Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Operite odeću pre slanja

> fresh.fresh: > Jbg bode oči... I to toliko da nisi izdrzala da ne otvoris multi da bi mi to napisala....koji po redu vise..... ,:) Upravo sam postavila novi oglas pa skokni da vidis da li je kolaz ok.
2020 10 05
Ne dopada mi se nista sa tvog profila... Iskreno, ne znam ni odakle ti toliki utisci.. Bye
2020 10 06
Cesto nemam vremena da ponovo perem odecu (uvek je oprana pre odlaganja), a i sve sto mi stigne prvo perem, bilo sa etiketom ili ne. Fresh, znam ja odakle Loki toliki utisci, pitaj mene (citaj, saradjivale smo, zena je maksimalno korektna i odgovorna, pozitivna i superkomunikativna, probaj, uverices se).
2020 10 06
> jelena2606: > Ahahahahha.Zbpg ovakvih komentara sam u opisu i stavila da ne ocekuje niko misrisljave stvari,a da takodje uz stvar idu i gratis psece dlake ,:) Moracu da dodam i cigarete :') > Preporuka kupujte u radnji,ne na sh sajtu. <3 > Inace jedina osoba, je clanica Es-Be-Be, koja je otvorila slicnu temu vezano za duvanski dim,ali razlika je sto je njen opis bio toliko simpatican da je tema bila fenomenalna,super konverzacija i smeh. > Vazan je i nacin na koji se obracate clanicama. 💪
2020 10 06
@Loki, opet dominiraš 😁! Poenta, da otvaračica teme istu i ugasi, stvarno zamaranje "jao, pušači i ljubitelji životinja". Forum je mesto za saznati i podeliti nešto novo, a ne za dokone 20-godišnjakinje, koje bi da dele šatro iskustva, a ustvari 'prepametnica sam' fazon! Sažvakano curo, više puta! Ako imaš nešto konkretno za zameriti, suptilno istom u inbox!
2020 10 06
Tema je otisla u drugi pravac.
2020 10 06
@MinaMasa i @LunaLuBeka hvala na lepim rečima :* A inače, svaka tema neminovno ode u neželjenom pravcu iz dva uobičajena razloga: prvi je kada se otvaračicama teme ne dopadne mišljenje članica koje se sa njom ne slažu ili drugi, kada se na temi volšebno pojavi osoba koja toliko ceni sopstveno mišljenje da ne sme da ga iznese sa svog pravog naloga nego se sakrije iza multija pa prosipa žuč i dnevnu frustraciju bez posledica. Ovo postaje smešno već....
2020 10 06
Retko kada kupujem garderobu jer sam plus size...ali sam imala neprijatno iskustvo sa stvarima kupljenim kod članice sa puno pozitivnih,bez negativnih. Stigle su ustajale,a jedna je imala fleke koje su se skinule (ne sve...jedna je ostala na šarenom delu,neuočljiva pa nisam htela da pravim frku). Dala sam joj pozitivnu,racunajucj da joj se potkrala greska...ali ostalo mi bezveze filing na taj nemar.
2020 10 07
Trenutno ne prodajem (nesto mi se ne cima u redu koji pocinje 5 km od Poste, a i postexpres nije vise sto je bio). Alii... sve sto sam prodala je bilo besprekorno cisto, a dlake svog psa saljem gratis ako mi se komunikacija ono bas dopadne. Ne moze njegove dlake da dobije bas svako. <3
2020 10 07
1 2