Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

SH radnje sniženja

Znam da bi ovakva tema trebalo da se smesti u pdf Prodavnice i rasprodaje, ali je dole uvek sve natrpano reklamama. Jutros prolazim Bulevarom i svrstim do Textile house da vidim šta se nudi, pa mi pade na pamet da ovde pišemo kad je u kojoj SH radnji sniženje, kakav je izbor i slično, tipa jel ima neki novi SH negde, jel ima kod vas u kraju, kakve su cene itd. Ako ima zainteresovanih, nadam se da će tema zaživeti
2019 06 17
Super tema, i ja sam svratila do TH jutros, kod njih je danas počela nova kolekcija pa su cene trenutno najviše što će biti, javljam čim vidim sniženja kod njih. Na Banovom Brdu je bila još jedna radnja u Požeškoj međutim zatvorili su je. :")
2019 06 17
U Pancevu u petak dan sve po 100din i cetvrtak pre podne je sve 100din, trenutno je 200 ako se ne varam, ali oticicu da vidim sta nude tek sutra ili veceras, nekad se stvarno naleti na nesto dobro :D
2019 06 17
Ništa ja to ne umem, degenerik, 2 puta sam ušla na drugaricinu preporuku u određeni, oba puta protraćeno vreme. Skoro vidim otvoren na pola puta od pet shop-a i banke, lepo izgleda spolja, uređen, hajde da probam, uhvatim se za stvar vidim 1000 din, druga opet 1000 din, okrenem se ka radnici a ona se nasmeje i kaže "to su nove stvari iz butika, preostale pa ubačene ovde", pa mi pokaže gde su "polovne". E za te polovne bi ovde dobili po 2 negativne u startu 😂, odustanem dok me neko ne uputi.
2019 06 17
Textil house je stvarno sjajan, ali nije jeftin, međutim, ko ima strpljenja i dobru volju, kad cene počnu da padaju, može svašta da ubode. Ja često pazarim kad je sve po 150 i bukvalno se još nisam zeznula, nijedna krpica mi još uvek nije dosadila,a i kvalitet uglavnom ubodem. E, za devojke iz BG—a: ima dole, malo pre Đeram pijace, baš sa te strane, dva mala sh—a, par stepenika se siđe kad se ulazi u radnju, znate sig na koja dva mislim. Obavezno svratite, ko god nije bio, spolja izgledaju bzv i neugledno-, a zapravo može svašta da se nađe!
2019 06 17
Prodavnica TH je otvorena i na Dorćolu... Komšinica radi za njih i pozvala me je da vidim šta imaju.. Radnja je bila prepuna... Iznenadila sam se izborom. Kad im stigne nova kolekcija zaista imaju kvaliternih stvari... Ja lično sam sebi uzela haljinu tamo... Pored te radnje posećujem i radnje sa sezonskim sniženjima.. U nekim od takvih radnji pored popusta od 50 odsto imate i na bus plus popust od 8 osto.. To je N sport npr.. Springfield ima isto popust od 50 odsto i Fashion company ima velika sniženja... U Cara Dušana ima diskont Mone outlet i kožna galanterija je više nego pristupačna. Cene su više nego upola snižene...
2019 06 17
> Debela_devojka: > Textil house je stvarno sjajan, ali nije jeftin, međutim, ko ima strpljenja i dobru volju, kad cene počnu da padaju, može svašta da ubode. Ja često pazarim kad je sve po 150 i bukvalno se još nisam zeznula, nijedna krpica mi još uvek nije dosadila,a i kvalitet uglavnom ubodem. E, za devojke iz BG—a: ima dole, malo pre Đeram pijace, baš sa te strane, dva mala sh—a, par stepenika se siđe kad se ulazi u radnju, znate sig na koja dva mislim. Obavezno svratite, ko god nije bio, spolja izgledaju bzv i neugledno-, a zapravo može svašta da se nađe! Ovaj naš TH je pun bilo da je nova kolekcija ili ono pred kraj pa je sve po 150din..
2019 06 17
> LunaLuBeka: > Ništa ja to ne umem, degenerik, 2 puta sam ušla na drugaricinu preporuku u određeni, oba puta protraćeno vreme. Skoro vidim otvoren na pola puta od pet shop-a i banke, lepo izgleda spolja, uređen, hajde da probam, uhvatim se za stvar vidim 1000 din, druga opet 1000 din, okrenem se ka radnici a ona se nasmeje i kaže "to su nove stvari iz butika, preostale pa ubačene ovde", pa mi pokaže gde su "polovne". E za te polovne bi ovde dobili po 2 negativne u startu 😂, odustanem dok me neko ne uputi. Ja kod nas ne ulazim u svaki, samo u TH. Čak sam našla i par kapitalaca 😊. Jedino što kod nas, kad je po 100-200, ostane samo to za negativnu 🤣
2019 06 17
> LunaLuBeka: > Ništa ja to ne umem, degenerik, 2 puta sam ušla na drugaricinu preporuku u određeni, oba puta protraćeno vreme. Skoro vidim otvoren na pola puta od pet shop-a i banke, lepo izgleda spolja, uređen, hajde da probam, uhvatim se za stvar vidim 1000 din, druga opet 1000 din, okrenem se ka radnici a ona se nasmeje i kaže "to su nove stvari iz butika, preostale pa ubačene ovde", pa mi pokaže gde su "polovne". E za te polovne bi ovde dobili po 2 negativne u startu 😂, odustanem dok me neko ne uputi. Ja kod nas ne ulazim u svaki, samo u TH. Čak sam našla i par kapitalaca 😊. Jedino što kod nas, kad je po 100-200, ostane samo to za negativnu 🤣
2019 06 17
Opet baguje 😱😱😱
2019 06 17
@NinaKg, pa baš sam po preporuci otišla u TH ta 2 nesretna puta, e sad da li sam baš oba nagazila onaj kraj ne znam, uglavnom ma ništa. A ovo skoro u Glavnoj, promašaj opet. Ništa ti dojavi kad vidiš nešto zanimljivo 😉.
2019 06 17