Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Da li je ovo u redu?

Da li se i vama dešava da članice bespotrebno šalju upite i raspituju se, a da sigurno neće da kupe ili da im cena u startu ne odgovara? Sve u svemu troše moje vreme, ali i svoje. 🤦🏻‍♀️ Ljudi moji, nikoga neću pitati za mere, ako mi cena ne odgovara ili ako ni nemam nameru da nešto kupim. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1bf8408c07d0673d71a3536c79048f5b.jpg)
2020 02 29
Meni redovno traze 10 slika, dodatne dimenzije, pa cak i broj racuna da mi uplate novac, pa se vise nikada ne jave. Makar da jave da su odustale. Zaista to ne razumem, kao da ja nemam pametnija posla, nego da zalud merim i slikam stvar.
2020 02 29
Baš tako. Javim čim mogu, tražim predmet u gomili, premerim sve a članica bez da sačeka odgovor ne loguje se više. Ili ispare bez hvala. Nekultura je redovna pojava.
2020 02 29
Ja sam resila da više ne slikam dodatno, jer kome god sam slikala (ČAK I SMIMALA) nije se udostojio ni da odgovori. Ljudi bukvano misle da smo zaludne da merimo i slikamo, a da je kupac bogom dan. 🤦🏻‍♀️
2020 02 29
Mere treba već da stoje u opisu predmeta da bi se kupac bolje orjentisao. Onda nema potrebe svako pojedinačno da smara... Napišete u startu i ogradite se od tih pitanja... A logično da će tražiti dodatne slike kad nema slika celog predmeta i kad su slike većinom sa interneta ili na primer slikane u mraku... Istina da uglavnom ti što pitaju sto pitanja, na kraju uglavnom ne kupe... Ne znam zašto je to pravilo... Vi ste napisali jasno da su cene fiksne, ali možda devojka nije odmah videla, ne treba osuđivati... A ubedljivo mi je najgore kad pitaju ono što već piše u oglasu, ni ne čitaju pažljivo... Ili napišete mere, a oni ne provere pre kupovine i onda kad stigne ne odgovara... Zato uvek u oglasu naglašavam "proverite mere" 😊
2020 02 29
> Odrica: > Da li se i vama dešava da članice bespotrebno šalju upite i raspituju se, a da sigurno neće da kupe ili da im cena u startu ne odgovara? Sve u svemu troše moje vreme, ali i svoje. 🤦🏻‍♀️ Ljudi moji, nikoga neću pitati za mere, ako mi cena ne odgovara ili ako ni nemam nameru da nešto kupim. > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1bf8408c07d0673d71a3536c79048f5b.jpg) Ako nista drugo bar se kulturno zahvalila,mnogi i to ne rade 😉. Mozda je clanica tek naknadno procitala da su cene fiksne.
2020 02 29
Da, desava se...
2020 02 29
Ona je samo poslednji primer, koji i nije toliko strašan, ali je prelio času meni. Kada stavim sliku sa “interenta” onda stavim sa zvanicnog sajta i sigurno da ne mogu bolje da islikam, ali uvek napravim moje slike etikete i detalja! Takodje, ne slikam u mraku. 😉 U poslednje vreme masovno pitaju ono sto piše ispod slike ili traže dodatne slike a ni ne žele da kupe.
2020 02 29
ja sam nekako razvila posebnu vrstu radara za takve slucajeve i jos uvek nisam omanula, po prvom obracanju mogu da procenim da li se neko stvarno interesuje ,ili je profesionalni tracitelj vremena..
2020 02 29
Da,to zna da iritira,a sa druge strane,ja nemam obicaj nesto mnogo da se raspitujem,pa ili dobijem pogresnu stvar,ili pogresnu velicinu😅
2020 02 29
> DoliBlack: > Mere treba već da stoje u opisu predmeta da bi se kupac bolje orjentisao. Onda nema potrebe svako pojedinačno da smara... Napišete u startu i ogradite se od tih pitanja... A logično da će tražiti dodatne slike kad nema slika celog predmeta i kad su slike većinom sa interneta ili na primer slikane u mraku... Istina da uglavnom ti što pitaju sto pitanja, na kraju uglavnom ne kupe... Ne znam zašto je to pravilo... Vi ste napisali jasno da su cene fiksne, ali možda devojka nije odmah videla, ne treba osuđivati... > A ubedljivo mi je najgore kad pitaju ono što već piše u oglasu, ni ne čitaju pažljivo... Ili napišete mere, a oni ne provere pre kupovine i onda kad stigne ne odgovara... Zato uvek u oglasu naglašavam "proverite mere" 😊 Slazem se sa konstatacijom , postavite mere pri postavljanju predmeta i izbegnite dodatna pitanja...
2020 02 29
Odrica, ništa novo, učestala pojava. Ušteće vam vreme ako postavite mere u opisu i ako uklonite lažne tagove.
2020 02 29
> Odrica: > Ona je samo poslednji primer, koji i nije toliko strašan, ali je prelio času meni. Kada stavim sliku sa “interenta” onda stavim sa zvanicnog sajta i sigurno da ne mogu bolje da islikam, ali uvek napravim moje slike etikete i detalja! Takodje, ne slikam u mraku. 😉 > U poslednje vreme masovno pitaju ono sto piše ispod slike ili traže dodatne slike a ni ne žele da kupe. Nisam sad baš detaljno listala Vaš profil, ali sam uopšteno rekla kad kupac najnormalnije pita za dodatne slike. Slike sa interneta su fotošopirane, stvari često nisu baš kao sa tih slika, materijal skroz drugačije izgleda uživo... Stavim i ja po koju naravno, ali ne uvek...
2020 02 29
To što neko traži mere i slike je sasvim u redu, to često činim i ja kad kupujem. Po meni je gore kad nakon toga osoba ispari. Ja se i u radnji zahvalim a i ovde čak i kad mi nešto ne odgovara. Ali, teško je biti fin. Mada će mnogi reći da je ovo biznis gde nema mesta za emocije. 🤔🤔🤔
2020 02 29
uh precesta pitanaj za mere i dodatne fotografije i nije nikakav problem to da posaljem, ali sto kaze clanica samo ispare, ni hvali ni ne odgovara ni odgovara... bas nista a svaki dan dobjiem po nekoliko poruka za razmenu i ako mi u opisu profila pise da ne radim razmene. Ne znam da li se to ne cita ili pokusavaju svakako, ja stvarno ne znam. mozda na profilnoj da napisem ne radim razmene :D :D pa prestanem svakodnevno isto pitanje da dobijam :D ako mi nesto treba vise volim to da kupm... a ne da trazim nesto po necijem profilu i ako mi u datom momentu bas nista ne treba
2020 02 29
1 2 3