Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Savet u vezi formiranja cena

Drage devojke, Nova sam ovde i treba mi savet. Kako vi formirate cene? Ne zelim da deluje preduvano, ali ipak ne bih ni da dam stvari koje su dosta placene jako jeftino. Vecina tih stvari su nove i zaista ne znam kako formirati cenu, a da to ne deluje prepotentno. Hvala unapred na savetu
2020 09 28
Mislim da ti to ne moze niko reci jer svako gleda na stvari drugacije. Neko plati kaput 15.000 za koji ja ne bih dala ni 1000 pa se cudim da je neko dao tolike pare, stavis cenu po svom misljenju pa kome se ne svidjs neka zaobidje. Ja bih ti dala savet samo da cene za neke socijalne brendove tipa Zara, Bershka, H&M i slicno, za koje svi mogu da provere cene na sajtovima, stavljas ipak jeftinije nego sto je u radnji (ako je novo) jer ipak clanice trebaju i postarine da plate. Ako je korisceno onda zavisi od toga u kakvom je stanju, jer i stvar nosena jednom i stvar nosena 10x su polovne, nisu vise nove, nije mi jasno kad neko napise "novo, jednom obuceno" pa ako je izaslo iz radnje, skinuta etiketa i noseno je, znaci nije novo nikako nego polovno, jedino moze biti u dobrom stanju ili "kao novo". 😂 U sustini sve po svom misljenju i osecaju jer svaka roba ima svog kupca, onaj kaput sa pocetka price ce neko platiti i 20.000 😁
2020 09 28
Najjednostavnije, ako ti stvar vise ne odgovara, samo stoji , a ne zelis da je poklonis nekom bliskom daj je i ispod cene.... ukoliko neku stvar pak volis, mozda retko nosis, pa zato prodajes tu oceni ispod koje cene ne bi isla. Upravo to sto kaze clanica iznad, ko zna da li ce se potencijalnom kupcu to svideti i za npr. 500 dinara, a kamoli 5000. Ovaj sajt nazalost gubi smisao, jer vecina bi da zaradi , pa polovne stvari prodaju i po visoj ceni od one po kojoj su je kupili. Ali, naravno to je njihovo pravo, a ovce treba sisati ;) Dugo sam na ovom sajtu, izgubila sam volju cak i da prodajrm, slikam, tako da sad najcesce kupujem.
2020 09 28
Hvala vam, devojke, znace mi ovi saveti. Ja sam bas zbog toga o cemu pricate i navela da sam fleksibilna i po pitanju cena i po pitanju razmene. Ja ovo dozivljavam kao vid zabave, a ne kao potencijalni izvor prihoda.
2020 09 28
> Analisa123: > Hvala vam, devojke, znace mi ovi saveti. Ja sam bas zbog toga o cemu pricate i navela da sam fleksibilna i po pitanju cena i po pitanju razmene. Ja ovo dozivljavam kao vid zabave, a ne kao potencijalni izvor prihoda. Bacila sam pogled na profil, deluju mi cene sasvim korektno :)
2020 09 29
Hvalalala Svetlana, bas mi je drago sto je utisak takav 👍🙂🤩
2020 09 29
> Analisa123: > Drage devojke, > Nova sam ovde i treba mi savet. Kako vi formirate cene? Ne zelim da deluje preduvano, ali ipak ne bih ni da dam stvari koje su dosta placene jako jeftino. Vecina tih stvari su nove i zaista ne znam kako formirati cenu, a da to ne deluje prepotentno. > Hvala unapred na savetu U odnosu na ono koliko je placeno i koliko je noseno ili je novo, sa etiketom tj. stanje predmeta. Posle lako spustis ako se neko javi i ako neko vreme ne mozes da prodas. Mada, sve mozes da prodas i po toj prvoj ceni samo zavisi gde postavis i da li ce doci do onog koga zanima. Na Limundu sam bas prodala nesto za sta ovde nije bilo interesovanja tj. jeste se jednom javila neka clanica da pita za dodatne slike i to je to. Vece su sanse tamo da prodas, samo sto ima provizija.
2020 10 04