Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Rizicna kupovina-Da ili Ne?

Pozdrav svim clanicama,da nam karantin sto brze prodje :) Zanima me vase misljenje,sta je presudno da kupite nesto po vecoj ceni? Ja sam se konkretno zalepila za stvar koja kosta 8000,clanica sa 3 pozitivne od kojih su mi 2 sumnjive,sve 3 ocene su od kupca,ne prodavca..Ne radi licno,samo slanje.. Hvala svima ❤️
2020 04 03
> ducekuce: > Pozdrav svim clanicama,da nam karantin sto brze prodje :) > Zanima me vase misljenje,sta je presudno da kupite nesto po vecoj ceni? > Ja sam se konkretno zalepila za stvar koja kosta 8000,clanica sa 3 pozitivne od kojih su mi 2 sumnjive,sve 3 ocene su od kupca,ne prodavca..Ne radi licno,samo slanje.. > Hvala svima ❤️ Mnogo je prevaranata na sajtu, trazi dodatne slike I snimak, dosta njih skida slike sa drugih sajtova, pa cak I stranih, ali snimak nemaju, vec to pravdaju odgovorom "sta vise imate da vidite, poslala sam vam slike".Ima dosta tema o prevarama, sad svi imamo vremena, pa mozemo da procitamo ko su potencijalni prevaranti. Vi konkretno mozete I profil da okacite od te clanice, mozda neko zna o kome je rec
2020 04 03
Citam stalno liste,upucena sam ko su povratnici..Ali za ovu devojku,ne mogu da provalim nista 🤣 Nije probelm snimak,vec ako dobijem nesto sto nisam porucila,a spremna sam da platim,u ovom slucaju 8500 skoro 😁 > MarijaR77: > > ducekuce: > > Pozdrav svim clanicama,da nam karantin sto brze prodje :) > > Zanima me vase misljenje,sta je presudno da kupite nesto po vecoj ceni? > > Ja sam se konkretno zalepila za stvar koja kosta 8000,clanica sa 3 pozitivne od kojih su mi 2 sumnjive,sve 3 ocene su od kupca,ne prodavca..Ne radi licno,samo slanje.. > > Hvala svima ❤️ > Mnogo je prevaranata na sajtu, trazi dodatne slike I snimak, dosta njih skida slike sa drugih sajtova, pa cak I stranih, ali snimak nemaju, vec to pravdaju odgovorom "sta vise imate da vidite, poslala sam vam slike".Ima dosta tema o prevarama, sad svi imamo vremena, pa mozemo da procitamo ko su potencijalni prevaranti. Vi konkretno mozete I profil da okacite od te clanice, mozda neko zna o kome je rec
2020 04 03
Citam stalno liste,upucena sam ko su povratnici..Ali za ovu devojku,ne mogu da provalim nista 🤣 Nije probelm snimak,vec ako dobijem nesto sto nisam porucila,a spremna sam da platim,u ovom slucaju 8500 skoro 😁 > MarijaR77: > > ducekuce: > > Pozdrav svim clanicama,da nam karantin sto brze prodje :) > > Zanima me vase misljenje,sta je presudno da kupite nesto po vecoj ceni? > > Ja sam se konkretno zalepila za stvar koja kosta 8000,clanica sa 3 pozitivne od kojih su mi 2 sumnjive,sve 3 ocene su od kupca,ne prodavca..Ne radi licno,samo slanje.. > > Hvala svima ❤️ > Mnogo je prevaranata na sajtu, trazi dodatne slike I snimak, dosta njih skida slike sa drugih sajtova, pa cak I stranih, ali snimak nemaju, vec to pravdaju odgovorom "sta vise imate da vidite, poslala sam vam slike".Ima dosta tema o prevarama, sad svi imamo vremena, pa mozemo da procitamo ko su potencijalni prevaranti. Vi konkretno mozete I profil da okacite od te clanice, mozda neko zna o kome je rec
2020 04 03
