Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Pomoc devojke❗❗❗

Da li postoji jos neko ko vec nedeljama ne moze da okaci predmet? Vec sam otvarala temu,pokusala da uradim ono sta su mi devojke tamo rekle,ne vredi. Ne znam uopste sta vise da radim...
2019 12 25
> Nina0512: > Da li postoji jos neko ko vec nedeljama ne moze da okaci predmet? Vec sam otvarala temu,pokusala da uradim ono sta su mi devojke tamo rekle,ne vredi. Ne znam uopste sta vise da radim... Meni sve ok radi. Probajte da proverite rezoluciju slike. Treba da bude odgovarajuca koju sajt prihvata. Pise Vam kad ubacujete slike koliko treba rezol. Da bude
2019 12 25
Ne znam kako da objasnim, slike su iste kao sto sam uvek postavljala i odgovaraju rezoluciji, znaci ja kad odradim sve sto treba,unesem naziv,slike,kategorije blablabla kliknem na sacuvaj,on ne reaguje. Znaci ne kao da krene da se ucitava pa nece do kraja npr,vec kao da ni ne klikcem,samo stoji,uopste mi ne pokazuje da kapira da ja klikcem sacuvaj 😂 Preko kompla preko telefona, sa mog neta na fonu, sa kucnog neta... sve isto
2019 12 25
Odnosno ne sacuvaj nego postavi predmet,ali kapirate sta hocu da kazem
2019 12 25
Hajde idem da probam tako, mada nista nisam radila drugacije nego ranije kada sam mogla bez problema da kacim, a vec nedeljama pokusavam 300 stvari i nikako. Hvala na pomoci svakako 😊
2019 12 25
> Nina0512: > Hajde idem da probam tako, mada nista nisam radila drugacije nego ranije kada sam mogla bez problema da kacim, a vec nedeljama pokusavam 300 stvari i nikako. Hvala na pomoci svakako 😊 Daa, ne sme da bude vise od 5 tagova, i opis da ne bude prekratak
2019 12 27
Da, sve to i proverite duzinu naslova, ne sme da bude predugacak. Valjda do 50 karaktera, mada uvek pise zbog cega zapinje.
2019 12 27
Meni se desava problem sa ucitavanjem i kacenjem kada mi je memorija telefona puna..Proverite da nije to problem
2019 12 27
Može neko da mi objasni kako se uopšte nešto poručuje na ovom sajtu, ja se izvinjavam ali nova sam i nisam se baš najsjajnije snašla. Unapred hvala na odgovoru. :)
2019 12 28
Udjes u predmet koji želiš, stisneš ispod slika “želim” i ostavis podatke i plus pitanja. :) > IvanaBaksa: > Može neko da mi objasni kako se uopšte nešto poručuje na ovom sajtu, ja se izvinjavam ali nova sam i nisam se baš najsjajnije snašla. Unapred hvala na odgovoru. :)
2019 12 28
> Nina0512: > Ne znam kako da objasnim, slike su iste kao sto sam uvek postavljala i odgovaraju rezoluciji, znaci ja kad odradim sve sto treba,unesem naziv,slike,kategorije blablabla kliknem na sacuvaj,on ne reaguje. Znaci ne kao da krene da se ucitava pa nece do kraja npr,vec kao da ni ne klikcem,samo stoji,uopste mi ne pokazuje da kapira da ja klikcem sacuvaj 😂 > Preko kompla preko telefona, sa mog neta na fonu, sa kucnog neta... sve isto Meni isto tako , vec nedeljama , da poludis lepo! Da li si resila problem ? Hvala
2019 12 28
> Stefa1: > > Nina0512: > > Ne znam kako da objasnim, slike su iste kao sto sam uvek postavljala i odgovaraju rezoluciji, znaci ja kad odradim sve sto treba,unesem naziv,slike,kategorije blablabla kliknem na sacuvaj,on ne reaguje. Znaci ne kao da krene da se ucitava pa nece do kraja npr,vec kao da ni ne klikcem,samo stoji,uopste mi ne pokazuje da kapira da ja klikcem sacuvaj 😂 > > Preko kompla preko telefona, sa mog neta na fonu, sa kucnog neta... sve isto > Meni isto tako , vec nedeljama , da poludis lepo! Da li si resila problem ? Hvala Ne,sve sam probala sto su mi ovde pisali. Bukvalno nista.... Jezivo
2019 12 29
Ja isto danima ne mogu da okacim predmet. Ne prihvata mi nijedan tag ni jednu vrstu materijala sta god da unesem i koji god redom da popunjavam polja. Ne znam sta sve nisam probala. POOOOOMOOOOOOC !!!!!!
2019 12 30
Isto i kod mene, ulazim možda jednom u 2 nedelje, čisto da proverim da nije proradilo. Neće. Sve sam probala.
2020 01 02
I ja imam isti problem, svakodnevno pokusavam ali se nista ne dogadja. Da li ste uspele? I da li na sajtu postoji neko kome mozemo da se obratimo?
2020 01 05
1 2