Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Usluge ulepšavanja /

Iskustva sa kucnim aparatom za lasersku epilaciju?

Da li ste probale? Koji aparat imate? Vasa iskustva? Trenutno se dvoumim izmedju dva uredjaja, pa mi treba jos saveta. :)
2019 03 16
Bravo za temu, i mene zanima da da li neko koristi i kakva su iskustva...
2019 03 16
Ja sam koristila Philips lumea I jako jako sam zadovoljna, imam ga vec 3 godine. E sad ne znam konkretno sta vas zanima pa pitajte? 😊
2019 03 20
😊
2019 03 20
Cao, mene zanima da li se zaista smanjuju, razredjuju dlacice do te mare da skroz nestanu?
2019 03 20
Kucni aparati su prilagodjeni, tacnije oni su dosta slabiji nego salonski s razlogom, sa kucnim aparatom treba malo vise vremena i tretmana. Sto se tice dlaka meni su se smanjile 80% znaci imam jos uvek ali to je minimalno u pecatima I jako sporo rastu tako da si mirna, dosta su svetlije,cak i kada porastu nisu primetne I slabije (finije) na dodir. E sad cela kvaka je boja dlake/koze, tacnije sto je dlaka tamnija to bolje reaguju, na plavim/sedim dlakama aparat ne funkcionise zbog pigmenta. U slucajevima kada se ima problem s uraslim dlakama tu garantujem 100% da vise nikad necete imati problema, bar u mom slucaju ja sam ga najvise zbog toga kupila i stvarno je perfektno.
2019 03 21
> Beba24: > Cao, mene zanima da li se zaista smanjuju, razredjuju dlacice do te mare da skroz nestanu? Jos uvek ne mogu naucuti da treba pritisnuti odgovori kada upucujem nekome odgovor...joj zivoteee 😂😂😂😂
2019 03 21
Hvala na detaljnom odgovoru ❤ bas mi znaci.
2019 03 21
Ja sam i zaboravila da sam otvorila ovu temu. :') U medjuvremenu sam kupila Philips aparat. Pre par dana mi je bio treci put kako koristim... Za sada sam primetila da mi sporije rastu nakon brijanja. Sacekacu da prodju svih 75 dana probnog roka (uzela sam aparat dok je u Gigatronu bila ta akcija) za finalni utisak. Ja sam bas "kritican" slucaj sa dlakama, tako da ako na kraju na meni budu odlicni rezultati, onda je dobra opcija za sve zene. :)
2019 04 21
> ivanaa: > Ja sam i zaboravila da sam otvorila ovu temu. :') > U medjuvremenu sam kupila Philips aparat. Pre par dana mi je bio treci put kako koristim... > Za sada sam primetila da mi sporije rastu nakon brijanja. > Sacekacu da prodju svih 75 dana probnog roka (uzela sam aparat dok je u Gigatronu bila ta akcija) za finalni utisak. > Ja sam bas "kritican" slucaj sa dlakama, tako da ako na kraju na meni budu odlicni rezultati, onda je dobra opcija za sve zene. :) Ma bice u to ne sumnjaj, samo malo strpljenja, vremena i ne propustaj tretmane, posto su aparati za kucnu upotrebu slabiji nego u salonima i tu su rezultati, ma i 50% da je opet breee olaksa mnogo, ne cimas se svako malo, totalno znam kako ti je 😂😂😂
2019 04 24
Moja drugarica ima neki aparat za lasersku epilaciju i prezadovoljna je. Znam da je kupila preko interneta.
2019 05 26