Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Muska garderobA, sta mislite?

Devojke, obzirom da je ovo pretezno sajt koje posecuju zene, sta mislite kako bi isla prodaja muske garderobe, tj. da li bi uopse isla? Imam dosta muskih stvari koje su mi visak i bespotrebno mi zauzimaju prostor. S tim da se radi o markiriranoj garderobi neki modeli su noviji neki stariji.
2020 05 01
Ja sam okacila bila 2 muska gornja dela i nikad mi se niko nije javio 😂 Tesko da bi islo
2020 05 01
Imala sam svega par muskih stvari i kacila sam ovde,ali nista.Na Limundu sam ih prodala odmah.Svakako mozete da okacite slike na profil,ali mislim da je Limundo bolja opcija za prodaju muskih stvari.
2020 05 01
Takodje sam pokusala sa par muskih stvari ali nista. Izbrisala sam naravno😊
2020 05 01
Ja sam skoro prodala Zara musku kosulju, a pre mesec-dva komplet italijansko musko odelo. ☺️
2020 05 01
Sto se mog iskustva tice ne idu ni decije stvarcice. Izgleda samo mi zene-devojke kupujemo za sebe😊
2020 05 01
Ja imam isto par stvari i nista nisam prodala nit razmenila
2020 05 01
Ja sam prodavala i muske stvari - majice, dukseve i bokserice ali sve je bilo novo sa etiketom, i uglavnom su devojke kupovale za poklon...
2020 05 01
Ja sam prodala nove Adidas muške patike s računom čim sam ih postavila,baš sam bila iznenađena jer sam mislila da će se to teško prodati na ovom sajtu ali eto, nikad se ne zna. Mislim da se mogu prodati nove stvari s etiketom jer žene kupuju za poklon svojim mladićima/muževima. Patike je od mene kupio dečko,zbog njih je i otvorio nalog na Mk.
2020 05 01
Ja samo da napomenem da moje ni jedno nije bilo novo sa etiketom, jednom noseno. Jeste devojka kupila za momka. Tako da ja preporucujem da stavite oglas, nikad se ne zna. 🤭
2020 05 01
Hvala svima na odgovorima 🌸🌸🤗🤗
2020 05 02