Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc molim vas

Izvinite sto ti smetam al ako mogu da zamolim za uslugu . Imam par stvarcice markirane jel zeli neko od vas da kupi. Nisam znala vise sta da radim sa cerkicom zivim u Bg pod kirije ako mi verujete skupljam pare za kiriju imali smo mnogo tezak period. Ja imam Police naocare sa koznom futrolom , imam Ralph Lauren zenska majica sa dugih rukava , imam Givenchy majica original je sve i sve je jedva par puta nosecno kao novo je i imam dzemper D & G da ti posaljem slicice od sve Sve je 100% original i kvalitet. Ako neko zeli nek mi pise poruka poslacu slike . Izvinite na moj los srpski ja sam makedonka al zivim u Bg
2020 03 04
Jebo majku koliko prevaranata,ajojjjj tesko ti ga nama... Gospodjo ako nemate novca bolje pitajte da vam neko posudi,pokloni novac...nije sramota nemati,nije sramota ni posteno traziti pomoc ,ako je stvarno potrebno .. ali ovo se iz aviona vidi da zelite da prevarite nekoga,mozda gresim ali,ali........
2020 03 04
😂😂😂😂😂😂 Svasta ima
2020 03 04
Sve se nema, a originali na prodaju 😁
2020 03 04
Sikter breee ! :D :D
2020 03 04
Sta je ovo ovih dana, da nije od polena alergija, ili neke travke koje krecu u Martu? Ja sam dobila alergijsku kijavicu, ali sam imala srece, neki imaju jako losu klinicku sliku koliko vidim.... 🤔
2020 03 04
Stvarno je devojka slučaj za žaljenje.. Ne budite baba roge, već dajte da kupimo ovaj Givanchy od 20.000.. Treba ženi za kiriju... 😎🤣 Gde će Vam duša... 😂 A ja skupljam za Zanzibar... Jbg pa virnite i kod mene... 😎🤣🤣
2020 03 04
Svako od nas se nekad nasao u besparici.Ja recimo ne radim i ima troje dece,pa sklapam kraj sa krajem.Zena je trebala nekoj instituciji da se obrati ili jednostavno da se zaposli,da prima platu.Ali traziti za kiriju,a prodavati originalne proizvode,to mi nije jasno.Ne ulazim u niciji zivot,ali nije logicno....
2020 03 04
> KristinaCa12: > Svako od nas se nekad nasao u besparici.Ja recimo ne radim i ima troje dece,pa sklapam kraj sa krajem.Zena je trebala nekoj instituciji da se obrati ili jednostavno da se zaposli,da prima platu.Ali traziti za kiriju,a prodavati originalne proizvode,to mi nije jasno.Ne ulazim u niciji zivot,ali nije logicno.... 👍
2020 03 04
Da radim i ne mogu da skrpim kraj sa krajem jer sam sama prodajem stvare sto sam dobila za poklon ne trazim da mi neko da pare nego ako hoce neko da preproda mozda lakse vama koji duze vreme prodajete. Ali ovakve komentare nisam ocekivala samo dokaz koliko zlo postoji u nama . Samo sam ponudli da neko ko zna da preproda uzme jer mi stvarno treba novac jer me suprug ostavio .
2020 03 04
> Da radim i ne mogu da skrpim kraj sa krajem jer sam sama prodajem stvare sto sam dobila za poklon ne trazim da mi neko da pare nego ako hoce neko da preproda mozda lakse vama koji duze vreme prodajete. Ali ovakve komentare nisam ocekivala samo dokaz koliko zlo postoji u nama . Samo sam ponudli da neko ko zna da preproda uzme jer mi stvarno treba novac jer me suprug ostavio . KristinaCa12: > Svako od nas se nekad nasao u besparici.Ja recimo ne radim i ima troje dece,pa sklapam kraj sa krajem.Zena je trebala nekoj instituciji da se obrati ili jednostavno da se zaposli,da prima platu.Ali traziti za kiriju,a prodavati originalne proizvode,to mi nije jasno.Ne ulazim u niciji zivot,ali nije logicno....
2020 03 04
> Da radim i ne mogu da skrpim kraj sa krajem jer sam sama prodajem stvare sto sam dobila za poklon ne trazim da mi neko da pare nego ako hoce neko da preproda mozda lakse vama koji duze vreme prodajete. Ali ovakve komentare nisam ocekivala samo dokaz koliko zlo postoji u nama . Samo sam ponudli da neko ko zna da preproda uzme jer mi stvarno treba novac jer me suprug ostavio . Ralekrusevac: > Jebo majku koliko prevaranata,ajojjjj tesko ti ga nama... > Gospodjo ako nemate novca bolje pitajte da vam neko posudi,pokloni novac...nije sramota nemati,nije sramota ni posteno traziti pomoc ,ako je stvarno potrebno .. ali ovo se iz aviona vidi da zelite da prevarite nekoga,mozda gresim ali,ali........
2020 03 04
Moj savet ti je da odeš i zaposliš se negde kao pomoćni radnik i slično. Ne verujem da ćeš se ovde obogatiti. Nadam se da ne lažeš. > AnaBg86: > Da radim i ne mogu da skrpim kraj sa krajem jer sam sama prodajem stvare sto sam dobila za poklon ne trazim da mi neko da pare nego ako hoce neko da preproda mozda lakse vama koji duze vreme prodajete. Ali ovakve komentare nisam ocekivala samo dokaz koliko zlo postoji u nama . Samo sam ponudli da neko ko zna da preproda uzme jer mi stvarno treba novac jer me suprug ostavio .
2020 03 04
Ne nadam se da se obogatim radim ja samo pokusavam da prodam ovo nista vise ne znam sto su ljudi toliko zli sa komentarima. Nemam ko da mi pomogne i jednostavno sam uzela da prodajem ovde sta imam al ocito i to ne valja da se radi> Mojekrpice69: > Moj savet ti je da odeš i zaposliš se negde kao pomoćni radnik i slično. Ne verujem da ćeš se ovde obogatiti. Nadam se da ne lažeš. > > AnaBg86: > > Da radim i ne mogu da skrpim kraj sa krajem jer sam sama prodajem stvare sto sam dobila za poklon ne trazim da mi neko da pare nego ako hoce neko da preproda mozda lakse vama koji duze vreme prodajete. Ali ovakve komentare nisam ocekivala samo dokaz koliko zlo postoji u nama . Samo sam ponudli da neko ko zna da preproda uzme jer mi stvarno treba novac jer me suprug ostavio .
2020 03 04