Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Cao svima,imam jedno pitanje !

Nisam sigurna da li je ovo za negativnu ocenu ili ne? Poslala sam jednoj devojci poruku da zelim da porucim Latex crvene pantalone,sa najboljom namerom kao sto vecina nas uvek pita za neko malo snizenje ,tako sam i ja nju pitala,cisto onako,dobila sam toliko grub odgovor. Napisala mi je da ona nece da se "ciganise" i da je zaobidjem sa snizenjima ,odgovorila sam joj da nisam imala losu nameru i da sam pitala samo da nisam nikoga "ubila" ako sam pitala,jer kontam da KO PITA NE SKITA ,na sta je meni odgovorila da Ne zna kako funkcionise ovaj sajt i "izvinila se",nastavlja se dogovor (bez snizenja) ,saljem joj podatke i pitam da posalje sutra (tacnije sreda) ,ona prihvata to ,i naravno paket mi nije stigo ,trebale su mi pantalone za petak imala sam rodjendan,pisala sam joj ovde na sajtu ali odgovora nije bilo ,sve do danas ,kako ima temperaturu ,i nije mogla da mi napise poruku...Ja smatram da nije u redu ,jer ako ima temperaturu to je minut da se napise poruka da nije u stanju da posalje paket ,da se ne bi nadala,jer sam imala u planu njih da nosim na rodjendanu.Molim vas ,da budete objektivne i posavetujete me da li preterujem ,ili ipak ne? I sta sa utiskom ? Hvala svakoj koja mi pomogne i da savet.Svako dobro !
pre 23 dana, 19:04
Pa iskreno, ne opravdavam njenu neljubaznost nikako. Sa druge strane, sto se slanja tice, mozda je stvarno smetnula s uma usled bolesti, i sama znam koliko mi je bilo tesko da spakujem stvar poslednji put kad sam zaglavila u hitnoj, ali setila sam se ipak u 10 do 19🤣.... ako se lepo izvinila onda ok, trebali ste je nazvati, mada verovatno niste imali br.
pre 23 dana, 19:13
Nisam imala broj,naravno i ja kad se razbolim i imam temperaturu ne izlazim nigde ,nisam trazila da mi posalje paket ,ali tog dana da se udostoji i da mi napise da nece da posalje ,da je ne bi cekala,i da bi narucila od druge devojke...Pritom svi danas telefone ne ispustamo iz ruku,kad smo bolesni takodje jer nemamo sta da radimo...Mislim da je u pitanju neozbiljnost i neodgovornost...
pre 23 dana, 19:35
Ma kakva temperatura i bakraci....sve neki slepacki izgovori. Uopste nije morala da ide u postu, mogla je da pozove kurira i da posalje paket. Niste platili pantalone unapred, nije Vam ih poslala = nije doslo do saradnje i ne mozete joj dati negativnu ocenu. Posto se radi o klasicnoj ispaljivacici, dajte link prodavca kao upozorenje ostalim clanicama i dostavite prepisku kao dokaz.
pre 23 dana, 19:57
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6a8bc7e988172b2a116eade147cf814a.jpg)
pre 23 dana, 20:17
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f9fefabe49cc3298e43a4dcb1cdd220b.jpg)
pre 23 dana, 20:17
https://mojekrpice.rs/njicadu-56069
pre 23 dana, 20:18
Nemate osnova za negativnu jer do saradnje došlo nije.
pre 23 dana, 22:03
> Milicabejbi: > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f9fefabe49cc3298e43a4dcb1cdd220b.jpg) Kakvo dzibersko ponasanje i nacin komunikacije. Tipicna neodgovorna osoba. Zabole nju baas izgleda da proda predmet, ako ga u opste poseduje hahaha
pre 23 dana, 22:04
> sandrra160796: > > Milicabejbi: > > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f9fefabe49cc3298e43a4dcb1cdd220b.jpg) > Kakvo dzibersko ponasanje i nacin komunikacije. > Tipicna neodgovorna osoba. Zabole nju baas izgleda da proda predmet, ako ga u opste poseduje hahaha U pravu si,mozda bi dobila neku staru stvar 😂
pre 23 dana, 22:09
> MlleSanja: > Nemate osnova za negativnu jer do saradnje došlo nije. Meni je ostavljena negativna ocena jer sam se raspitivsla za predmet i odustala sam,nisam joj ni podatke dala,ni tu onda nema nikskve saradnje oa imam negativan.U svakom slucaju je neodgovorna i nepouzdana.
pre 23 dana, 22:13
Videla sam na profilima u opisu neke su napisale : NE KLIKCITE ZELIM AKO NECETE DA KUPITE PREDMET,U SUPROTNOM DAJEM NEGATIVNU" ,kako one imaju osnovu,ako odustanes od predmeta ,ili jednostavno se predomislis,ili nadjes jeftinije? Svakako stavite se na mom mestu i da inate rodjrndan i narucite pantalone i planirate to da obucete,i tog tj poslednjeg dana vam ksze da je bolesna i da nije poslala?? Da li je to ok?
pre 23 dana, 22:21
Oooo, paa, vidi Micoo, dvostruki su ti arsini. Kad ti nekog ispalis onda nema veze, a kad tebe neko ispali onda pistis k'o suro pile. Ovo je gotovo ista situacija samo su uloge obrnute, samo "kad drugog biju ti mislis da ne boli " jer ne puca po tvojim ledjima. Pa i ti si mogla da nadjes toliko vremena da napises devojci da nemas para a ne da je zavlacis i gubis kupce.....i taj neko je racunao na prodaju, na taj novac, verovao ti i cekao da se javis bas kao i ti sto si ti ovog prodavca cekala i racunala na pantalone. Evo, stavila sam se na "tvom mestu" i reci cu ti iskreno da bi mene bilo sramota da otvaram ovakvu temu da sam na tvom mestu. Ne znam da li ti je poznata ona izreka: prekorila koza ovcu vidi ti se ....(ona stvar), da ne napisem koja, zamerice mi "Kim" :D :D E upravo se to odnosi na tebe (sorry) - ako si trazila da budemo iskreni, pa eto, da budem.. A sto se negativnih tice, to sto si videla slobodno primeni ako mislis da je ispravno :D
pre 23 dana, 23:05
Gabi, skroz si u pravu, zavlače obe ...
pre 23 dana, 00:11
> GabiProdaja: > Oooo, paa, vidi Micoo, dvostruki su ti arsini. Kad ti nekog ispalis onda nema veze, a kad tebe neko ispali onda pistis k'o suro pile. Ovo je gotovo ista situacija samo su uloge obrnute, samo "kad drugog biju ti mislis da ne boli " jer ne puca po tvojim ledjima. > Pa i ti si mogla da nadjes toliko vremena da napises devojci da nemas para a ne da je zavlacis i gubis kupce.....i taj neko je racunao na prodaju, na taj novac, verovao ti i cekao da se javis bas kao i ti sto si ti ovog prodavca cekala i racunala na pantalone. > Evo, stavila sam se na "tvom mestu" i reci cu ti iskreno da bi mene bilo sramota da otvaram ovakvu temu da sam na tvom mestu. Ne znam da li ti je poznata ona izreka: prekorila koza ovcu vidi ti se ....(ona stvar), da ne napisem koja, zamerice mi "Kim" :D :D E upravo se to odnosi na tebe (sorry) - ako si trazila da budemo iskreni, pa eto, da budem.. > A sto se negativnih tice, to sto si videla slobodno primeni ako mislis da je ispravno :D Reklaaa saaam joj,ona me i dalje zvala, ☺
pre 23 dana, 00:16
1 2 3 Sledeći