Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li i Vas mrzi?

Kada Vam se dopadne neki predmet,pa zelite da pogledate sta jos clanica ima u ponudi..Da li Vas mrzi da pregledate po 15-20 stranica? Ja ponekad odustanem,Vi?
2019 03 19
Nope :) preletim sve začas :)
2019 03 19
> BettyBoopStore: > Kada Vam se dopadne neki predmet,pa zelite da pogledate sta jos clanica ima u ponudi..Da li Vas mrzi da pregledate po 15-20 stranica? > Ja ponekad odustanem,Vi? Daa, ja nikad ne gledam vishe od 2-3 strane 🙈 Pa tako i svoj profil sredjujem, ne stavljam nove stvari dok ne rasprodam neshto sa profila da mi sve stane na jednu stranu 😊
2019 03 19
Kako kad. Zavisi od cene i ponude.
2019 03 19
> AppleRed: > Kako kad. Zavisi od cene i ponude. Isto,kada se bas bas,,zapalim,,za nesto onda izguram do kraja!
2019 03 19
> OljaRaletic: > > BettyBoopStore: > > Kada Vam se dopadne neki predmet,pa zelite da pogledate sta jos clanica ima u ponudi..Da li Vas mrzi da pregledate po 15-20 stranica? > > Ja ponekad odustanem,Vi? > Daa, ja nikad ne gledam vishe od 2-3 strane 🙈 Pa tako i svoj profil sredjujem, ne stavljam nove stvari dok ne rasprodam neshto sa profila da mi sve stane na jednu stranu 😊 PametnoXD
2019 03 19
> Debela_devojka: > Nope :) preletim sve začas :) Svaka cast!
2019 03 19
Ja baš uživam da razgledam ponude, tako da mo to nije neko cimanje, najviše uvče, svi spavaju, ja u svoj ćošak na krevetu i lagano gleduckam :) i obično o no što mi se najviše dopada bude upravo na poslednjim stranama :D
2019 03 19
I ja ispregledam detaljno. Vi koji ne pogledate sve, uvek nesto propustite 😂
2019 03 19
> Debela_devojka: > Ja baš uživam da razgledam ponude, tako da mo to nije neko cimanje, najviše uvče, svi spavaju, ja u svoj ćošak na krevetu i lagano gleduckam :) i obično o no što mi se najviše dopada bude upravo na poslednjim stranama :D Slicno i ja,uvek nadjem nesto na tim poslednjim stranama :) :)
2019 03 19
Pregledam sve, uvek :) Odustajem ako vidim duple predmete, sa istom ili čak različitom cenom, ako mi slike liče na slike sa interneta ili ako ima mnogo predmeta ispod kojih piše Prodato.
2019 03 19
Nikada ne pregledam toliko strana kad već na prvoj strani vidim da je pola stvari već prodato. Stvarno me ne zanima šta je ko imao u ponudi, već šta ima. Ne razumem zbog čega neke članice ne brišu prodate stvari, pa se onda svede da od 20 strana zapravo pola toga više nije kod njih. Eto, to me nervira i sa takvih profila odmah izlazim. 8-)
2019 03 19
Da, mrzi me, do 5-6 strana mi je psihička granica, čim vidim da ima više - bataljujem :')
2019 03 19
Kod mene sve zavisi šta vidim na prvih par strana. Ako mi se bas nista ne svidi, onda dalje ni ne gledam. 😄
2019 03 19
> jacaikaja: > I ja ispregledam detaljno. Vi koji ne pogledate sve, uvek nesto propustite 😂 Moguce, a mozda i sacuvamo uzalud potroseno vreme. 😊😇Dve strane medalje
2019 03 19
1 2