Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prijavite sramota

https://mojekrpice.rs/items/odeca/6000830/sex Ja sam zgranuta da sam naisla na ovakve gadosti.
pre 13 dana, 20:03
Već se pisalo o tome, bilo je par tema .. Prijavite samo adminu
pre 13 dana, 21:01
Admina zabole ta stvar sa slike
pre 13 dana, 22:40
Upravo videla! Uzas, kako dozvole uopste objavu tako nečega???!!! Bitno da ako mi obicni smrtnici okacimo u opisu predmeta sliku sa neta odmah obrisu.... :s :@
pre 12 dana, 13:20
Ahahahah... Meni treba odobrenje roditelja za posjetu ovoj stranici. 😂
pre 12 dana, 13:25
> Shyshymiga: > Ahahahah... Meni treba odobrenje roditelja za posjetu ovoj stranici. 😂 bukvalno 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
pre 12 dana, 14:43
Ovo jos nije uklonjeno?Da li je moguce da adminu ovo ne smeta i da dopusta ovo?
pre 12 dana, 18:09
> sokilija: > Upravo videla! Uzas, kako dozvole uopste objavu tako nečega???!!! > Bitno da ako mi obicni smrtnici okacimo u opisu predmeta sliku sa neta odmah obrisu.... :s :@ Ja sam se zgranula. A oglas stoji nekoliko dana vec.
pre 12 dana, 18:34
> KristinaCa12: > Ovo jos nije uklonjeno?Da li je moguce da adminu ovo ne smeta i da dopusta ovo? Ili nije video. Ja ne znam ni ko je admin.
pre 12 dana, 18:34
Jahacica jos aktuelna?
pre 12 dana, 00:02
Dugo sam na sajtu ali nisam svracala ovde neko vreme (na forum) .. zanima me ko je admin sada? i zasto ne reaguje na gadosti sa naslovne? bukvalno mi se povraca kad vidim i bude mi zao u sta se sajt pretvara
pre 11 dana, 16:11
> Lena0604: > Jahacica jos aktuelna? Ocigledno jeste. 🤣
pre 11 dana, 18:59
> divlop: > Dugo sam na sajtu ali nisam svracala ovde neko vreme (na forum) .. zanima me ko je admin sada? > i zasto ne reaguje na gadosti sa naslovne? > bukvalno mi se povraca kad vidim i bude mi zao u sta se sajt pretvara Ne znam. Ako neko zna ko je admin, neka napise.
pre 11 dana, 19:00
https://mojekrpice.rs/adminrs-24708
pre 11 dana, 20:32
poslednji Log In admina pre 13 dana .. haos.
pre 11 dana, 21:01
1 2 Sledeći