Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Neću nikad više , ali baš nikad više neću ....Humanost ?

> jacaikaja: > Ja to vise ne radim, sem jednoj stalnoj, zeni sa cetiri cerke i platom od 20-ak hiljada, koja nema ni ves masinu, pere sve na ruke. Odvojim bas puno garderobe, obuce, igracaka..komsinica pridoda, pa posaljem, razvrstaju sta je za koga. Ono sto je vece od obuce, jakni, nose kasnije.. deca se obraduju, ona jos vise kad vidi decu srecnu. Pitala sam je sto ne zovu ekipu Radne akcije, ona kaze da je najstariju cerku sramota da ih snimaju, da ljudi vide da su siromasni, ne bi mogla to da podnese. Kad je sezona radova u vocnjaku, na njivi, zena ide da radi teske poslove, da bi dodatno uzela jos neki dinar, vodi nekad i starije cerke Meni je ovo nesto poznato, da nije pokretana tema ovde da im se pomogne?
2019 05 01
Jeste ranije u nekoj temi poklanjanja spomenuta, neke clanice su joj slale pakete
2019 05 01
Velika je sreca kad poklonis i usrecis nekoga. Taj osecaj je neprocenjiv . Meni se jos nisu vratili paketi kad sam poklanjala . I nesto mi se lepo desilo pre neki dan . Posto sam praznila zamrzivac i frizider zbog selidbe ,izvadila sam svu hranu iz zamrzivaca,zimnicu ,sve . Plus sam spakovala neke torbe i cizme i krenula da ostavim pored kontejnera. Ne bih bacila hranu jer smatram da je to veliki greh,jedan od najvecih,ali nemas kome da das u gradu. Ljudi bi te bledo gledali . Elem,cujem neko pita iza mene da li moze sve to da uzme . Zenica jedna je bila . Dala sam joj sve . Vidim da je bila zadovoljna,a ja jos zadovoljnija . Njena porodica ce jesti nekoliko dana .
2019 05 02
Lepo ! :")
2019 05 02
Bravo Lela! 😍😍😍
2019 05 02
Bravo za tu zenu sto je naisla :") Stvarno je lepo pomagati drugima, na bilo koji nacin. Maculi, zbog jednog razocarenja koje ti se desilo sad,nemoj da odustajes. Postoje razni nacini da se pomogne. Mozda licno preuzimanje. Stvarno ces usreciti nekoga,a bices i ti srecna. Aple 😚😚😚
2019 05 02
> Maculi: > * Stvari koje sam spakovala vrede bar 2500-3000+ moja dupla poštarina , moj trud da sve odaberem, prevrnem pola plakara , izbiram lepo i novo , operem, ispeglam , upakijem , stojim u pošti i čekam.. Puno mog truda da nekom pomognem i ...ništa .. Još sam u minusu . Kao da mi je neko opalio šamar . :( > Definitivno više u životu ne šaljem nigde paket . U mom gradu ima toliko siromašnih, nezaposlenih , bolesnih.. i sve ću sad isključivo deliti ovde, kod kuće. Zaista nemam šta da kažem.. > Ukupno 360 din i više od pola sata čekanja u pošti da pošaljem paket u vremenu kad mi je bilo baš teško toliko da čekam, ali sam stisla i našla vreme da preporučeno, s praćenjem i uručenjem pošaljem. :( > > Čija je krivica ? Hmmm... Neću ni da lupam glavu. > Uskrs je , vreme darivanja , praštanja.. meni je savest čista . I neću osiromašiti za 360 din ,ali mogla sam nekom bolesnom detetu kupiti narandže i odneti mu da ozdravi. > Kad ćemo MI ozdraviti , pitam se???? :( Strasno,bas mi je zao... u buduce samo licno!
