Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Licno preuzimanje

Odlucila sam da ukljucim i licno preuzimanje u svoju ponudu. Ne znam kako ce ici, ali eto. Zbog poverenja i svega. Ali bas bas uz dodatni dogovor, jer ne bih da me neko ispali. 😊
pre 7 dana, 12:48
Zašto ne, ja sam radila x puta.
pre 7 dana, 13:16
Slazem se sa Zlatanom, zasto da ne ako obaveze dozvoljavaju. Ja radim licno preuzimanje, cak mi je i lakse kada uzivo pogledaju predmet nego preko slika. Cinjenica da je Nis manji grad pa je i mnogo zgodniji za nalazenje. Bilo je i ispala, ali dobro. Ako se nekada smorite ili ponestane vremena uvek mozete odustati. Srecno :")
pre 7 dana, 13:43
Sto da ne....ali budite spremni i na situacije kada kupac ne dodje niti se javi 😁
pre 7 dana, 14:15
Hvala na savetima, u sustini me najvise brine ispala, jer dvoje male dece cekaju kuci dok mene neko ispali. Ali hajde, videcemo kako to funkcionise. Mada kapiram da je lakse i lepse, lepo se uveri , pogleda, pa ako moze cak i proba. Pogotovo za obucu koja je najvarljivija. A i odevni komadi zezaju danas, ne znam ja evo koja mi je velicina posle dva porodjaja, sva sam u haosu. Nesto se uvecalo, nesto ostalo sitno. Pojma nemam, i cesto gresim a u ono sto sam pre nosila, ne ulazim.
pre 7 dana, 15:25
Najvise volim licno preuzimanje i kad sam kupac i kad sam prodavac, tako da je to super opcija jer se predmet vidi uzivo. Nisam imala neprijatnih situacija a godinama vec kupujem i prodajem. Kada neko nesto kupi od mene, ocekujem da ce licno preuzeti na mojoj adresi, pa nema ni cimanja po gradu... :)
pre 7 dana, 21:20
Ja sam bas juce uradila lično preuzimanje, svakako je sigurnije nego čekati paket,ali retko kada se namesti da može..
pre 7 dana, 21:28
Često radim lična preuzimanja sa devojkama iz mog mesta.. I imam samo lepa iskustva.... 😊
pre 6 dana, 00:37
I meni je to skroz okej. mislim da je to laksa opcija i za kupca i prodavca . Kupac tako ustedi na postarini , a prodavac pridobije kupca da definitvno odabere njegov artikal. Naravno da to nije uvek funkcionalno , sto zbog vremena , sto zbog recimo daljine ,ali svakako da treba izlaziti kupcima u susret . :")
pre 5 dana, 17:32
Ja lično preuzimanje radim u svom gradu. Ne vidim zasto ne bih radila... I sama sam prodavac i kupac, i znam da znaci da se ne plati postarina.
pre 5 dana, 18:31
Do sada sam imala doosta licnih preuzimanja i nikada nisam imala losa iskustva Srecno 😊
pre 5 dana, 22:44
Slažem se u potpunosti... Zapravo u Beogradu sam samo jednom slala a za sve ostalo sam se nalazila lično ili sam zamolila mamu da to učini ukoliko je nekoj devojci odgovarao termin kada sam ja na poslu. U svakom slučaju nikada se nije dogodilo da neka devojka ne dođe pa čak ni da kasni...lepo pogleda, uveri se da je sve kako je rečeno i svi srećni. Toplo preporučujem ko ima mogućnosti!
pre 3 dana, 20:08