Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

Da li neko zna neku proverenu dijetu?

Saveti onih koji su probali samo molim vas😄
2019 11 03
Jao i meni treba.. 😂✌️
2019 11 03
> tina.tina: > Jao i meni treba.. 😂✌️ Sto bi rekla moja mama, probusi kasiku, eto ti dijeta😂
2019 11 03
Najdelotvornija dijeta jeVMA dijeta i sa njom zaista moze jako puno kg da se skine ali se mora pridrzavati jelovnika. Za sta je potreban dobar karakter jer je malo rigorozna. Iz svog iskustva mislim da su dijete cista glupost,jer se nakon dijete uglavnom vrate kg.najbolje je otici kod nutricioniste. Jer svaki organizam je za sebe tamo od njih dobijes jelovnik kojeg se pridrzavas ,bez izgladnjivanja i sa 5 obroka u danu jako se brzo vide rezultati. Znam jako puno devojaka i zena koje su isle i skinule su kg u jako brzom roku. Tako da i ja planiram isto . Mada kod svakog skidanja kg(i narocito za one kojima je potrebno da skinu samo dva tri kg) ono sto treba izbaciti jesu : slatkisi,testa,hleb od belog brasna .. testenine.. grickalice.. vocni i gazirani sokovi iz radnje i previse voca :) masni mlecnih proizvodi(samo mladi neslani sir ponekad u malim kolicinama) Vise tecnosti. Manji obroci. Ako uhvati kriza izmedju obroka (saka badema,lesnika,oraha)Od mesa riba i piletina . Povrce moze uvek,dok se voce ne preporucuje zbog kolicine secera u sebi. Voda i nezasladjeni cajevi umesto sokova Aktivnost obavezna kao i trening bar tri puta nedeljno
2019 11 04
> akica45: > > tina.tina: > > Jao i meni treba.. 😂✌️ > Sto bi rekla moja mama, probusi kasiku, eto ti dijeta😂 😂😂😂
2019 11 04
za svakog "dijeta/ishrana" mora da bude razlicita jer niste istih godina, kilaze, visine , a ni zdravstvenog stanja , neki ljudi treniraju 2 put neki svaki dan a neki ne treniraju.. najbolje je otici kod nutricioniste gde ce te dobiti plan ishrane svojstvem vama i vasim potrebama.. nutricionisti koriste kalorijske dijete ako govorimo o redukciji telesne tezine ..
2019 11 04
Ma meni treba nesto znas popijes ili namazes uvece nesto i ujutru stomak ravan guza zategnuta... 😂😂😂😂 Ima li toga... 🤦‍♀️
2019 11 04
> tina.tina: > Ma meni treba nesto znas popijes ili namazes uvece nesto i ujutru stomak ravan guza zategnuta... 😂😂😂😂 Ima li toga... 🤦‍♀️ 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣e show si
2019 11 04
http://istineilaziohrani.blogspot.com/2014/02/lchf-za-mrsavljenje-vodic-za-pocetnike.html Tako živim i tako se hranim već dugo. Amin LCHF/Paleo/Primal.
2019 11 04
Keto dijeta. Čim telu uskratite ugljene hidrate, ono počne trošiti akumuliranu masnocu.
2019 11 06
Dijeta 8 sati. Izguglajte
2019 11 13
> akica45: > Saveti onih koji su probali samo molim vas😄 Keto ishrana :) nije dijeta vec zdrav nacin ishrane , sa umanjenim unosom ugljenih hidrata. www.ketoishrana.com Imas sve ispisano :)
2019 11 20
21 days sugar challenge 😉
2019 11 23
Dijeta 8 sati... Neko je vec napisao,kunem se u to...
2019 11 26
Keto/Low carb high fat
2020 01 13
1 2