80% znaci imam jos uvek ali to je minimalno u pecatima I jako sporo rastu tako da si mirna, dosta su svetlije,cak i kada porastu nisu primetne I slabije (finije) na dodir. E sad cela kvaka je boja dlake/koze, tacnije sto je dlaka tamnija to bolje reaguju, na plavim/sedim dlakama aparat ne funkcionise zbog pigmenta. U slucajevima kada se ima problem s uraslim dlakama tu garantujem 100% da vise nikad necete imati problema, bar u mom slucaju ja sam ga najvise zbog toga kupila i stvarno je perfektno.
pre 1 dana, 01:33
> Beba24: > Cao, mene zanima da li se zaista smanjuju, razredjuju dlacice do te mare da skroz nestanu? Jos uvek ne mogu naucuti da treba pritisnuti odgovori kada upucujem nekome odgovor...joj zivoteee 😂😂😂😂
pre 1 dana, 01:35
Hvala na detaljnom odgovoru ❤ bas mi znaci.
pre 17 sati