Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Imam problem

Ne znam zasto,posle nekoliko godina odjednom mi je profil blokiran MiraMirjana,a i drugi Jeftinokodmire i vec par nedelja je tako..a ne znam ni zasto ni kako,ako moze neko da mi pomogne?
2020 07 20
Mozda ste imali nedozvoljene predmete, kao sto je tablet, lazne tagove...? https://mojekrpice.rs/items/odeca/1717139/nedozvoljeni-predmeti
2020 07 20
> DoliBlack: > Mozda ste imali nedozvoljene predmete, kao sto je tablet, lazne tagove...? https://mojekrpice.rs/items/odeca/1717139/nedozvoljeni-predmeti Imala sam tablet,ali nisam znala da je nedozvoljeno,jer sam videla da i druge clanice objavljuju,a na drugom ni nisam..jel mogu nekako da vratim profile?
2020 07 20
Mislim da ne, jedino da pisete adminu, pa da vidite da li ce ih vratiti. I ponovljeni predmeti su nedozvoljeni.
2020 07 20
> DoliBlack: > Mislim da ne, jedino da pisete adminu, pa da vidite da li ce ih vratiti. I ponovljeni predmeti su nedozvoljeni. Pogledala sam sad spisak nedozvoljenih stvari i vecinu toga primetim kod mnogih clanica,nisam ni znala sta je sve nedozvoljeno,gde bas mene da blokiraju 😕 zar ne bi trebali samo da skinu te oglase..
2020 07 20
Da, dosta njih krsi pravila, svesno ili nesvesno... Mozda ima jos neki razlog za blokiranje vaseg profila, ali ovo mi je jedino palo na pamet ovako kad sam ga pogledala... Mozda je zabranjeno i imati vise naloga... Za ove nedozvoljene predmete sam videla da admin daje negativnu i brise predmete, a ne samo da blokira, ali ko ce ga znati...
2020 07 20
> DoliBlack: > Da, dosta njih krsi pravila, svesno ili nesvesno... Mozda ima jos neki razlog za blokiranje vaseg profila, ali ovo mi je jedino palo na pamet ovako kad sam ga pogledala... Mozda je zabranjeno i imati vise naloga... Za ove nedozvoljene predmete sam videla da admin daje negativnu i brise predmete, a ne samo da blokira, ali ko ce ga znati... Ne znam da li je moguce da je neko prijavio ili sta vec,nego mi cudno,jer ga koristim vec nekoliko godina i nije bilo problema..ne znam da li odblokiraju posle nekog vremena
2020 07 20
Ne verujem da odblokiraju, ali jedino da pisete Adminu, pa da vidite sa njim.
2020 07 20
I na ovom profilu, od dvadesetak predmeta, imate npr. samo jedan te isti jedan predmet ponovljen cetiri puta. Mozda su Vam brisali, a niste primecivali, pa posle uzastopnih ponavljanja krsenja pravila Vas najzad i blokirali. Admin je promenjen i vec neko vreme aktivno brise neregularne ( naravno da ne moze postici sve odmah, zato neki jos opstaju, ne mora da znaci da Vas je neko prijavio).
2020 07 21
Imali ste dva profila sa dozvolom Admina kao recimo Petisa? Koliko ja znam jedan profil je dozvoljen.
2020 07 21
> AppleRed: > Imali ste dva profila sa dozvolom Admina kao recimo Petisa? Koliko ja znam jedan profil je dozvoljen. Jedan profil smo delile ja i drugarica,a drugi je bio samo njen,tako da nije jedna osoba imala 2 profila.
2020 07 21
Uh, i to je nesto sto treba da se zabrani na sajtu. Da dvoje, troje vode jedan profil. Dogovaras se, ispali te, onda kao, e to je bila sestra drugarica, kuma, muž, nisam ja lažljivac i nisam ja ispalio. Onaj drugi koji vodi profil je.
2020 07 21
Ne treba da gledate sta druge clanice prodaju, da biste smatrale to dozvoljenim. Jasno pise sta je zabranjeno. Pristupate sajtu, a ne informisete se oko pravila. I treba da se blokira i daje negativna.
2020 07 21
> LuxxRoom: > Ne treba da gledate sta druge clanice prodaju, da biste smatrale to dozvoljenim. > Jasno pise sta je zabranjeno. > Pristupate sajtu, a ne informisete se oko pravila. > I treba da se blokira i daje negativna. Mozete li mi pomoci
2020 07 21
> Vecana: > > LuxxRoom: > > Ne treba da gledate sta druge clanice prodaju, da biste smatrale to dozvoljenim. > > Jasno pise sta je zabranjeno. > > Pristupate sajtu, a ne informisete se oko pravila. > > I treba da se blokira i daje negativna. > Mozete li mi pomoci Kako se salje poruka prodavcu,zelim da kupim neke patike a danas sam prvi put na ovom sajtu
2020 07 21
1 2