Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kako vam ide prodaja?

Nisam dugo bila na sajtu, kako vam ide prodaja ovde? Da li ste zadovoljne? ,:) <3
2019 06 02
Protekli mesec zatišje, bar kod mene :|
2019 06 03
Nista :( :( sve stoji protekli mesec
2019 06 03
Ocajno, iako sam cene spustila a one koje nisam uvek sam za dogovor Ocigledno su mi grozne stvari 😅
2019 06 03
Nekako mi se cini da su prioritet razmene a ja nisam bas za to jer ne znam sta cu ni sa svojim stvarima,ako se razmenim opet mi je brojno stanje isto :D
2019 06 03
Već 4-5 meseci apsolutno ništa :|
2019 06 03
> PINAKOLADA: > Nekako mi se cini da su prioritet razmene a ja nisam bas za to jer ne znam sta cu ni sa svojim stvarima,ako se razmenim opet mi je brojno stanje isto :D Istina razmene su najviše zastupljene, bar kod mene, dok prodaja slabije Mada i ja ne znam šta ću sa svojim stvarima, ali ne mogu da odolim novim tako da sam kao magacin 😂
2019 06 03
> Ana2018: > > PINAKOLADA: > > Nekako mi se cini da su prioritet razmene a ja nisam bas za to jer ne znam sta cu ni sa svojim stvarima,ako se razmenim opet mi je brojno stanje isto :D > Istina razmene su najviše zastupljene, bar kod mene, dok prodaja slabije > Mada i ja ne znam šta ću sa svojim stvarima, ali ne mogu da odolim novim tako da sam kao magacin 😂 :') :')
2019 06 03
Kratko i jasno NIKAKO 🤣
2019 06 03
Kao puz uz bukvu.
2019 06 03
Na Kpicama sam imala pre mozda nedelju dana prvu saradnju posle 2-3 mes pauze...Jeeeej ,:) A na Limundo prodajem 2,3 stvari nedeljno :')
2019 06 03
Joj znaci to je generalno problem svima :D Moguce da je do vremena...vise ne znaju zene ni kako da se obuku niti koje je godisnje doba :D
2019 06 03
Ja sam mislila da je samo kod mene takva situacija. Bukvalno se ništa ne dešava, ako izuzmemo moju kupovinu 😮
2019 06 03
Ja dugo nisam mogla da shvatim sta se ovde tacno prodaje.Relativno skoro sam pocela da kacim stvari i na Limundo...Rasprodala sam gomilu.Prodala sam krpe koje mi ovde stoje vec godinu i po dana sa 0 lajkova,u prvom krugu na licitaciji.Sa vecom pocetnom nego sto je ovde bila prodajna.Dobijam odlicne utiske i povratne informacije o predmetima.Znaci nisu problem ni cene,a ni krpe koje prodajem ovde. Do sada nisam imala mucne saradnje i tesku komunikaciju.I kada imaju neko pitanje,pitanje je vrlo konkretno. Tako da moja preporuka,oprobajte se na Limundu..Tacno cete videti sta i da li skripi nesto..Da li su vam cene visoke ili vam predmeti nisu trazeni.Na osnovu toga mozete ovde da korigujete i cene,plus ili minus.Bar ja tako radim u poslednje vreme. Kada obrnete vec dva kruga videcete da li ima potraznje za predmetom koji ste okacili po ceni koju ste stavili.
2019 06 03
Ne znam, onako mi ide prodaja, prodala sam dosta stvari u poslednje vreme. Mada jelena2606 oprobala bih se i na limundu, mislim cak da sam i napravila profil ali da sam odustala jer nisam imala karticu a naplacuje se postavljanje licitacije ili aukcije kako se to vec zove??
2019 06 03
1 2 3