Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li bi kupile stvar za koju clanica odbija da posalje slike uzivo?

> Ana222: > Sta cemo sa ostalim ucesnicama teme? Ma ostalim učesnicima teme je jedino važno da su oni na uštrb onoga što su prozvali već zaradili i utiske i neke novčić i sad mogu da se cerekaju i budu puni samopouzdanja. Od starta mi se svidja stav Draganalev1, i poražavajuće je koliko je žena ženi najgori neprijatelj. U odnosu na članice koje mi vremenski mnogo duže iskacu pred očima, osjetljivim na nepravdu, ovo mi je bilo malo i smesno. Prozvati nekog javno sto neće da ti proda? Wow, koliko samopouzdanja treba za to. Jos tražiš razlog? Ima i te kako dobar razlog. U startu si optužila da je prevarant još sa sve smajlijem prozvala je aludirajuci na to kako ti poznaješ taj brend, a ona neka tupsonka kao da je samo skinula sliku i okacila pa našla tebe da maze. Pa nisu svi seljanke. Neke imaju garderobu, znaju brendove plus su dame na kvadrat.
2020 06 30
Veliko HVALA i veliki pozdrav za tebe.> Shyshymiga: > > Ana222: > > Sta cemo sa ostalim ucesnicama teme? > Ma ostalim učesnicima teme je jedino važno da su oni na uštrb onoga što su prozvali već zaradili i utiske i neke novčić i sad mogu da se cerekaju i budu puni samopouzdanja. Od starta mi se svidja stav Draganalev1, i poražavajuće je koliko je žena ženi najgori neprijatelj. U odnosu na članice koje mi vremenski mnogo duže iskacu pred očima, osjetljivim na nepravdu, ovo mi je bilo malo i smesno. Prozvati nekog javno sto neće da ti proda? Wow, koliko samopouzdanja treba za to. Jos tražiš razlog? Ima i te kako dobar razlog. U startu si optužila da je prevarant još sa sve smajlijem prozvala je aludirajuci na to kako ti poznaješ taj brend, a ona neka tupsonka kao da je samo skinula sliku i okacila pa našla tebe da maze. Pa nisu svi seljanke. Neke imaju garderobu, znaju brendove plus su dame na kvadrat.
2020 06 30
Kakav obrt, to samo moze na MK a sve zbog jedne haljine <3
2020 06 30
I zamisli sad, Erika primi prijave i (ne) ukljuci google translate i ode nalog... Sta cemo onda, da kazemo da je i put u raj poplocan dobrim namerama. Mislite o tome.
2020 06 30
Da🤣😂 haljina / "moze mi se" /"imam ali bas me mrzi da slikam" / "prodajem ali tebi bas necu, ali necu da ti kazem da necu"/ " negativan utisak je pso pa nestao"....za ime sveta, samo na MK. Jedna recenica bi bas sve resila.
2020 06 30
@srebrna- i u raj i u pakao🤣😂. Jedna kratka recenica, ali se do nje tesko stize!
2020 06 30
Dobro ukapiirali smo svi da si natprosecno inteligentna osoba> Petissa: > Da🤣😂 haljina / "moze mi se" /"imam ali bas me mrzi da slikam" / "prodajem ali tebi bas necu, ali necu da ti kazem da necu"/ " negativan utisak je pso pa nestao"....za ime sveta, samo na MK. Jedna recenica bi bas sve resila.
2020 06 30
Ma daleko bilo da sam ja željela bilo sta da se mesam, al samo da dam podršku liku koji je kao i svi drugi ovde ali su oni mnogo duže takvi i nikom ništa. Ima stav, sta da se radi. Popustila je samo jer je zaista bilo previše. Ja bi do kraja ostala misteriozna po cenu ZAMISLITE, blokiranja profila. 😂 Najveća tuga na Mk, plus onaj deo gde je najveća sreća ocrniti nekog drugog. A Erika ne vjerujem da translejtuje, ona samo baci oko na fotke i prosledi adminu, s naznakom RESI.
2020 06 30
> srebrna: > Kakav obrt, to samo moze na MK a sve zbog jedne haljine <3 Al haljina je moćna meni bas. Predobra.
2020 06 30
> Petissa: > Da🤣😂 haljina / "moze mi se" /"imam ali bas me mrzi da slikam" / "prodajem ali tebi bas necu, ali necu da ti kazem da necu"/ " negativan utisak je pso pa nestao"....za ime sveta, samo na MK. Jedna recenica bi bas sve resila. Bi, ne recenica, nego slika.
2020 06 30
@Draganavel1- kao i obicno promasili ste temu. Nismo na ti, niti cemo biti!
2020 06 30
@srebrna- ma ne, sliku salje samo kada odluci kome odluci. To se posebno zasluzi, prvo kvalifikacija, test, tek onda slika
2020 06 30
Slatko se nasmejah ☺️ Hvala na tituli pobednika, sto sam identicnu haljinu sa slike fotografisala licno na sebi 😃 Izgleda da se nisam dovoljno slikala, koji ugao jos zelis Ana ?😃 Sta dobijam kao pobednik, valjda mi sleduje neka nagrada ?😃 Hvala i za to "postenjacina" ja to zaista jesam, malo ruzna rec, mogla si to i lepse da kazes, ali moze i ovako. Imam pravo da kazem i stojim iza toga da nikada ne bih kupila bilo sta samo na osnovu slike s net-a. Niko od nas nije znao da devojka poseduje fotografije haljine. Sve smo rekle identicno na pitanje clanice NE bez dodatnih fotografija. Sada su se pojavile i kao nesto se ispravilo. Radja se nova tema i pljuvacina clanica. Nije mi jasno, sto ti bas ja bodem oci u moru clanica ovog sajta?😃 Zabrinjavas me sto se toliko trudis oko mene, a ne znam te 😃 Hvala Ana na paznji cenim to sto mi dajes na znacaju 😃
2020 07 01
I da nadjoh haljinu kosta 33,60 e, ja je prodajem za 700 dinara. Evo slike, nisam luda da postavim ono sto nije original. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c48ae234bb5edfc2f3191861a1464700.jpg) a evo i link sajta pa se uveri draga Ana posto sam ti najdraza postenjacina:) https://www.lareinadeparis.com/p1899805-vestido-corto-fucsia-ajustado-de-encaje.html ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/436ec53ccaa5fb21ab511993bb531576.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/713b4d78ac7f33b584a0ef32301b9bb8.jpg) Obrati paznju na cvet radjen od cipke na ruci, sve ce ti biti jasno. Adios draga Ana, svako dobro ti zelim .
2020 07 01
I svi ste savrseno svesni da su slike sa neta kao naslovne zabranjene ali niko sem Dani88 nije promenio oglase? Bravo. Sta vas onda cini drugacijim i boljim od devojke koju ste napale, nista, svesno krsite pravila, odnosno ona kao nova ni ne poznaje pravila?! Super. Ako vam ne obrise oglase onda je jasno da ih svi mozemo postavljati, sto da se cimam i slikam, peglam, merim?
2020 07 01