Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Septembar je...

-kao mesec velike potrosnje. Skola, zimnica, drva. Da li ima i onih kojima je garderoba na spisku? Prodaje nema, cak ni poruka. Da li je kod svih isto? ☺
2019 09 07
Ja sam prodala dva predmeta u ovih nedelju dana, ne mogu bas da se pozalim da nema poruka...Ne bih se bunila ni kad bi bilo bolje, naravno :)
2019 09 07
Ni kod mene nije bas bajno....jos sam snizila dvoje extra patika 36 broj bas iz tog razloga, ali nista....😂😊
2019 09 07
Ja sam pronasla dosta stvari za kupovinu..Ali kao sto ste rekli odmor,skolske knjige,nova masina,generalna automobila,registracija ,:)..Kupovina ce morati malo da priceka iako su stvari koje sam pronasla povoljne,prosto nije trenutak..Bar u mom slucaju :)
2019 09 07
Ništa, a još i ubacila dečije stvari za početak školske godine.
2019 09 07
Za sad samo dosta pitanja za razmene i po koja prodaja u najavi na limundu... Valjda će biti bolje :)
2019 09 07
Ponuda koja se ne propušta !!! ----------- Prodaj i ZARADI 5 PUTA VIŠE od cene po kojoj si kupio Evo Milenko alias Sokmil u podforumu Trazim..pa ko ima ove predmete ima da se instant obogati 😂😂😂😂
2019 09 07
Brate mili, mene bi mrzelo da onoliko pisem...
2019 09 07
Posto vidim da spominjete drugi sajt, da li tamo ide prodaja garderobe? Da li je bolja situacija?
2019 09 07
Svuda je manje više isto... Samo mi se čini da neke stvari bolje prolaze ovde, neke na drugim sajtovima... Pa nije loše svuda sve postaviti pa šta gde ode :)
2019 09 07
Meni na Limundu ide mnogo bolje nego ovde.Cene pocetne negde cak i dignem,a na nekim predmetima malo spustim....U sustini vecina cena predmeta na ovom sajtu,na Limundu ne prolazi....Ali ako se okaci povoljna ili realna sigurno se proda...
2019 09 07
Primećujem da svi koji nešto traže, traže za razmenu. Kupovina je stala.
2019 09 07
Pa realno, i na Lim i Kup je slabo. Ali bas je stalo svuda. Verujem da se vec gledaju zimske stvari, kojih ja nemam za sada za prodaju, pa mozda i zato. 😯😦Ali sve se tripujem da je jos leto. Ja sam danas u haljinici i sandala isla po gradu i pretoplo je bilo. Ko zna kako ljudi razmisljaju. 😦😯😄
2019 09 07
Ja sam baš na limundu prodala par letnjih majičica neki dan, a dečje mi tamo idu stalno, standardno i kođulje mi idu na Limundu baš. Ovde svaki drugi dan jedna, dve prodaje. Nekad veće cifre, nekad manje, kako kad.. E, a na tom Lalafo jel prodate šta? Taj sajt mi je baš džumbus, ne snalazim se
2019 09 08
Ranije sam kacila,nesto sam prodala sitno...Vise tamo ne kacim nista...
2019 09 08
1 2 3