Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Neodgovaranje na poruke

Mimi, hvala na odgovoru, bila sam 50:50 da li se radi o meni ali rekoh da se izvinim I objasnim za svaki slucaj ukoliko jesam ja. Drago mi je da nisam :) Da se nadovezem na temu - pre 3-4 god sam se javila clanici od koje sam zelela da kupim helanke I pitala je za mere posto u opisu nicega nije bilo, odgovorila mi je tek posle 3 dana "Ej stvarno me mrzi da se cimam da merim nesto sto ovako malo kosta". Bila sam u soku I nisam joj odgovorila.
2019 03 29
I ja sam primetila da je pojedinim članicama ovde najveći problem merenje. Kad ih pitate za mere, kao oko da ste im iskopale.😩 Nemam ni ja na svim svojim predmetima napisane mere, ali ako me neko pita, ODMAH merim i šaljem.🏃🏽‍♀️ Čak sam i krojački metar kupila u tu svrhu, jer sam primetila da se mere razlikuju ako merite tzv. gradjevinskim i krojačkim metrom. Što se neodgovaranja na poruke tiče, ne samo da ne odgovaraju ovde, nego ne odgovaraju ni na viber. Na profilima nekih članica piše: “Ako nisam na sajtu, slobodno me kontaktirajte preko vibera” (i ostavljen je broj). Ali, to samo tako piše...😁
2019 03 29
> Mimi75: > Na sajtu sam periodično, jer mi povremeno dosadi velika količina nekulture i bezobrazluka, koji se ovde širi kao neka zaraza. > Evo situacije: > Videla sam nešto što mi se dopalo i sasvim lepo i kulturno pitala članicu da li bi se možda menjala za nešto. Pri tom, ni na profilu, niti kraj slike ne piše da nije za razmene. Naravno, vidim da je ulazila na sajt, dakle sigurno je videla poruku ali ne odgovara na nju. Ono što ona ne zna je da sam ja bila spremna da željeni predmet kupim ukoliko ona ne bude za razmenu. Tako je izgubila kupca zbog ignorisanja poruke. > Zaista ne razumem. Zar je tako strašno nekome posvetiti 10 sekundi i napisati jedno "Ne, hvala."? Nikada ne znate koji je sledeći korak kupca, a moj bi u ovom slučaju bio: "Ok, onda kupujem!" > Da li i vi primećujete sve učestaliju pojavu neodgovaranja na poruke? Isti slucaj i kod mene..jos kad napisem da li bi mozda menjala odg stize Neeee a pritom nigde ne pise..pa kad vec tako drsko odg ja odg htela sam da kupim ako niste hteli da menjate al zbog vase drskosti sad to necu ona mi odmah izvini moze i niza cena pare su mi potrebnije..
2019 03 29
Ne odgovaranje je obostrano na sajtu. Kuliraju i prodavci i kupci. Ja ne razumem, srećna sam kao malo dete kad me neko pita za nešto, ako nisam kući pišem merim čim stignem. Šteta što se retko nađu kulturni kupci i prodavci.
2019 03 29
Devojke, drago mi je što ste se oglasile. Još mi je draže što ima toliko dragih i kulturnih članica. Što se tiče mene - uglavnom se i ne menjam. Imala sam tih nekoliko stvari, koje mi smetaju, zauzimaju mesto, a nikako da se prodaju, pa sam javno napisala da sam obeležila na profilu šta je za razmenu do kraja ove nedelje, a zatim te stvari brišem i poklanjam. Dakle, sasvim je slučajno ispalo da me članica kulira na pitanje o razmeni. Baš se pitam da li bi mi odgovorila kada bih joj sada napisala da hoću da kupim. A verujte mi, kupila bih da je samo odgovorila da ne želi razmenu. Sada ne bih uzela sve i da mi pokloni. Ako nešto ne podnosim, to je ljudska nekultura i arogancija!
