Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Da li vam momci prilaze?

Skoro sam komentarisala sa drugaricom kako momci danas ne prilaze devojkama,pa me zanima Vase misljenje.Da li vam momci prilaze i gde,da li prilaze na ulici ,kako vam se obracaju i kako vi reagujete na to?
2020 02 15
Takodje,da li vam prilaze kad ste bez sminke ili samo kad ste sredjene?
2020 02 15
Ja imam 42 godine,prilaze mi samo da me pitaju da li znam gde se nalazi koja ulica :') :') Inace pricala sam na moru sa dve devojke od oko dvadeset godina,kazale su da im uopste ne prilaze,nego da u vecini slucajeva one moraju da preuzmu inicijativu.E sada ako im i pridje neki tip ili one njemu,nema klasicnog upoznavanja i razmene hemije,nego se trazi instagram i tek onda sledi kuckanje preko istog i muvanje,pa tek onda vidjanje.Pritom su slatkice obe.
2020 02 15
Jaa imam 18 godina i vise su tu pogledi pa bace koji komentar a kad je prilazenje u pitanju, priznacu da mi prilaze samo kad sam nasminkana ili kad sam top sredjena a bez sminke, jos mi niko nije prisao kad sam u pidzami bukvalno 😂. Prilaze na ulici uglavnom ili kad su neki dogadjaji u pitanju i to sve na foru bas si slatka ili jel imas instagram lepotice 🙄🙄🙄moje reakcije su na to uglavnom im kazem da nemam i nastavim dalje ili se smeskam i popricam malo i svaki put ih odbijem... Par puta su mi i bas stariji prilazili na sta sam ja reagovala ako sad ne pobegnem silovace ce me ovde bukvalno 😳😳😳😳😳
2020 02 15
Престаните да глумите лудило, ако хоћете да вам нормални момци прилазе, или да вам уопште прилазе. ;) Или вас нигде нема-излежавате се и куцкате се по друштвеним мрежама, или сте у групама, или сте надркане за излазак; па како онда очекујете да вам било који нормалан момак приђе??? Ако хоћете да вам момци прилазе, морате бити активне у поподневним часовима, без или са врло мало шминке, пратите их кад играју баскет, одбојку итд.Идите у библиотеку; појављујте се на културним дешавањима. Е ту има шансе да упознате неког, односно да вам неко приђе. И баталите већ једном те мобилне и качење глупавих коментара и селфија по инстаграму; све то вас у стварном животу чини обојнима! :s
2020 02 16
Ja imam 21 i na poslu mi (malo elitnija radnja za kucnu dekoraciju) vrlo često prilaze stariji muškarci, sto me rastuzuje, ali sam nekako prihvatila jer me inače takvi spopadaju, kao da širim takvu vibraciju. Ne znam šta je u pitanju. Napolju, van radnje, bez uniforme i šminke, prilaze mi samo u Univeru i Merkatoru ahahahha... I to je više neko udvaranje u smislu ‘da ti ponesem kese’. U svakom slučaju, normalan dečko ni na vidiku, sto me takodje rastuzuje, ali eto, bar imam neke povlastice u radnjama, restoranima i slicno😂
2020 02 16
Meni prilaze, ne u nekim ogromnim kolicinama al prilaze...nekad debili nekad dobri frajeri, sve zavisi, u svakom slucaju ih sve iskuliram posto imam decka 😂
2020 02 16
Ovo mi je moram priznati izuzetno zabavna tema :) Bas me zanima kako omladina funkcionise :)
2020 02 16
Ja sam mog dečka upoznala preko fejsbuka, tako da se nikako ne bih složila sa tim da je to "preterivanje". Dugo nisam izlazila, moj posao je dosta fizički težak, samim tim pored svakodnevnih obaveza, jedina šetnja je bila da izvedem psa.. I on isto tako, ovo je bio jedini način tada 🤷‍♀️ Na poslu su tu i tamo prilazili, ali bilo je više onih koji se nisu usudili što zbog koleginica i okoline, što zbog straha od odbijanja. Pa bace neki smešak, čokoladu, tu i tamo.
2020 02 16
Meni samo penzioneri :') :') :')
2020 02 16
> srebrna: > Meni samo penzioneri :') :') :') Starije, ozbiljnije🤷‍♀️😂😂😂
2020 02 16
> srebrna: > Meni samo penzioneri :') :') :') Koleginice :')
2020 02 16
Tetke <3
2020 02 16
Imala sam dve ozbiljne i duge veze u životu. Prvom sam ja prišla i upoznala se, kao potpuno neiskusna klinika i iskreno, a on iskusan momak. I prošlo je. I trajalo je godinama. Drugi je moj muž... Ahahhaha... Jos uvek prilazimo, kako ko kome, nekad on meni, nekad ja njemu. Prve korake je on pravio. Uzeo mi broj pre 10ak god, to mu nije uspelo, znala sam da j on. E onda kad sam prekinula onu prvu vezu, onda je moj muž opet preuzeo inicijativu. Prvo mu anje je palo posle izlaska. Pre toga smo pijuckali kafice u gradu, onda smo izašli zajedno na neki ženski rođendan. Čini mi se da sam se na taj događaj sama pozvala. 😂Ne sjećam se bas kako je išlo, al znam da sam ja htela negdje da izađem. I smuvao me prilično brzo da sam se posle par dana uselila kod njega u stan. 😂
2020 02 16
To bilo pre nekih 5 godina, al mislim da me muž muva zadnjih 10 godina, samo, ja bila zauzeta. Sad ne znam kako to ide, al mislim da se nije mnogo promjenilo, osim što su nas mreže zabile u kuće i u začarani krug. Ja bih u ovo doba prednost dala muva inama u školi, faxu, kad te neko dobro zna, i imao je gde da se raspita. A da izađeš u grad, kao npr ja ranije, i da muvas osobu jer ti je fizički privlačna a nemaš pojma ko je je totalna glupost... Ali realno, vjerovatno većina prodje kroz to. Tako da, pretpostavljam da im se neko fizički svidi, pa traže fejs da ga istraže i bolje upoznaju. Da su mene preko fejsa upoznavali, brzo bi odustali. Totalno nemerodavna stvar.
2020 02 16
1 2 3