2019 05 02
Ne odustajem ja tako lako.. :) Evo sad za raspust sam pravila veliko spremanje plakara u kćerkinoj sobi i već spremila pune kese koje nosim nekom ko nema . Da, lično .. :") Ostatak ću postaviti ovde i od dela prodaje skupiti parice da kupim nekim siromašnim klincima šta im je potrebno za školu i za ekskurziju da uplatim (nikad nisu bili ..). To mi je sledeća misija. :) Imam fore celo leto da skupljam za sledeću školsku godinu. Javiću kad fotkam , biće povoljno , a kvalitetno, svaki dinar će značiti. :)
2019 05 02
> LelicaLela: > Velika je sreca kad poklonis i usrecis nekoga. Taj osecaj je neprocenjiv . Meni se jos nisu vratili paketi kad sam poklanjala . > I nesto mi se lepo desilo pre neki dan . Posto sam praznila zamrzivac i frizider zbog selidbe ,izvadila sam svu hranu iz zamrzivaca,zimnicu ,sve . Plus sam spakovala neke torbe i cizme i krenula da ostavim pored kontejnera. Ne bih bacila hranu jer smatram da je to veliki greh,jedan od najvecih,ali nemas kome da das u gradu. Ljudi bi te bledo gledali . Elem,cujem neko pita iza mene da li moze sve to da uzme . Zenica jedna je bila . Dala sam joj sve . Vidim da je bila zadovoljna,a ja jos zadovoljnija . Njena porodica ce jesti nekoliko dana . Respekt 👏👏👏
2019 05 02
> Maculi: > Ne odustajem ja tako lako.. :) Evo sad za raspust sam pravila veliko spremanje plakara u kćerkinoj sobi i već spremila pune kese koje nosim nekom ko nema . Da, lično .. :") > Ostatak ću postaviti ovde i od dela prodaje skupiti parice da kupim nekim siromašnim klincima šta im je potrebno za školu i za ekskurziju da uplatim (nikad nisu bili ..). To mi je sledeća misija. :) Imam fore celo leto da skupljam za sledeću školsku godinu. Javiću kad fotkam , biće povoljno , a kvalitetno, svaki dinar će značiti. :) Respekt 👏👏👏
2019 05 02
> Maculi: > Ne odustajem ja tako lako.. :) Evo sad za raspust sam pravila veliko spremanje plakara u kćerkinoj sobi i već spremila pune kese koje nosim nekom ko nema . Da, lično .. :") > Ostatak ću postaviti ovde i od dela prodaje skupiti parice da kupim nekim siromašnim klincima šta im je potrebno za školu i za ekskurziju da uplatim (nikad nisu bili ..). To mi je sledeća misija. :) Imam fore celo leto da skupljam za sledeću školsku godinu. Javiću kad fotkam , biće povoljno , a kvalitetno, svaki dinar će značiti. :) I nemoj :) Ja sam neke stvari odnela sestri da razdeli tamo odakle sam ja rodom. Nisam imala vremena da saljem. Bas mi je bio ogroman stres sve ovo . Na kraju se ipak selimo za mesec dana . A ja sve spakovala. A imam jos garderobe koja je kod mene . Ali necu je postavljati ovde,vec cu probati da poklonim . Letnja je u pitanju . Samo da se preselim i onda krecem sa odvajanjem :) Svaka cast sto imas strpljenja . Treba sve to spakovati,ispeglati,poslati,ili se dogovorito za licno preuzimanje. Ja sam se dogovorila bila sa jednom gospodjom -licno preuzimanje . Dosla je . Jedna fina gospodja . Ima cerke . Iznenadilo me je sto mi je za uzvrat donela teglu meda domaceg . Pa sta ces vise ❤ Ima raznih nacina da se nesto pokloni . Na pr.lepo spakujes garderobu ,ili slatkise (moj muz puno kupuje slatko ), pa onda ostavis na mesto gde se tinejdzeri okupljaju (ovde kod mene ima jedno mesto ,stalno su tu ),i oni sve to pokupe Izvinjavam se na predugackom postu 😊 Lady 😘
2019 05 05
<3 Da , to se zove " ceniti što je neko skupio lepe stvari za koje ne moram da odvojim novac" , poklonio, učinio nešto dobro s viškom odeće. Gde su deca, uvek dobro dođe odeća iz koje oni brzo izrastu. I sama sam menjala s drugaricama dečje stvari . Moje dve nekad nisu stigle nešto ni da obuku .. već bude malo. Med... :") :")
2019 05 05
Pa da ..svi smo to radili sa drugaricama ,rodjakama . Prvo nosi moja sestra od tetke,pa moja sestra,pa ja :) Onda sa drugaricama,razmena . Ja njeno,ona moje :) Ma,nacice se uvek nacin za nesto dobro 👍 Mada me sve vise plasi ta otudjenost .
2019 05 05
1 2 3