Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

"Veseli"koncert...

Otisli juce porodicno na svirku na N.Beogradu....Vlatko Stefanovski i kamerni orkestar...Smenjvali su se pevaci,odlicna svirka...Svirali i pevali AC/DC i slicno...Odusevljena sam bila repertoarom,a i izvodjenjem naravno..Na kraju se Vlatko Stefanovski prikljucio orkestru...Inace vazio je za naseg najboljeg bas gitaristu....Dolazimo tamo poljana polu prazna...Sede na klupama kod standa gde se prodaju pljeskavice...Vade telefone,snimaju pljuste selfiji..Niko guzicom da mrdne bar da se zaljulja uz ritam..Ja i jos dve tetke i par ispred mene djuskamo..Neverovatno..Zombolend!Moj muz dobaci,"Pa nije Jala brat"..Mislim ne mora neko da voli tu vrstu muzike,ali ovi tako dobro sviraju,da je prosto nemoguce da te ne natera da se malo mrdnes...Tek kada je Vlatko krenuo da peva Mramorni ljudi,nesto se malo zanjihase i otpevase..Na kraju covek otpeva No women no cry...niko ne zna ni dve reci pesme,..Kao telad blenu..i tako..Ne znam jel normalno da stojis kao bandera,bez trunke energije,na svirci koja ti bubrege pomera,kada moram tako da se izrazim ili narod eto malo tako zaluta pa opali koji selfi za FB da bude in,kao bio je negde.Ili su ljudi totalno izgubili sluh za muziku???..
2019 08 30
Muz je u pravu. Fl studio rules today. Nema vise muzike, nema vise instrumenata, jedini instrument je fl studio.
2019 08 30
Jelena, moras da shvatis da ljudi koji su zavrsavali fakultete, citali malo ozbiljnije gradivo, nekada davno posecivali umetnicke izlozbe, pozorisne predstave, festivale dokumentarnog filma....oni su ili pobegli odavde glavom bez obzira ili krpe kraj sa krajem pa nemaju ni vremena ni snage da posete bilo kakvu svirku dok razmisljaju sta ce sutra deca da im jedu. Svi ostali....nikada nisu culi za Vlatka Stefanovskog. A pojam kamerni orkestar verovatno moraju da potraze u nekom recniku. Ziveo Pink, Informer i ostali ispiraci sive mase......svi smo Hepi i ruzicasto nam je
2019 08 30
Htela sam da odem, ali nemam način zbog dece :( Vlatka sam jednom slušala na Gibonnijevom koncertu, oduševljena sam bila. Baš ži je žao što je biko slavo posećeno
2019 08 30
Ahahahah"Svi smo Hepi i ruzicasto nam je"-kradem :') ..Sve znam Loki, ali opet,nekako se svaki put iznenadim....Ovo mi je bilo skroz porazavajuce...Opet kazem,ne moraju da znaju nista..Ali cuju valjda zvuk tih isntrumenata,vokale,dobar ritam...Jbg stvarno mi nije jasno...Ljudi su odlicno odsvirali!Nekako uvek dajem opravdeanje"Da znaju za bolje,bilo bi bolje" Izgleda da nije tako..
2019 08 30
> Debela_devojka: > Htela sam da odem, ali nemam način zbog dece :( Vlatka sam jednom slušala na Gibonnijevom koncertu, oduševljena sam bila. Baš ži je žao što je biko slavo posećeno On je otpevao samo cetiri pesme..Valjda i ne moze vise..A onda se pridruzio orkestru sa gitarom i poceli da sviraju je TNT od AC/DC <3 <3 <3 Ali su svi pevaci bili odlicni i bacali odlicnu energiju,a uzasno losa publika :(
2019 08 30
Veceras je Apocalyptica i Sinfonijiski orkestar RTS-a :)
2019 08 30
Niste u pravu. Nisu otisli nigde ti ljudi, verovatno nisu culi za to desavanje. A posecuju pozorista redovno, odlaze na izlozbe, evo jedni zive u Zemunu, drugi bas kod Palate pravde, treci u Meljaku... bar koje ja poznajem. Da ne nabrajam dalje. Tu zive u Srbiji, i posecuju redovno, ponekad objave poneku sliku, i to je sasvim u redu. Nemaju fakultete svi, neki samo srednju skolu, i pocetak faxa, i neki ne rade bas nista, a eto posecuju takva mesta. Pozoriste,koncert, Vlatko Stefanovski...nisu samo desavanja za obrazovane i nacitane ljude, nego i za one koji prosto uzivaju i vole takve stvari. I ne krpe kraj s krajem, bas lepo zive. Ocevi rade , majke su kod kuce, i vode decu na takva desavanja.
2019 08 30
Ja bih od sveg srca volela da ste Vi u pravu, a da sam ja u zabludi. Ovo kazem najiskrenije, bez ikakve sale. Medjutim.....
2019 08 30
Jedan od njih mi je najbolji prijatelj i zaista tako zivi vec godinama unazad, batalio je fax na prvoj god. Obozava da kuva, da plese kao i ja, da ide u pozoriste, da fotografise... Moja tetka takodje, moja drugarica takodje. Ima jos ljudi, al nema smisla da ih nabrajam. Iz nekog razloga ne verujete, ne znam zasto. Mozda se samo ne druzite sa takvim ljudima, mislim, neobrazovanim. Ali i oni vole ove dogadjaje.
2019 08 30
Shyshymiga...Svejedno, pitomog i pristojnog sveta,sve je manje..IInformacije su sada dostupna stvar,internet je cudo..Tako da ko zeli da se informise,informisace se o desavanjima....Kao sto se informisu kada nastupa Jala brat i Rasata ..Tako svi ostali mogu da se informisu o izlozbama,koncertima...Ono sto je tacno je to da je medijiska paznja poklonjena vise,a i naklonjena kicu i neukusu,posto to donosi lovu...A ova sacica od 10%populacije sa ukusom,nije dovoljno isplativa da bi se sa njom bavili...I to je ono sto je zalosno...
2019 08 30
Idem da izguglam šta je jala brat.
2019 08 31
> MlleSanja: > Idem da izguglam šta je jala brat. Obavezno!Nemoj da ti promakne I Cobi ,:) A kada ukapiras STA SU,javi da rasvetlis ahahah
2019 08 31
E, ali za razliku od tih jala i slično, Coby je muzički obrazovan i radio je muziku i tekstove za mnoge alternativne bendove, čak i američke repere i pre je bio mnogo veliki gotivac, ne znam šta mu se dogodi 😂 nego, jel gotivite Bojanu Vunturisevic? Ja sam mnogo volela grupu Svi na pod, ali nije loša ni kao slobodni strelac 😍
2019 08 31
Sto se Zombolenda tice tako se isto ponasaju i na koncertu Maye Berovic(vodila drugaricinu decu).Samo telefon,samo selfi.Samo ig,samo story ma haos.Cobi je top.😊😊😊Bojana pise top tekstove.😊😊😊
2019 08 31
1 2 3 4