Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jel moguće da ljudi rade ovo?

Da podelim jedno loše iskustvo koje sam imala. Kupila od članice Guess ranac napisala ona u naslovu ogirinal, kaže kupljen u Indjiji u outletu, stigo sve super. Ali meni je bilo nešto sumnjivo kako nema pločice one sa oznakom a original i samo jednu etiketu a ne dve. Ali ubedi ona mene original je. Kad ja kasnije izvadim etiketu, jer mi je bilo nelogično i dalje, pod jačim svetlom, ono ručno prišivena na ranac (s druge torbe skinuta ocigledno), jasno se vidi evo i u prilogu. A devojka nema negativne, prodaje jos sličnih stvari. Tako da eto pazite dobro pre kupovine, i ispitajte detaljno. Sve je više prevara na sajtu. Šta sve ljudi rade, prejadno Članica je IvanaFilipovic1 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/20ee705cfefb6536541eea43d3cea723.jpg)
2020 03 03
Boze, ovo je neverovatno.. ne mogu da verujem, jel ste joj trazili novac nazad? Bas mi je zaoo sto ste prevareni..
2020 03 03
Neverovatno je cime se sve ljudi sluze... Vidim da se ove prevare samo nizu, i gotovo svaki dan procitam necije lose iskustvo. Razumem da zivimo u losem vremenu i losoj zemlji, gde ljudi gledaju da posto poto zarade, samo mi nije jasno kako nakon toga mirno spavaju znajuci da je neko mozda stedeo, odvajao i radovao se.
2020 03 03
Napisala mi je samo da ona nije prisila etiketu. A što se tiče vraćanja novca, pa nije ona sprovela ovu prevaru da bi posle još vraćala novac.
2020 03 03
Toj njenoj etiketi fali još jedan, a čak i dva dela etikete.. Na prvom delu uglavnom piše brend, zemlja porekla.. Drugi deo sastav tj (materijal) , I treću deo etikete je seriski br ili broj modela.. Pojedinim članicama je ovde obraz kao đon.. Strašno..
2020 03 03
Ja ću pokusati da ovo resim sa njom. Ukoliko uopšte bude želela da mi vrati novac a ja njoj ranac. U suprotnom cu prijaviti adminu i ostaviti negativnu, mada od toga nemam nista ali eto kao upozorenje drugim clanicama.
2020 03 03
Nadam se da cete uspeti da rešite problem, meni devojka koja me je prevarila nije vratila novac, poslala mi je skroz neupotrebljivu haljinu, pocepanu, prevarila me je za 5000 dinara i nista od toga nije bilo. Neverovatno cime se sve ljudi služe, sto je najgore ja sam bila zainteresovana za kupovinu kaiša kod pomenute clanice...
2020 03 03
Javila se i ne želi da vrati novac naravno kao što sam i pretpostavlia. Jos kaže šta sam ocekivala za te pare. U svakom slicaju dobila je negativnu i prijavila sam adminu a evo linka https://mojekrpice.rs/ivanafilipovic1-168830
2020 03 03
Jao, to je ta clanica, ko zna kako bih prosla da sam porucila kais od nje, ne mogu da verujem da kaze sta si očekivala za te pare, ako je rekla da je original, tako je i trebalo da bude, a ne sad kao sta ste očekivali za te pare...... kako nema obraza , ovo je strasno😤
2020 03 03
Admin je reagovao i blokirao članicu 👍
2020 03 05
> Ana2018: > Admin je reagovao i blokirao članicu 👍 👍 Pošto ti je uvalila ranac za bolje i nije..
2020 03 05