Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kako reagujete?

Kako reagujete u ovakvim situacijama? Milion poruka sam dobila sa ovog profila, čovek je baš uporan. A budala nisam da bih davala nekome broj telefona 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e44528f6de5f4fb77206951a42e3f7f6.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/2ae2325a47b9fece5e45fcabb7e30329.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/7180f4f436bf2ef8ece59cde518e5989.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c23637b06050db8f5963b71b4fdea245.jpg)
2020 06 02
Užas. Zato ne sme da stoji broj telefona u opisu profila. Probaj da prijavis adminu, jedino admin može da blokira profil
2020 06 02
Žao mi je što ovo mora da se dešava ☹️
2020 06 02
Takođe apelujem na brisanje broja telefona iz opisa da ne bi došlo do zloupotrebe i neprijatnosti
2020 06 02
Ja drzim broj za viber samo jednom mi je pisao neki degenerik i moj muz mu se najebao majke i nikada vise nije pisao 😂
2020 06 03
Ovaj decko je i meni pisao da zeli da kupi cizmice ( na stiklu ) ...
2020 06 03
Ništa strašno... Član Vas nije vređao isl.. Uvek možete reći da se sva komunikacija odvija putem poruka na sajtu. Ako niste sigurni da li zaista želi da kupi predmet, uplata pre slanja. Ako želite uplatu Post Net-om, dajete kontakt telefon.. Da Vam neko ne traži unapred broj tel., a pošaljete nešto, na adresnici ćete svakako napisati, zar ne? Na pojedinim kupoprodajnim sajtovima, većina Članova ima javno prikazan kontakt telefon, što olakšava komunikaciju sa potencijalnim kupcima koji nisu registrovani na istom sajtu. Na kraju krajeva, ništa lakše nego nečiji broj telefona blokirati. 😉 Srećno 🍀
2020 06 03
Čekajte, a zašto članu ne odgovorite da komunicirate samo preko poruka na sajtu? Takođe, ne razumem zašto ne odgovarate uopšte na poruke. Lično ovde sam doživela da mnoge članice izignorišu da želite da kupite predmet ili se raspitujete o njemu (mada nikome nisam tražila broj telefona).
2020 06 03
Nije ni meni jasna priča u potpunosti. Ne delim broj ako ne moram ali često preko Viber... se bolje vide slike. Na telefonu uvek mogu da blokiram koga hoću i desilo se već da jesam.
2020 06 03
Ovo je verovatno neki stariji covek. Mozda ne vidi dobro ili mu je predmet bas trebao. Nije nista ruzno rekao. Ja uvek dajem broj telefona i nisam imala ruzna iskustva. Nigde nikad.
2020 06 03
.
2020 06 03
Muškarci su drugaciji od nas, oni odmah zovu i kupuju predmet. Ako hoce-hoce. Nema pisanja romana, hiljadu pitanja, podpitanja, dodatnih slika, a sa cime moze da se nosi, pa onda rezervacija, uplatice i ... naravno, bez traga da isceznu kao žene. Iskreno, najbolje saradnje imam sa muskarcima i to je sve iskljucivo na relaciji-ja bih da kupim-plati-dobije svoj predmet-(nestane bez traga). Ako je neki pacijent-odmah se vidi, po sistemu kao sto 'ove' sto isceznu rade->pise roman, pita milion pitanja, trazi slike, ima uvrnute ideje, naravno sve vreme se dopisuje sam sa sobom, a onda valjda vidi nema odgovora pa pokusava da upeca sa 'rezervisao' bi i platio... A-ha. Iskreno, ne mislim da je ovde neki pacijent u pitanju 🤔
2020 06 03
Pitanje je bilo kako reagujete? Nisam očekivala da se "skače". Svi različito doživljavamo stvari, meni je iskreno prečudno i ne bi mi bilo svejedno da mu sutra pošaljem paket sa svim svojim podacima. Kao što mi je prečudno da mi neko tako napadno traži broj telefona jer je u jednoj minuti stiglo 6 poruka, a i kad sam napisala da nisam zainteresovana, poruke su i dalje nastavile da stižu🤦🏼‍♀️ Prilično sam aktivna i ažurna na sajtu, nikome nikad nisam uskratila odgovor. Osoba nema nijednu saradnju, prenapadna je za moj ukus i to je to
2020 06 03
U poslednje vreme svašta viđamo na sajtu tako da volela bih da sam pogrešno shvatila čoveka 🤔
2020 06 03
> LaReina: > Muškarci su drugaciji od nas, oni odmah zovu i kupuju predmet. Ako hoce-hoce. Nema pisanja romana, hiljadu pitanja, podpitanja, dodatnih slika, a sa cime moze da se nosi, pa onda rezervacija, uplatice i ... naravno, bez traga da isceznu kao žene. Iskreno, najbolje saradnje imam sa muskarcima i to je sve iskljucivo na relaciji-ja bih da kupim-plati-dobije svoj predmet-(nestane bez traga). > Ako je neki pacijent-odmah se vidi, po sistemu kao sto 'ove' sto isceznu rade->pise roman, pita milion pitanja, trazi slike, ima uvrnute ideje, naravno sve vreme se dopisuje sam sa sobom, a onda valjda vidi nema odgovora pa pokusava da upeca sa 'rezervisao' bi i platio... A-ha. > Iskreno, ne mislim da je ovde neki pacijent u pitanju 🤔 Slazem se .
2020 06 03