Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kako ste resile problem sa aknama?

Pozdrav drage, imam problem sa aknama.. Nije toliko intenzivno, ali uvek ima po koja. Moje lice je mešovito, ako neko može da podeli svoja iskustva i savete bila bih zahvalna ❤️
2020 01 25
Moj savet ti je da kupis alverde hydro gel za umicanje, pantenol obican u apoteci i zink pastu. Svako jutro i noc peres lice sa tim gelom i nanosis pantenol da se koza smiri, a zink stavljas uvece pred spavanje na bubuljicu. Kao dodatak mozes kupiti ampule od balea proizvodjaca , plave boje su, isto su za hidrataciju lica , mogu ti reci da su predobre. Lice mi se bas smirilo. Inace i ja imam mesovitu i sklonu aknama i sebumu. :)
2020 01 25
Koristila sam gel alverde, meni nije odgovarao, dosta mi je koza bila suva nakon koriscenja istog. Trenutno koristim Noreva proizvode, mada ni oni mi ne pomažu. Probacu sa pantenolom i da potražim stručniji pomoć , možda imam problem neki sa hormonima 😊 Hvala puno na odgovoru i savetima ❤️💝 > Mojekrpice69: > Moj savet ti je da kupis alverde hydro gel za umicanje, pantenol obican u apoteci i zink pastu. Svako jutro i noc peres lice sa tim gelom i nanosis pantenol da se koza smiri, a zink stavljas uvece pred spavanje na bubuljicu. > Kao dodatak mozes kupiti ampule od balea proizvodjaca , plave boje su, isto su za hidrataciju lica , mogu ti reci da su predobre. Lice mi se bas smirilo. Inace i ja imam mesovitu i sklonu aknama i sebumu. :)
2020 01 25
La roche posay effaclar duo za umivanje i krema! Obavezno i gel i krema... Savrsen za mesovitu kozu sklonu nepravilnostima.. Meni noreva nije odgovarala. Procitaj recenzije na netu. Najjeftinije je u srbotrade apoteci,mada potrazi prvo u apoteci tester.. 400ml gel je oko 1700 din,imas i manje pakovanje,krema 40ml 1500din
2020 01 26
Hvala puno, probacu! 💕> BettyBoopStore: > La roche posay effaclar duo za umivanje i krema! > Obavezno i gel i krema... > Savrsen za mesovitu kozu sklonu nepravilnostima.. > Meni noreva nije odgovarala. > Procitaj recenzije na netu. > Najjeftinije je u srbotrade apoteci,mada potrazi prvo u apoteci tester.. > 400ml gel je oko 1700 din,imas i manje pakovanje,krema 40ml 1500din
2020 01 27
Samo dobar dermatolog, nista na svoju ruku i nikako kozmeticari! Srecno🍀
2020 01 30
Ja ‘saniram’ bubuljice koje se povremeno pojavljuju (pms) Flogocid kremom-malu kolicinu ciljano na bubuljicu pre spavanja i do jutra se taj upalni proces potpuno smiri. Krema je blaga-ne suši vec blago deluje. Inace sam probala raznim umivalicama, kremama, probala i i Klindamicinom, takodje sam probala masu stikova za akne koji isušuju itd. Nista mi ne resava problem kao Flogocid, ima ga u svakoj apoteci po ceni od oko 250din. > OlgaBogdanov: > Pozdrav drage, imam problem sa aknama.. > Nije toliko intenzivno, ali uvek ima po koja. > Moje lice je mešovito, ako neko može da podeli svoja iskustva i savete bila bih zahvalna ❤️
2020 01 30
Takodje “Veoma Zdrava Krema” linija proizvoda iz Lilija dobro radi- Kremica za problematicnu kozu (mislim da bas tako pise na pakovanju) pre spavanja, I ujutru iz iste linije Krema sa uljem žutog noćurka. Obe kostaju po 200-300 din. Nadam se da ce ti nesto pomoci😊 > OlgaBogdanov: > Pozdrav drage, imam problem sa aknama.. > Nije toliko intenzivno, ali uvek ima po koja. > Moje lice je mešovito, ako neko može da podeli svoja iskustva i savete bila bih zahvalna ❤️
2020 01 30
Resenje za akne je da izbegavate secer i pijete dosta vode (rezultati su vidljivi za nedelju dana). Takodje koriscenje prirodnih preparata. Proizvodim sapune sa magarecim mlekom (MAGI menta je dosta pomogao kod akna). Mozete na Fb da procitate o njima ili da me pitate u poruci. https://www.facebook.com/magisoaps/
2020 02 01
https://www.instagram.com/melem_lek/ Nikada nisam imala problem sa aknama ali jesam sa povremenim hormonskim bubuljicama koje odjednom buknu u predelu brade, ovaj melem je stvarno spas. Ako ne verujete meni, citajte utiske, imate sve na instagram profilu, devojke su lecile i akne i ekceme, opekotine, rozacee, sve i svasta. Iskreno preporucujem! :)
2020 02 03