Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Administratori gde ste?

Devojke, Sta je sa administratorima ovog sajta? Kada se ode na sajt cesto izlaze oglasi o prodaji nosenog vesa, onda ponude odnosa i danas sam videla oglas za posao od kuce za koji vam je potrebnan samo kompjuter sa kamerom i internet! Strasno! Hoce li neko koji je nadlezan za vodjenje sajta da odreaguje?
2020 06 04
Tresla se zemlja, rodio se mish. Da je neukusno, jeste. A ko zeli time da se bavi, nek izvoli. Ko ne zeli, ni ne mora. Ne znam sto vas "sve" to toliko potresa. Na kraju krajeva, ova drzava je vec 20 i kusur godina drzava prostitutki i krimosa. Vecina vas masta o Evropi i o SAD-u. Tamo je snimanje ispred kamere za novac sasvim obican posao. Mnoge od tih zena su samohrane majke ili placaju fakultet. Ne mogu svi da budu Dzena Dzejmson ili Ajfonka. Ili "postena" i uzorna domacica. "Ajme meni, niko nije umro". Oladite malo.
2020 06 04
No comment. Na komentar iznad. Ovo je kao ono: 12-togodisnjakinja rodila dete. Je l to tebi normalno? WtF?
2020 06 04
Na kraju krajeva, mozda vas to neko samo zesce zajebava. Ko zna. Moze biti da je sve to samo brutalni experiment. 😆
2020 06 04
Sve i da je shala ili brutalni experiment, onda je shala bez trunke humora a za experiment je dobro da ima reakcije. Zapitala bih se sta je to sa nama da smo ravnodusni na ovakve pojave....
2020 06 04
Maknite se malo od ovog sajta. I pocnite ozbiljno da razmisljate o drustvenim pojavama. Pa eto, dovoljno samo sa fokusom na Srbiju. Shvaticete da niste samo ravnodusni, vec apaticni. Da ne kazem neki i potpuno anestezirani. Naravno, generalno. Ne mislim na vas licno uvazena. "Wtf" je by the way totalno na nivou ove "situacije". Ali, sad ako tom 12godisnjakinjom aludirate na neku pedofiliju... ne znam, to ne bih komentarisala. Ta vasa slobodna asocijacija je vec za drzavne organe. Imamo i njih, tako kazu. 😆 Prostitucija i pedofilija - istovremeno, moz da bude, al ne mora da znaci. Ne bih ta dva pojma stavljala na stu ravan, sta znam. Kad udjemo u EU, jos ce ova gologuza jahacica moci da vas tuzi sto je prozivate tako nemilosrdno.
2020 06 04
Ok. Moje je samo da kazem da dete treba da bude dete i da dete treba zastiti, na sve nacine. Verujem i zivotom, ako treba. Mislim da je to instikt i zivotinja, ako cemo da banalizujemo. A ljudi vec? Hmm...
2020 06 05
Lena0604 ne znam po cemu zakljucujete da smo apaticni. Drustvo jeste duboko poremeceno, ali ne mozeno generalizovati. Imam dvoje male dece i uopste nisam ni apaticna ni anestezirana. Naprotiv, poslednji atom snage ulazem u njihovo usmeravanje i smisljam nacine da ih naucim kako da uvek kazu NE losim izborima. I moram da budem iskrena, ne obracam paznju na ove nesrecnice koje nude nosene gace, cak smatram to i provokacijom ili necijom losom salom, ali nudjenje "poslova" ovako javno odmah me okrece u odbrambeni stav. Zamislite samo da imate maloletnu cerku tinejdzerku koja se ovde razmenjuje ili kupuje i naleti na onaj oglas. I ucini joj se kao super ideja da poprica par puta sa matorim perverznjacima i tako zaradi za neke nove patike koje inace ne moze da priusti. Da stavimo na stranu koliko je to pogresno i odvratno, opasno je itekako. Sta ako joj zatrazi matorac adresu, telefon, nadje je....
2020 06 05
Sramota, takve slike ostaju, ja okacila juce sliku sa neta parfema i losiona (tesori d oriente) posto nisam bila u mogucnosti da fotkam lepo i odmah su mi skinuli. Administratori ocigledno obavljaju selektivno posao. Koga zanima nek kupi, koga ne nek produzi dalje - jako bezveze logika. Termin nosene gacice indirektno ukazuje na to da su gacice fetisarski predmet za ljude koji se seksualno nadrazuju tim predmetom. Svako ima pravo na svoje perverzije, ali postoje sajtovi namenjeni za to! Ovo nije sajt za perverzne transakcije!
2020 06 14
Sta da neko pocne da prodaje nosene uloske, ili krvavu odecu, odecu mrtvaka, ili nesto tako... Jel biste i na to zazmureli?
2020 06 14
> lokibg: > Sve i da je shala ili brutalni experiment, onda je shala bez trunke humora a za experiment je dobro da ima reakcije. Zapitala bih se sta je to sa nama da smo ravnodusni na ovakve pojave.... Slazem se..
2020 06 14