Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Prodaja ovih dana?

Caos drage moje,kako vam ide prodaja ovih dana? Meni uzaaas,bukvalno 1-2stvari i to je to. :(
2020 06 01
Možda je stalo, jer sada svuda po gradu imaju popusti i tokom karantina su bili ogromni popusti za onlajn kupovinu.
2020 06 01
Pa ne znam kako vama inace ide prodaja,meni ide tako jedan,do dva paketa....koliko onda vi inace prodajete nedeljno. :') :')
2020 06 01
Ja prodajem 2 do 4 paketa nedeljno, nekad i vise. Ali preko Limunda, ovde na Krpicama slabo nesto x-)
2020 06 01
> Wesna90: > Pa ne znam kako vama inace ide prodaja,meni ide tako jedan,do dva paketa....koliko onda vi inace prodajete nedeljno. :') :') Ja sam pauzirala. Vratila sam se pre nedelju dana i uspela sam 5 da prodam. Ali sam zato sve opet postavila, pukla na usluge i u forumu Tražim nudila 😂
2020 06 01
Meni okej ide prodaja, mada razmene malo više nego prodaja 😁
2020 06 01
> stefaniii: > Ja prodajem 2 do 4 paketa nedeljno, nekad i vise. > Ali preko Limunda, ovde na Krpicama slabo nesto x-) Je l' na limundu prodajes preko aukcija ili stavljas fiksnu cenu?
2020 06 01
Krenulo polako...ali koliko aks kombija sam videla ovih nedelja izgleda da se prodaje kao nikad do sada.
2020 06 01
> IvanaIva7: > > stefaniii: > > Ja prodajem 2 do 4 paketa nedeljno, nekad i vise. > > Ali preko Limunda, ovde na Krpicama slabo nesto x-) > Je l' na limundu prodajes preko aukcija ili stavljas fiksnu cenu? Aukcije :")
2020 06 01
> stefaniii: > > IvanaIva7: > > > stefaniii: > > > Ja prodajem 2 do 4 paketa nedeljno, nekad i vise. > > > Ali preko Limunda, ovde na Krpicama slabo nesto x-) > > Je l' na limundu prodajes preko aukcija ili stavljas fiksnu cenu? > Aukcije :") Uh ja sam to probala i niko nista nikad😁
2020 06 01
Meni prodaja vise ide preko fejsbuk stranica, i preko inatagram stranice koju imam nego ovde.. ovde bas slabo..
2020 06 01
Dakle, jedna saradnja na sajtu u poslednjih mesec dana. Paketic je danas urucen jednoj clanici i jos jedan lep utisak. Ima nade 😊😊😊
2020 06 01
Meni nikako sad, a u vanrednom stanju bilo super :')
2020 06 01
Jedna saradnja u mesec dana trenutnoo.. Cak ni ptt gratis ne pomaze. Izgleda sto vise snizis cene jos gore🙄
2020 06 01
Naleti super talas sto se tice prodaje , pa onda zatisje, pa tako u krug
2020 06 01
1 2