Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Trazim savet za prodaju

Zdravo svima, da li neko ima neki savet za prodaju, imam raznih stvari, od garderobe, nakita, trepavica, garderobe za punije, novo, polovno, bukvalno svašta, i prodaja mi jako slabo ide, a stalno imam sniženja i do 50%.Da li svima ide slabo, jer je kriza zbog cele situacije ili je takva situacija samo kod mene?
2020 08 11
Mislim da su ti okej i slike i cene, ali da je prosto takav period Bila su jako velika snizenja sada, istrosilo se po radnjama, ljudi su podobijali i otkaze ili smanjene plate zbog cele ove situacije sa koronom Kod mene je isto tako slabo, mozda ide jedna prodaja na dve nedelje i to ne pojedinacne stvari nego neki lot tipa 5 stvari za 500 ili slicno
2020 08 11
Pa da, pretpostavljala sam da je vecini tako, zbog cele situacije, a sto kažeš i snizenja, nadajmo se da de krenuti na bolje > AnaDjxx: > Mislim da su ti okej i slike i cene, ali da je prosto takav period > Bila su jako velika snizenja sada, istrosilo se po radnjama, ljudi su podobijali i otkaze ili smanjene plate zbog cele ove situacije sa koronom > Kod mene je isto tako slabo, mozda ide jedna prodaja na dve nedelje i to ne pojedinacne stvari nego neki lot tipa 5 stvari za 500 ili slicno
2020 08 11
Ne vredi nijedan savet. Ja sam sve pokusavala i i dalje se nadam, al ostaje na nadi. Mislila sam cak i da slikam krpice na sebi, ali sam se plasila da ne navucem neke nepozeljne poruke od nekih ljudi. Obnavljajte oglase. Eto. 😊
2020 08 11
Hvala, nekad obnavljm, nekad ne, mada mene iskreno nervira kada nešto stavim u omiljeno i neko obnovi oglas, tako da šta znam, tačno ne vredi ništa > NShibridi: > Ne vredi nijedan savet. Ja sam sve pokusavala i i dalje se nadam, al ostaje na nadi. Mislila sam cak i da slikam krpice na sebi, ali sam se plasila da ne navucem neke nepozeljne poruke od nekih ljudi. Obnavljajte oglase. Eto. 😊
2020 08 11
Ja uglavnom prodajem na fb i tamo je zatisje neko trenutno, a ovde od kad imam profil prodala sam jednu stvar bas mi nikako ne ide ovde🤷🏻‍♀️
2020 08 12
Ja sam krenula sa mamom tamo, plus size je išlo sve, bukvalno sve sto smo stavile, a Xs—M ništa Nigde izgleda ne ide, možemo se nadati samo boljim vremenima > JovanovićG.: > Ja uglavnom prodajem na fb i tamo je zatisje neko trenutno, a ovde od kad imam profil prodala sam jednu stvar bas mi nikako ne ide ovde🤷🏻‍♀️
2020 08 12
Mozda treba probati na instagramu 🤔
2020 08 16
Probaj instagram ili FB ako ti je bas zurba da prodas. Ja sam ovde oglasila Desigual ranac tj. postavila temu i pitala ima li zainteresovanih mozda da vidim da li da slikamo ili ne jer je to popularna marka i apsolutno niko se nije ni javio ni da pita bilo sta. Sestra postavila na profil svoje drugarice i prodalo se za par sati. Ovo ti je sajt vise za razmene i poklanjanje.
2020 08 16
Hvala, stavila sam i tamo i nistaa, krenulo je malo bolje ovde poslednja 2-3 dana > Esprit21: > Probaj instagram ili FB ako ti je bas zurba da prodas. Ja sam ovde oglasila Desigual ranac tj. postavila temu i pitala ima li zainteresovanih mozda da vidim da li da slikamo ili ne jer je to popularna marka i apsolutno niko se nije ni javio ni da pita bilo sta. Sestra postavila na profil svoje drugarice i prodalo se za par sati. > Ovo ti je sajt vise za razmene i poklanjanje.
2020 08 16
Evo ja sam otvorila sad i ovde profil da probam prodajem preko instagrama. Ukoliko ti je nesto bas hitno na instagramu je profil _ofinger_ mnogo dobar, stvarno im bas ide, otprilike postave stvar i prodaju, ali je sad novo da pre nego sto objave tvoju stvar moras da platis 500 dinara ( po komad ). Verujem da je devojka imala mnogo losih situacija pa joj je ovo sigurica
2020 08 16
> styleshop.20: > Evo ja sam otvorila sad i ovde profil da probam prodajem preko instagrama. Ukoliko ti je nesto bas hitno na instagramu je profil _ofinger_ mnogo dobar, stvarno im bas ide, otprilike postave stvar i prodaju, ali je sad novo da pre nego sto objave tvoju stvar moras da platis 500 dinara ( po komad ). Verujem da je devojka imala mnogo losih situacija pa joj je ovo sigurica Da oni su super, samo je opet I to sa neke strane rizik da li ce se prodati..
2020 08 17
Da li je trziste prepunjeno ili je kupovna moc gradjana opala? To be? Or not to be? 😯
2020 08 25
Mislim da nije opala.Ja iskreno puno vise prodam na Limundu nego ovde. Ovde vecina trazi razmenu,ali je problem sto im ok stvari nisu za menjanje vec samo za prodaju 😂 Da je prodaja na sajtu slabija,jeste,svi lanci imaju snizenja,treba spremiti decu za skolu,ova situacija sa kovidom,ljudi se brinu za posao. Ali vidim da odlicno ide ovima sto prodaju LUXUZNE HM majice i SKUPOCENE Zara haljine po tri puta vecoj ceni nego sto su trenutno u radnji.
2020 08 26
Ja sam skoro otvorila stranicu na instagramu, gde mi prodaja nije nikako krenula, a posle toga i nalog ovde, gde mi se javilo nekoliko devojaka koje su me pitale za mere nekih stvari, ali još uvek ništa nisam prodala :)
2020 08 26
1 2 Sledeći