Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Da li je neko putovao preko Oktopod agencije?

Pisite mi iskustva, imaju dobre ponude😊 ili ako ste putovali preko neke druge agencije, a da je povoljna i dobra, pisite 😊
2020 05 26
Ja sam putovala preko njih u Toskanu i bila sam veoma zadovoljna. Vodic nam je bio super, smestaj vrlo korektan, cist, citava tura je bila odlicna.
2020 05 26
Oni su okej. Baš su povoljni i smeštaj je odličan. Nama je bus bio mali, ali je bio iznenadjujuće čist.
2020 06 02
Ja mogu da pohvalim Hallo tours, dve godine smo isli sa njima, uslovi su im isti kao Oktopodu ali su povoljniji. Letos kada smo bili na Pargi, upoznali smo neke Makedonce koji su preko Oktopoda svoje letovanje platili za 200e vise, nego mi preko Hallo toursa, tako da, eto, razmotrite i njih 😊
2020 06 04
Ja sam 2 godine letovala preko njihove agencije, ali sopstvenim prevozom. Imaju pristupačne cene. U suštini sam zadovoljna, dosta zavisi od vodiča koji vodi odredjeno mesto. Imali su dobre vodiče na Lefkadi i u Sivoti. Oba puta smo imali problem sa gazdama jer su hteli da nam dodele sobu koju nismo dogovorili u agenciji. Vodič je rešio to objašnjenjem da uplata aranžmana u agenciji ima prednost u odnosu na aranžmane koje prodaju subagenti.
2020 06 06
Ja sam putovala u Tursku prosle godine, sve je super bilo. Moze placanje preko administrativne zabrane,moze na rate itd.
2020 06 12
> akica45: > Pisite mi iskustva, imaju dobre ponude😊 > ili ako ste putovali preko neke druge agencije, a da je povoljna i dobra, pisite 😊 Ne znam da li je kasno za moje iskustvo i informacije, ali putovala sam s Oktopodom u nekoliko gradova Evrope od čega su mi top 2 smeštaja o vodiča upravo bila preko njihove agencije pri putovanju u Prag i Milano. Znači ne pričam o svojim omiljenim gradovima već o najboljem smeštaju i vodičima. Malo je reći da smo i prijatelji i momak i ja bili prezadovoljni svaki put. Naravno opet, sve je to individualno ko šta očekuje i kome šta odgovara, ali za taj novac, pa čak i malo veći iznos, nemoguće je dobiti bolju uslugu, potpisujem. 😃🌸
2020 06 22