2019 03 29
Svakom od nas se nekada dogodi da neko pitanje stigne u nezgodno vreme, tj. da nismo kraj predmeta, a ne možemo dati odgovor dok ne dođemo kući. Ostavljam prostor i da se taj dan totalno zaboravi ili da smo prebukirani sa nekim obavezama, pa zaista i ne stižemo. Ali ovo je suviše učestalo da bi se pripisalo takvim situacijama. Jednostavno ima mnogo pre svega nekulturnih, a zatim i bezobraznih ljudi. Svakako je fotografija glavna u privlačenju nečije pažnje ali je isto tako jako bitan nastup prodavca prilikom kontakta kupca.
2019 03 29
> MiciZara: > Ništa novo za ovaj sajt.. > I ako ne radim razmenu uvek odgovorim na poruku... > Ali druga strana posle toga ne napiše ni ok, zdravo, itd.. > E takvim tikvama ni za pare ne bi prodavala... Isto tako mi je bitna i komunikacija kad ja kupujem... Da, ima more kupaca koji se ne jave nikada sa povratnom informacijom, pa onda prodavac nagađa da li će kupac kupiti ili je odustao. U tim situacijama tišinu vodim kao odustajanje i dalje nudim predmet. Na početku sam se čudila tome, a sada sam prihvatila da je to tako. Ono što me i dalje čudi jesu prodavci koji ćute. Želiš da prodaš ili ne? To mi nikako nije jasno.
2019 03 29
Ja pitam za popust i neke se valjda uvrede i ne odgovore a vecinu bih kupila i bez popusta ali eto .....
2019 03 29
> MARIJANA832: > Ja pitam za popust i neke se valjda uvrede i ne odgovore a vecinu bih kupila i bez popusta ali eto ..... Pa eto! Zar nije neshvatljivo? A kad se malo bolje udubim, rekla bih da iza takvih profila stoje isfolirane klinke, koje svoje stvari uglavnom precenjuju i "nemaju vremena" da se bakću sa kupcima, jer zaboga, neko će već kupiti taj njihov neodoljiv predmet bez ikakvih pitanja!
2019 03 29
Evo skoro sam clanici ponudila moju cenu, ona je lepo rekla ne mogu toliko da spustim ali mogu za tu i tu cenu i ja lepo kupim i svi zadovoljni. .....
2019 03 29
Nista gore od takvog ponasanja! 50% kupaca koji su mi se javili ne znaju da uzvrate na poruku,ni hvala,skupo mi,malo mi,nasla sam drugo...bilo sta . A ja sam mozda isla u drugu kucu da bih poslala dodatne slike,iskopala iz ormana jer mi nije pri ruci i nije mi bilo tesko a njima problem da uzvrate poruku.
2019 03 31
Nista gore od takvog ponasanja! 50% kupaca koji su mi se javili ne znaju da uzvrate na poruku,ni hvala,skupo mi,malo mi,nasla sam drugo...bilo sta . A ja sam mozda isla u drugu kucu da bih poslala dodatne slike,iskopala iz ormana jer mi nije pri ruci i nije mi bilo tesko a njima problem da uzvrate poruku.
2019 03 31
Dolazim ovde ugl samo kada mi na mail stigne obaveštenje da imam poruku i svima odgovorim. Međutim,u poslednje vreme,obaveštenja o porukama na mail ne dobijam,pa se dešava da ne pročitam poruku danima. Meni je ovo hobi,ne zarađujem ovim putem...smanjujem količinu svoje kolekcije,prezauzeta sam i jednostavno mi ne padne na pamet da uđem...ranije sam redovno dobijala obaveštenja na mail i time se vodila. Da li još neko ima ovakav problem i kome prijaviti? Hvala
2019 04 01
Ni meni odavno ne stižu poruke na mail. Pominjala sam već to na nekim drugim temama. Ranije sam znala da će se neka članica, koja nije dugo ulazila na sajt, javiti kada dobije obaveštenje na mail, a sada vidim da i drugi imaju isti “problem” kao i ja, pa me i ne čudi kada se uopšte ne jave (mislim na članice koje se ne loguju redovno). 🙂
2019 04 01
Stizu sa zakasnjenjem od par sati do dan-dva.
2019 04 01