Citam stalno liste,upucena sam ko su povratnici..Ali za ovu devojku,ne mogu da provalim nista 🤣 Nije probelm snimak,vec ako dobijem nesto sto nisam porucila,a spremna sam da platim,u ovom slucaju 8500 skoro 😁 > MarijaR77: > > ducekuce: > > Pozdrav svim clanicama,da nam karantin sto brze prodje :) > > Zanima me vase misljenje,sta je presudno da kupite nesto po vecoj ceni? > > Ja sam se konkretno zalepila za stvar koja kosta 8000,clanica sa 3 pozitivne od kojih su mi 2 sumnjive,sve 3 ocene su od kupca,ne prodavca..Ne radi licno,samo slanje.. > > Hvala svima ❤️ > Mnogo je prevaranata na sajtu, trazi dodatne slike I snimak, dosta njih skida slike sa drugih sajtova, pa cak I stranih, ali snimak nemaju, vec to pravdaju odgovorom "sta vise imate da vidite, poslala sam vam slike".Ima dosta tema o prevarama, sad svi imamo vremena, pa mozemo da procitamo ko su potencijalni prevaranti. Vi konkretno mozete I profil da okacite od te clanice, mozda neko zna o kome je rec
2020 04 03
Citam stalno liste,upucena sam ko su povratnici..Ali za ovu devojku,ne mogu da provalim nista 🤣 Nije probelm snimak,vec ako dobijem nesto sto nisam porucila,a spremna sam da platim,u ovom slucaju 8500 skoro 😁 > MarijaR77: > > ducekuce: > > Pozdrav svim clanicama,da nam karantin sto brze prodje :) > > Zanima me vase misljenje,sta je presudno da kupite nesto po vecoj ceni? > > Ja sam se konkretno zalepila za stvar koja kosta 8000,clanica sa 3 pozitivne od kojih su mi 2 sumnjive,sve 3 ocene su od kupca,ne prodavca..Ne radi licno,samo slanje.. > > Hvala svima ❤️ > Mnogo je prevaranata na sajtu, trazi dodatne slike I snimak, dosta njih skida slike sa drugih sajtova, pa cak I stranih, ali snimak nemaju, vec to pravdaju odgovorom "sta vise imate da vidite, poslala sam vam slike".Ima dosta tema o prevarama, sad svi imamo vremena, pa mozemo da procitamo ko su potencijalni prevaranti. Vi konkretno mozete I profil da okacite od te clanice, mozda neko zna o kome je rec
2020 04 03
https://mojekrpice.rs/ticapetrovic-214394 Ovaj profil je u pitanju 😄
2020 04 03
Doticna gospodjica je stavila brdo laznih tagova ,sto me strasno nervira,a i zabranjeno je po pravilima sajta . Administrator bi trebao takve oglase da brise .
2020 04 03
Mislim da se za taj iznos isplati otići i na kućnu adresu prodavca a ako ne želi onda je vrlo sumnjivo,ja bih u tom slučaju odustala od kupovine. Može i da se uplati simbolična suma kao akontacija pa kad sve ovo prođe da preuzmete lično a ako ni to ne želi sve je onda jasno...
2020 04 03
Pa kao nije u Beogradu,a svuda navedeno Beograd 🙄
2020 04 03
Slazem se,ja sam cak i poslala poruku u fazonu nije mi bas svejedno da uplacujem 8500 pouzecem,zbog ocena vasih,njen odgovor je bio slazem se 😳🤔> simona7: > Mislim da se za taj iznos isplati otići i na kućnu adresu prodavca a ako ne želi ni to onda je vrlo sumnjivo,ja bih u tom slučaju odustala od kupovine. > Može i da se uplati simbolična suma kao akontacija pa kad sve ovo prođe da preuzmete lično a ako ni to ne želi sve je onda jasno...
2020 04 03
Ja ne bih rizikovala.
2020 04 03
Ja licno ako ne mogu da pokupim nesto licno,a iz istog smo mesta,ja odustajem od kupovine ma koliko mi se dopadao dati predmet. :) Ja ne bih rizikovala. :)
2020 04 03
Slazem se sa svima vama,zanimalo me vase misljenje,jer reko mozda ja previse tripujem..😳
2020 04 04
Ne rizikuj bolje.
2020 04 05
1 2