Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Dva profila - jedan clan

Primetila sam da je dosta clanica pocelo da ima po dva profila jer imaju previse stvari, pa radi bolje preglednosti.... Da li je to dozvoljeno? Imam previse stvari i rado bi ih podelila na dva profila ako moze 😁 Sta vi mislite?
2020 04 18
https://mojekrpice.rs/help/11/da-li-mogu-da-imam-vise-od-jednog-naloga ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2d2fcb0d7faf50bcc50e30d9aa833dd1.jpg)
2020 04 18
Zasto onda clanice masovno imaju dva profila? 🤔
2020 04 18
Radi bolje preglednosti profila postoji usluga “VIP članstvo”, uz pomoć koje se stvari razvrstavaju u kategorije, a koja se na mesečnom nivou naplaćuje simboličnih 49 dinara. 🙂
2020 04 18
Administrator sajta može da odobri drugi profil, to je jedino dozvoljeno.
2020 04 18
Imam ja dva profila,ali prvi odavno ne koristim. U trenutku kad sam ga otvorila dobila sam dozvolu administratora za to i prvi profil mi je bio sa dečijom odećom,a drugi sa odećom za odrasle. Kako sam tek bila pocela sa prodajom stvarno sam imala gomilu stvari, pogotovo decijih i onda me je neko od starijih članova uputio da pitam admina da razdvojim. Rečeno mi je da može,ali da u opisu oba profila mora stajati link do onog drugog. Kako sam svu deciju odecu rasprodala, taj prvi profil sam prestala da koristim.
2020 04 18
Imam i ja dva profila jer iz nekog glupog razloga ne mogu da se ulogujem na stari bez fb profila koji sam ugasila. Pokusala sam i sa menjanje sifre i sve zivo, nije htelo. 🤷 Sad nemam ni jedan utisak, a na starom imam 203 🤦
2020 04 18
U principu,meni i ne trebaju dva profila,ali mozda bi mogla da uplatim tu opciju pa da mi bude bar onako lepo sortitane stvar po kategorijama. :) Videcu to da uradim,samo da se snadjem kako :D Napravila sam i na fb stranicu i profilai na insta i na jos nekim sajtovima,ali ne vredi ne mogu da postignem da ih koristim,jedino "negujem" ovaj jer mi je bas drag a i mnogo je truda ulozeno u njega :')
2020 04 18
VIP je za to
2020 04 18
Hvala na pomoci :) Uzela sam promociju vip clanstvo i ceo dan sam srdjivala profil :')
2020 04 18