Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Nova korisnica

Dobar daaan svima, jako mi se svidja ova stranica i imam dosta zanimljivih stvari koje bih prodala, iskreno ne razumem se puno u ovaj sajt pa me interesuje da li moze neko da mi objasni kako mogu doći do svih vas, tacnije kako bi se prosirila moja prodaja i kako mogu dobiti sve te pratioce i lajkove? Unapred zahvalna, srdacan pozdrav!! 💜
2020 02 04
Malo poklanjaj, malo kupuj za pocetak. Tako ces steci utiske. Posle ce lako u zavisnosti od potreba i potraznje.
2020 02 04
Heh, vratih se nekoliko godina unazad 😊 Secam se da sam naisla slucajno ovde, nisam ni znala da postoji ovaj sajt.. Postavila par stvari i prvog dana nista... Ja odustala, nisam ulazila mesec dana 😀Mislila sam gubljenjr vremena 😀😀😀 Posle mesec dana udjem i vidim poruke.. I tako je krenulo i meni su MK prirasle za srce 😊 Jedna po jedna saradnja, kupis, prodas... Tako da polako, postavljaj predmete i cekaj 😊 Strpljen-spasen 😊
2020 02 04
Dobro nam dosla :")
2020 02 04
> Icka89: > Heh, vratih se nekoliko godina unazad 😊 > Secam se da sam naisla slucajno ovde, nisam ni znala da postoji ovaj sajt.. > Postavila par stvari i prvog dana nista... Ja odustala, nisam ulazila mesec dana 😀Mislila sam gubljenjr vremena 😀😀😀 > Posle mesec dana udjem i vidim poruke.. > I tako je krenulo i meni su MK prirasle za srce 😊 > Jedna po jedna saradnja, kupis, prodas... > Tako da polako, postavljaj predmete i cekaj 😊 > Strpljen-spasen 😊 Isto tako, bilo je dosta i poklona, popusta, svasta, koliko das, toliko dobijas :")
2020 02 04
Ja kad sam otkrila ovaj sajt slucajno, nisam ni znala da postoji forum.. Njega sam otkrila pa sigurno kroz mesec dana ako ne i vise 😂😂😂
2020 02 04
I ja sam nova devojke, pa ako vam nije teško bacite pogled na moj profil, prodajem stvari koje nikada nisam nosila, pa možda vam se nešto i dopadne. Namerno sam snizila cene u odnosu na one po kojim sam ja nabavila stvari, jer mi je cilj da stvari koje ne nosim prodam, a da cene budu što pristupačnije svima. Veliki pozdrav ❤️
2020 02 04
> bumba1: > Ja kad sam otkrila ovaj sajt slucajno, nisam ni znala da postoji forum.. Njega sam otkrila pa sigurno kroz mesec dana ako ne i vise 😂😂😂 Hahahah, znaci ipak napredujem sa učenjem čim sam tako brzo nasla forum 😂😂 Hvala na podrsci devojkeee💜💜💜
2020 02 07
Veliko snizenje na profilu, sve stvari su nove. Uz svaku porudzbinu dobijate na poklon mindjuse. 🎁🎉 Kupaci kosimi 1100din. Kombinezon 800din. Top 350din.
2020 02 07
Zdrao i dobrodosli, uspesne saradnje zelim :) Kao sto su clanice napisale, poklonite neku stvar, kupite, menjajte se i sl. Jednom dnevno se mozete reklamirati u podforumu "rasprodaje" ucestvujte malo u razgovorima na forumu, mozete i platiti promocije svojih artikala... Takodje u podforumu "rasprodaje" imate jos 4 mogucnosti za menjanje i prodaju i sl. Pretpostavljam da ste razgledali forum. Trudite se da slike predmeta budu sto bolje i lepse, obicno dobra slika prodaje predmet. Srecno!
2020 02 07
Pozdrav, imam pitanje, kakvo je vaše iskustvo, da li treba brisati prodate predmete? 😇
2020 02 09
Dobrodosla o:) Za "lajkove" i pratioce ne brini. To nista ne znaci, ne secam se da mi je kupovao neko od onih koji mi prate profil, a predmeti koje njih deset ima u omiljenima mi se vuku u nedogled, dok najcesce prodam nesto sto niko nije stavio u omiljene. Srecno !
2020 02 14
> TatCat: > Dobrodosla o:) Za "lajkove" i pratioce ne brini. To nista ne znaci, ne secam se da mi je kupovao neko od onih koji mi prate profil, a predmeti koje njih deset ima u omiljenima mi se vuku u nedogled, dok najcesce prodam nesto sto niko nije stavio u omiljene. > Srecno ! Upravo tako, na nekom predmetu imam po 15 onih koji su oznacili kao omiljeni, a kupi totalno drugi, tako da definitivno nista ne znaci, totalno si u pravu! 😊
2020 02 14
Veliki pozdrav svim članicama. Ukoliko ste zainteresovane za nove ili jednom nošene stvari, bacite pogled na profil. :D
2020 05 18
VELIKO ČIŠĆENJE ORMANA!!! Pozdrav svim članicama i bacite pogled na moju stranicu. Moguć dogovor oko cene 🥰🥰🥰
2020 12 14
1 2