Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Opet štrajkuju

Smatram da je suludo slati pakete dok su u štrajku, jer se ne zna rok isporuke. A i mogu misliti ludila sa paketima kad prorade. Već zamišljam kako ih gomilaju i bacaju po magacinu. To rade i kad je sve redovno, a kamoli sada...
2019 03 28
Ma, ja mislim da će naći.način da se dostave paketi do kraja nedelje, kao što su dpstavili ui ponedeljak. Došli ovi što ne štrajkuju i dostavili, jesu bilo sporiji, ali su dostavili
2019 03 28
Meni je malopre bio kurir da donese paket,ja pitam Otkud ti?Kaze moraju da ispune zakonski minimum koji je otprilike 10 paketa na 3 reona.Clanica mi je poslala u ponedeljak.
2019 03 28
:D mogu da zamislim.tvoju zgranutu facu, iako ne hnam kako izgledaš ahaahhaahhaa . Otkud tiiii, čovele????
2019 03 28
A moji paketi stoje od ponedeljka, ništa, ja javila svima da prate PE. Nadam se da će svako preuzeti na kraju kad stigne.
2019 03 28
Meni je isto upravo stigao paket od ponedeljka.
2019 03 28
Srećnice ste o:)
2019 03 28
> Debela_devojka: > Srećnice ste o:) Izgleda da smo mi zakonski minimum.😊😊😊😊Pa ne izgledam lose mogu ti reci,mogu da te dodam na fb il ig.Ostavi podatke u pp.😊😊😊😊😊
2019 03 28
Ne posedujem :D ni fb, ni ig ahahahhahaahhaahaha imala sam myspace u srednjoj ahahahahahahah
2019 03 28
> Debela_devojka: > Ne posedujem :D ni fb, ni ig ahahahhahaahhaahaha imala sam myspace u srednjoj ahahahahahahah Hahahah pa bravo 😊😊😊😊.Vraticemo se na strajk da ne busim temu.😊😊😊
2019 03 28
Članica kojoj sam u ponedeljak poslala paket mi je javila da joj je stigla poruka od pošte pre nekih sat vremena i da čeka moj paket danas. Na statusu te pošiljke piše da je paket u GPC BG I dalje, ali eto nije nego je otišao paket dalje. Meni nije stigla poruka u vezi paketa koji je meni poslat od strane druge članice, takođe u ponedeljak. Eto... Neka, barem su nešto minimalno krenuli sa isporukama, ako ništa drugo...
2019 03 28
Dobih info da su im zapretili juče otkazom i da moraju da dostavljaju , pa nastavljaju posle sa štrajkom :D
2019 03 28
> HMgadreroba: > > Julija: > > Problem je sto su zarobljene i ne može da se dođe do njih iako uložiš reklamaciju da ti vrate. Čekaš isto koliko bi čekao da dostave onome kome si poslao... > > Neka se bore za svoja prava, ali nemoj da ugrožavaju ljude koji nisu krivi, ako već nisu hteli da dostavljaju trebalo je od početka da odbijaju da prime pakete. A ne kao uzmu, kažu ti nije garantovan rok uručenja, i onda je zarobe u Zemunu u MAGACINU ZATVORENOG TIPA kome nemaš pristup. Sramota. > Pa lepo su upozorili da nije garantovan rok urucenja,niste morali da saljete paket . Nisu me upozorili! Predala sam pošiljku u ponedeljak, regularno su je primili i ništa mi nisu ni rekli ni upozorili ni napisali. :( Podržavam ja štrajk, ali trebalo je onda da pošiljke ne primaju tako bez upozorenja.
2019 03 28
Na svim statusima pošiljki stanje je nepromenjeno, tj. svuda piše da su paketi u GPC BG a evo ženi iz Trstenika upravo uručen paket koji sam u ponedeljak poslala. Da li je moguće da statuse pošiljki niko ne obrađuje jer je štrajk i dalje?
2019 03 28
Evo i meni se javila devojka kojoj sam poslala paket u ponedeljak, da joj je stiglo. Ovaj od utorka koji je trebao za Suboticu, nije jos... 🙁
2019 03 28
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 14