Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sta mislite o ovom samponu?

Stalno nesto istrazujem,inace imam seboreju na glavi i licu.Na licu sam resila problem sa temenom ne,a pritom mi i opada..Nadjem recept na internetu..U sustini znam za sve te sastojke ali takodje sam negde i procitala da preterano npr stavljanje ricinusovog ilja hoce da izazove kontra efekat...Sta mislite o ovom receptu?,Svi sastojci su ok ali mi ovo deluje mnogo jako..Da li je neko koristio mozda ovu "muckalicu"?Bojim se da ne izazovem neki kontr efekat pa ostanem skroz bez kose:-))) 750 ml šampona od koprive (može biti bilo koji proizvođač, mi smo upotrebljavali Koprivu sa pantenolom, Afrodita) 100 ml pantenol vodenog rastvora 50 ml ricinusovog ulja 30 ml kapi koprive 1 bočica AD kapi
2019 10 12
Znam,navodno je protiv opadanja..Da li vam je resilo problem?
2019 10 12
Koristila sam više puta tj pravila taj "Bojanin" šampon, po tom receptu, nekad sam stavljala od koprive a nekad od belog luka Afroditin šampon, ali sam ga koristila za brži rast kose, jer mi se čini da na internetu i piše da je tome namenjen i meni se pokazao super. Pojavi se nova kosa Njega pravim jednom godišnje, da mi se ne bi teme i kosa prezasitila
2019 10 12
I ja koristim taj afroditin već mesec dana, ali mi od porođaja kosa opada u pramenovima, postalo je jezivo i morala sam da se ošišam na paž
2019 10 12
I ja cu uskoro na marinac ,:) Od hormona Debela i meni je,a koiko znam i skoro svima iz mog okruzenja opadala kosa,ali ne bas u pramenovima.. :(
2019 10 12
> jelena2606: > Stalno nesto istrazujem,inace imam seboreju na glavi i licu.Na licu sam resila problem sa temenom ne,a pritom mi i opada..Nadjem recept na internetu..U sustini znam za sve te sastojke ali takodje sam negde i procitala da preterano npr stavljanje ricinusovog ilja hoce da izazove kontra efekat...Sta mislite o ovom receptu?,Svi sastojci su ok ali mi ovo deluje mnogo jako..Da li je neko koristio mozda ovu "muckalicu"?Bojim se da ne izazovem neki kontr efekat pa ostanem skroz bez kose:-))) > 750 ml šampona od koprive (može biti bilo koji proizvođač, mi smo upotrebljavali Koprivu sa pantenolom, Afrodita) > 100 ml pantenol vodenog rastvora > 50 ml ricinusovog ulja > 30 ml kapi koprive > 1 bočica AD kapi Ja sam koristila nekad pomaže nekad ne. A umesto koprive ide bebi kosili šampon. A afroditin isto pomaze protiv opadanja i njega sam koristila, uopšte nema miris belog luka.
2019 10 12
Isla sam na neke silne forume.Citala sam da Kosili sampon treba izbegavati,iako je decji da je vrlo agresivan.Navodno sadrzi neku agresivnu supstancu.Nisam proveravala,ali znam da i meni Kosili krema nije prijala...Opet sam citala i za pantenol,50% ljudi se zalilo da im je zestoko iskusivao teme glave,....Zato i jesam u dilemi..
2019 10 12
Mozete probati i Farmasi sampon od belog luka. Turska prirodna kozmetika. Zaista je super,ja sam tako oporavila kosu.. Pocela je da mi opada od silnog vezivanja zbog posla. Tako da sam se spasila sa tim. Takodje imaju i sampon od koprive koji je FENOMENALAN! Ja inace imam jaku kosu i uglavnom nijedan sampon mi nije pomogao da dobijem tako na volumenu. Ovaj je zaista odlican,bukvalno jedini sampon posle koga mi je kosa bujna i ima volumena. A probala sam sve i svasta 😁 Tako da vam toplo.preporucujem 😊
2019 10 12
U receptu fali jos- ampula B vitamina :)
2019 10 12
Taj recept je fenomenalam, ja godinama koristim slican i kosa mi je do poda. Samo bih izbacila ricinusovo kao samponiranje jer je ulje nikad masnije . Bolje ga stavi pre pranja da odstoji par sati pa isperi sa koprivom i. Slazem se da bi trebalo dodati B vitamin. Ja sam sad u fazi pranja iskljucivo sa Alverde. Posle pranja na mokru kosu naspricam na koren rastvor koji sama napravim , kapi koprive, pantenol, AD kapi i B vitamin. To se ne ispira do sledeceg pranja.
2019 10 12
Natalija,taj rastvor..koliko cega stavljas?B vitamin iz ampule I koji b vitamin?Da li razredjujes sa vodom?
2019 10 13
Kokosovo ulje je meni postalo zakon za skoro sve.
2019 10 13
> Marija193N: > Mozete probati i Farmasi sampon od belog luka. Turska prirodna kozmetika. Zaista je super,ja sam tako oporavila kosu.. Pocela je da mi opada od silnog vezivanja zbog posla. Tako da sam se spasila sa tim. > Takodje imaju i sampon od koprive koji je FENOMENALAN! Ja inace imam jaku kosu i uglavnom nijedan sampon mi nije pomogao da dobijem tako na volumenu. Ovaj je zaista odlican,bukvalno jedini sampon posle koga mi je kosa bujna i ima volumena. A probala sam sve i svasta 😁 Tako da vam toplo.preporucujem 😊 Farmasi od belog luka ili koprive? Meni je jako slaba a opada prilikom češljanja, tanka i proredjena mi je, tako svake jeseni mi se dešava.
2019 10 13
> jelena2606: > I ja cu uskoro na marinac ,:) Od hormona Debela i meni je,a koiko znam i skoro svima iz mog okruzenja opadala kosa,ali ne bas u pramenovima.. :( Takodje i meni od hormona, već godinu dana pijem Eutirox, sve mi se poremetilo, čak i menstrualni ciklus mi se opet poremetio do pre dva meseca je bilo ok. Jbg
2019 10 13
Da posle porodjaja je to kao normalno,mislim na debelu,kod mene nije to..Mislim nema veze sa hormonima...Ali inace I to je jedsn od mogucih razloga
2019 10 13
1 2