Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Novi, mozda stari, fetis ili "nesto"

Info, da se ne iznenadite. Admin ne reaguje, pa se stitite same... https://mojekrpice.rs/denis711-218768 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/be064b71cad1ae2db77aa50e3ad385e1.jpg)
2020 10 04
Otkad ja o ovome pisem i trubim. Prijavite Adminu, mislim da ce da resi. Razumem ja da je ovakvih bilo i bice i da ovakvi imaju svoje prodavce. Ali me uznemirava moje moralno nacelo u ovom slucaju.
2020 10 04
@Shyshymiga- prijavljeno, nije reagovala. Zato je tema ovde. Nismo svi isti, niti imamo iste moralne principe i kodekse ponasanja
2020 10 05
Koriscene gacice, koriscene carape, koriscene stikle... Samo cekam "furry" fetisare da se pojave da traze koriscene kostime zivotinja ili onesie-e :')
2020 10 05
ja sam pisala adminu i odmah mi je problem bio resen tako da je admin tu
2020 10 05
Ovo je nesto najdegutantnije ipak. I ovo nikad ne treba da prolazi neopazeno i tek tako. Nezavisno kakvi su nam principi i nacela morala.
2020 10 05
> SvetlanaRadic: > Koriscene gacice, koriscene carape, koriscene stikle... Samo cekam "furry" fetisare da se pojave da traze koriscene kostime zivotinja ili onesie-e :') Koliko god mi je bizarna vaša upotreba crtice, pomislila sam isto. A ima par takvih pidžama na sajtu...sad, nisu lisice, a oni kad, je l' te, stupe u yiff, najviše vole lisice. :') :') :')
2020 10 05
> Evoksi: > Koliko god mi je bizarna vaša upotreba crtice, pomislila sam isto. A ima par takvih pidžama na sajtu...sad, nisu lisice, a oni kad, je l' te, stupe u yiff, najviše vole lisice. :') :') :') pokusala sam onesie da stavim u srpsku mnozinu, ne zameri :') ma mislim fetisari se samo kote po kupoprodajnim sajtovima, samo cekam koja ce sledeca kategorija fetisara da se pojavi na ovom sajtu
2020 10 06
Meni je jedan trazio korisceni kondom da mu prodam za 50 eura i da ga posle gledam preko kamere kako on to prosipa sebi po faci :D
2020 12 11