Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Opet štrajkuju

> MinaMasa: > Moj paket od pre 4 dana je stigao :) Ima nade :) Mina, nada poslednja umire... Nadajmo se da će nam svima paketi biti isporučeni. Uz to, ako ti je taj paket poslat odande odakle mislim da jeste i tamo prave malo zastoj, jer i kod mene na proveri statusa pošiljke odande nije još stiglo do Gpc BG... 😉😊😊
2019 03 26
U NS-u ne primaju, nude preporucene posiljke, bejah malopre.
2019 03 26
Gledam cene kurirskoh, braćo moja mila, preskupi su! Stvarno ne znam.koja je alternativa. Eventualno autobus :D vozača častiti kafom. Baš nemam.ideju, nadam se da će tim ljudima izaći u susret, kako bi počeli uskoro sa normalnim radom
2019 03 26
> MlleSanja: > U NS-u ne primaju, nude preporucene posiljke, bejah malopre. Kod nas i preporučene pošiljke idu preko GPC BG, tako da nam to dođe na isto jer svakako tamo sve pošiljke zadržavaju. Takođe, čula sam i da u glavnim poštama NS i Niš isto zadržavaju pošiljke, mada ne znam da li je ta informacija proverena...
2019 03 26
Ma, za paket do 0.500gr platiti ptt od 270 do nekih 290din. stvarno preterano. Plus, pojedine kurirske službe ne primaju pošiljke ispod 0.350din. Besmisleno totalno.
2019 03 26
> LadyBlye: > Ma, za paket do 0.500gr platiti ptt od 270 do nekih 290din. stvarno preterano. Plus, pojedine kurirske službe ne primaju pošiljke ispod 0.350din. Besmisleno totalno. Slazem se sa vama pogotovo kad bi nesto jeftino kupila tipa 200 din racunam postarina 300 Izadje me sto kazu "skuplja pita nego tepsija"
2019 03 26
> MilicaMamlic: > > LadyBlye: > > Ma, za paket do 0.500gr platiti ptt od 270 do nekih 290din. stvarno preterano. Plus, pojedine kurirske službe ne primaju pošiljke ispod 0.350din. Besmisleno totalno. > Slazem se sa vama pogotovo kad bi nesto jeftino kupila tipa 200 din racunam postarina 300 > Izadje me sto kazu "skuplja pita nego tepsija" A, još cifre sa otkupom, tek je to katastrofa!!
2019 03 26
Mislim da je bolje sačekati Post Express, eto slati i preporučeno ako ne primaju PE, uputiti kupca u to da je štrajk i koje su mu opcije slanja, proveriti u svom mestu da li primaju PE pošiljke ili ne (ja ću sutra), pa slati preporučeno ako je kupcu hitno, nego se vijati sa AKS i Bex službom, rizikovati gubitak pošiljke, na stranu skupoća tih službi. Treba da štrajkuju i treba da ih podržimo kao korisnici, ja sam dobra i sa mojim poštarem i sa kuririma, ljudi se raspadaju od posla, sa 1 reona koji su držali su prešli na 3, nema kadrova, poštar mi danas doneo nešto sa carine i priča da posla i radnih mesta ima ali zbog zabrane zapošljavanja idu na otvoreni ugovor i rad za 18.000 i niko ne želi da radi taj posao za taj novac. I da citiram mog dobrog, starog poštara - Mi smo profitabilno preduzeće, kod nas je sve keš, ne plaća se ništa na odloženo a para nema, ali je bitno da je kupljen novi vozni park za rukovodstvo od 900.000 evra. Možda voze Maserati, ne bi me čudilo.
2019 03 26
> LadyBlye: > > MlleSanja: > > U NS-u ne primaju, nude preporucene posiljke, bejah malopre. > Kod nas i preporučene pošiljke idu preko GPC BG, tako da nam to dođe na isto jer svakako tamo sve pošiljke zadržavaju. Takođe, čula sam i da u glavnim poštama NS i Niš isto zadržavaju pošiljke, mada ne znam da li je ta informacija proverena... Cula sam u prolazu dok sam dizala paket. Nisam slusala dalje od toga. Uglavnom, slazem se sa Srebrnom.
2019 03 27
Meni se danas kurir nije ni pojavio da uzme pakete....zvala me uveče neka operaterka, kaže, preuzmanja se obavljaju otežano, pokušaće sutra da pošalju nekoga.....
2019 03 27
Slažem se i ja sa Srebrnom. 👏👏👏
2019 03 27
Proverila, svaki paket koji sam poslala u ponedeljak još stoji u BG centrali.
2019 03 27
I moji stoje . Da i rekose meni sinoc u posti ,da su sebi kupili bukvalno vozni park ,a njima skresali plate i da su najvise stradali kuriri .
2019 03 27
> srebrna: > Mislim da je bolje sačekati Post Express, eto slati i preporučeno ako ne primaju PE, uputiti kupca u to da je štrajk i koje su mu opcije slanja, proveriti u svom mestu da li primaju PE pošiljke ili ne (ja ću sutra), pa slati preporučeno ako je kupcu hitno, nego se vijati sa AKS i Bex službom, rizikovati gubitak pošiljke, na stranu skupoća tih službi. > Treba da štrajkuju i treba da ih podržimo kao korisnici, ja sam dobra i sa mojim poštarem i sa kuririma, ljudi se raspadaju od posla, sa 1 reona koji su držali su prešli na 3, nema kadrova, poštar mi danas doneo nešto sa carine i priča da posla i radnih mesta ima ali zbog zabrane zapošljavanja idu na otvoreni ugovor i rad za 18.000 i niko ne želi da radi taj posao za taj novac. > I da citiram mog dobrog, starog poštara - Mi smo profitabilno preduzeće, kod nas je sve keš, ne plaća se ništa na odloženo a para nema, ali je bitno da je kupljen novi vozni park za rukovodstvo od 900.000 evra. > Možda voze Maserati, ne bi me čudilo. Priču o voznom parku pominju i kod mene u pošti... Pošto sam slala paket odmah su mi rekli da paketi idu otežano.. Jer nema ko da im radi, a ljudi se bore za svoja prava... Nije ni njima lako treba i njih razumeti...
2019 03 27
O klime su kupili za 50000 i kusur. Piše u Blicu. Milione potrošili
2019 03 27
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 14