Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Sta mislite o ocenjivanju?

Sta mislite o tome kada ljudi klikcu "zelim" i posle nista. Odustaju, ne odgovaraju na poruke... Moje misljenje je da to zasluzuje negativnu. Pa ko zeli da se zeza, nek izvoli. Sta vi kazete?
2020 01 22
Previše negativnih ocena će biti. Mislim da to nije rešenje. Probaj da ih iskuliraš, sigurno se i tebi bar 1x desilo da isto kliknešbi odustaneš. To su ljudi verovtno koji ne znaju da treba da stisnu “svidja mi se” a ne “želim”. 😊
2020 01 22
Ne zasluzuje negativnu.Do saradnje nije doslo,samim tim nemate prava da date negativnu. Ne obracajte paznju,to je xy slucaj.
2020 01 22
Meni se npr desilo suprotno-da je clanica kliknula zelim a da pri tom nije poslala nista uz to, ni pitanje, ni poruku, bas nista. Ja sam naravno ignorisala posto se puno puta desava da tako klikcu i nista, a onda posle nekoliko dana dobijem negativnu od te clanice navodno posto sam je iskulirala... Znam da je protiv pravila jer nismo imale saradnju al eto meni i dalje stoji negativna posto nema ko da je obrise... Tako da i to ignorisanje moze proizvesti neki bunt, svakakvih ljudi ima... Ne znam, nisam pametna...😊
2020 01 22
> DragoslavaCiric: > Ne zasluzuje negativnu.Do saradnje nije doslo,samim tim nemate prava da date negativnu. > Ne obracajte paznju,to je xy slucaj. Da, po pravilu sajta nema se prava na negativnu. Ali sajt i nema vise pravila 🤣 tako da predpostavljam da ce to biti na nama da sami odlucimo. Verujem da ima puno ljudi koji imaju svo vreme ovog sveta i realno ovo gledaju vrlo neozbiljno (nije da im se moze zameriti). S druge strane postoje i oni koji postuju svoje vreme i smeta im neozbiljnost.
2020 01 22
Sa najvecim zadovoljstvom bih negativno ocenjivala svako kliktanje na 'zelim' bez dodatka u vidu konkretnog izjasnjavanja zasto si kliknula - da li zelis da kupis, razmenis, zanimaju te mere..? ali nazalost, protiv pravila sajta je ocenjivanje ukoliko do saradnje nije doslo pa nam ostaje jedino da naucimo da nas ne nervira odsustvo elementarne kulturne komunikacije... U 99% slucajeva iskuliram, kad si mutava da kazes sta hoces, zasto bih ja tupila da ti bilo sta objasnjavam i predlazem ali desi se u 1% slucajeva da nakon sto ostavim podatke, zaista clanica uplati novac i ok prodje saradnja.. Izgleda da pojedine smatraju da su tim 'zelim' rekle sve sto treba...
2020 01 22
Kliktanje na želim je tek početak. Nakon toga idu mere pa slike i to mučno na svaka 4 dana jedna poruka da na kraju ne bude ni hvala, ni hoću, ni neću itd. Kliktanje je tek početak nekulture. Jeste ovo biznis ali ja i u radnji kažem 'dobar dan' i 'hvala' čak i ako ne kupim ništa.
2020 01 22
> AppleRed: > Kliktanje na želim je tek početak. Nakon toga idu mere pa slike i to mučno na svaka 4 dana jedna poruka da na kraju ne bude ni hvala, ni hoću, ni neću itd. Kliktanje je tek početak nekulture. Jeste ovo biznis ali ja i u radnji kažem 'dobar dan' i 'hvala' čak i ako ne kupim ništa. Ahahaha! Vrhunski odgovor. Jao ja sam pre bila naivna pa slala tonu slika dodatnih... Ja sam i dalje za lupanje negativne. Pa kada se pojavi admin, dovedu sajt u red, onda ok.
2020 01 22
Uvesti opciju blokiranja clanova i na taj nacin spreciti bilo koji vid komunikacije i kupovine izmedju onog ko blokira i blokiranog, ukljucujuci i to kliktanje na Zelim. Mislim da je to bolje resenje od negativne.
2020 01 22
> Esprit21: > Uvesti opciju blokiranja clanova i na taj nacin spreciti bilo koji vid komunikacije i kupovine izmedju onog ko blokira i blokiranog, ukljucujuci i to kliktanje na Zelim. Mislim da je to bolje resenje od negativne. Odlična ideja!
2020 01 22
Ja mislim da treba kulirati 'zelim' mozda je neko slucajno kliknuo postoje clanice koje se jedva uloguju pa ne znaju da rukuju pa pritiskaju redom Mislim da je glupo davati negativne ako je neko slucajno kliknuo na zelim ili je pitao za mere pa nije kupio tj. ako nije bilo saradnje! Necemo znati ko je prevarant a ko samo klikce po internetu od negativnih ocena 😊
2020 01 23
Vidite šta kaže članica MacaRoza: ona je tako “iskulirala” kliktanje na “želim” i zbog toga dobila negativnu ocenu. 😰
2020 01 23
> emilyy: > Vidite šta kaže članica MacaRoza: > ona je tako “iskulirala” kliktanje na “želim” i zbog toga dobila negativnu ocenu. 😰 Naravno, uvek odgovaram kad uz to "zelim" dobijem jos neko pitanje, kad traze mere ili dodatne slike, ostave podatke ili slicno... Pa puno puta i odustanu ali nema veze sve to razumem, ali kao sto su neke clanice vec rekle, neko ni ne zna da ta opcija sluzi za kupovinu pa klikce bezveze... U tom slucaju sta treba raditi, da na svako kliktanje saljemo poruku sa upitom da li zaista zele da kupe ili da ignorisemo, to mi bas nije jasno posto sam tek nekoliko meseci na sajtu...
2020 01 23
Ja odgovaram sa ' Da li imate neka dodatna pitanja?'. Ako nema odgovora, priča završena.
2020 01 23
Ali ovo je premašilo i moja očekivanja. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/9fa7aff6f4ee73a4b57c7734f697b679.jpg)
2020 01 23
1 2