Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Pomoc preusmeravanje PE paketa

Da li postoji mogucnost da se paket preusmeri sa jedne adrese na drugu? Omasila sam i adresu i grad. 😢
2019 12 18
Jeste, tako što ćete otići u poštu iz koje ste slali i sa onim papirom tražiti da se preusmeri. Desilo se meni, ali je devojka zakasnila, pa je morala ponovo da šalje kad joj se paket vratio.
2019 12 18
Mislim da moze. Placa se ta usluga u posti nesto sitno ako se ne varam.
2019 12 18
Meni jednom postar kad je zvao da isporuci, a u pitanju je bila ista adresa a drugi grad, sam upisao drugi grad i preusmerio, stiglo bez ikakvih problema i dodatnih troskova.
2019 12 18
> deksica: > Meni jednom postar kad je zvao da isporuci, a u pitanju je bila ista adresa a drugi grad, sam upisao drugi grad i preusmerio, stiglo bez ikakvih problema i dodatnih troskova. To je on na svoju odgovornost jer je neki kul lik, inače neće to da rade.
2019 12 18
Imala sam slucaj gde je clanica pogresila grad kad je slala i zvali me iz poste i pitali gde da salju,preusmerili su ali su i dodali na postarini
2019 12 18
Zdravo, imam jedno pitanjce: kako se kreira kolekcija predmeta? ( Koja se nalazi u delu gde je forum, blog, usluge itd..) Nikako ne mogu da je napravim, potrebno je kopirati URL adresu slike, ali nisam uspela. Hvala unapred! :) *Znam da je van ove teme, ali bila bih zahvalna da mi neko objasni* :)
2019 12 18
Imala sam slucaj pre mesec dana, devojka mi je ostavila podatke i adresu na koju da posaljem, poslala sam na tu adresu, javila se taj dan kad sam poslala da trenutno nije na toj adresi i dala mi novu na koju da preusmerim, mislim da sam oko 40,50 din ili manje platila uslugu ponela adresnicu i sredili su to bez problema. Samo moras pozuriti pre nego sto se vrati nazad paket, imas fore 5 radnih dana. Licna karta i adresnica na koju si poslala to ti treba.
2019 12 20