Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

masna jetra

> srebrna: > Neće, Lady. Taj lek mu "štiti" jetru baš zbog agresivne terapije koju prima. > Uputiće vas oni sve šta i kako treba, za početak kada dođe kući odvoji tati pribor i čaše iako je negativan kada ti dođe u goste ili ako živi sa još nekim, nije zgoreg. > Ne moraš nikakvu specijalnu higijenu, ali pribor za početak odvajaj. Kad bude uspešno završena terapija u septembru i bude više puta potvrđeno da je negativan , nema brige. > Prijeo mi se maslačak, baš mi je drago da još neko ga voli :) Zahvaljujem najlepše na detaljnom odgovoru i objašnjenjima. Znam ovo za pribor, ali ne živimo zajedno tako da što se toga tiče nema problema nikakvih, neće otac čak ni dolaziti kod nas dok mu se terapija skroz ne završi, tako je sam odlučio. Naravno da ću ja odlaziti da ga obilazim, ali to će biti bez ostajanja preko noći tako da neću uzimati/koristiti nikakav pribor kod njega. Drago mi je što je konačno prestao da kašlje (imao je užasne napade kašlja, bukvalno do povraćanja), što je batalio cigarete (negde oko Nove godine) i što je to kod njega ipak izlečivo. Rekli su mu da treba da ispune još jednu kutiju tog leka Essentiale Forte N 300, pa posle toga da pije svakodnevno barem po jednu šolju/čašu surutke jer su mu nalazi jetre sada dobri i terapija će mu biti znatno smanjena kada bude otpušten iz bolnice.
2019 04 03
Jao, sremus sad imate, oporavite organizam njime, u zelenu salatu ubacite svez, a mozete pite da spremate ili stavite u projice, moze i u corbu
2019 04 03
Vrh, kakve boje! Mogla bi nova tema, pošto imamo Kako ste se obukli danas, tipa Šta ste kuvali danas :D :D :D što da ne, taman neka nova ideja.
2019 04 03
Daaaa, ja volim šareno :D muž uglavnom 'leba i parče mesa, eventualno krompir, ali i sam je poslednji put priznao kad ovako metnem svega, da mora da proba :D čak sam ga navukla na bećarac, a nije znao ni šta je to :D
2019 04 03
Ne znam ni ja, jel to sataraš?
2019 04 03
Da, trebalo bi da jeste!!! Ajao, @DD sto je lepo ovo!!! :") :") :") :") Moze razmena nesto sa profila za ovaj rucak ,:) ,:) ,:) :)
2019 04 03
Ja kad ne znam nesto da spremim, uvek mislim da nemam dobro posuđe :)
2019 04 03
Volim te sarene kombinacije 😊 E, imate sad odlican Italijanski pirinac na akciji u Maksiju, skuvate ga posebno i kombinujete sa dinstanim povrcem, pecurkama, zelenisem, malo mesa na kockice.. bez 'leba 😂 I mi imamo sareni pasulj za rucak, ali ima tu i sargarepe, paprike, luka (bez brasna kao zaprske). Beli ne volimo, ali crni, crveni..moze
2019 04 03
Volim svaki suljpa :D :D ali moram priznati najviše kad ćale spremi :D :D
2019 04 03
> sandokanka: > Ja kad ne znam nesto da spremim, uvek mislim da nemam dobro posuđe :) Hahahahahahahahaha <3
2019 04 17
1 2