Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zgrožena sam!

Devojke, ne znam da li se vec vodila polemika na ovu temu, ako jeste, izvinjavam se. Primetila sam da pojedine članice ovde ušivaju etikete “Zara, Mango itd” na neke obične krpe i onda to prodaju po nerealnim cenama jer je navodno “zara, mango itd”. Molim Vas nemojte da vas pljačkaju i prave nas ovde majmunima. Vrlo lako se provali jer se zeznu pa ušiju npr. etiketu koja je skinuta sa pantalona na kaput i slično, da ne pričam i da se provali po postavi itd. Stvarno sam zgrozena na šta su ljudi sve spremni i na koje načine varaju i ponizavaju sami sebe da bi ukrali neki dinar. Dno dna, ne znam kako ih nije sramota.
2020 10 28
Pa naopako, Stavite link tih clanica
2020 10 28
Zar je moguce da se neke osobe i time bave, ne bi mi nikad palo na pamet tako nesto
2020 10 28
Ne znam da li smem javno da stavim link, poslacu vam u poruci. Ima ih vise. > Elenahana: > Pa naopako, > Stavite link tih clanica
2020 10 28
Svasta😳😳😳
2020 10 28
Primetila sam i ja...uzas
2020 10 28
> sljokica2: > Ne znam da li smem javno da stavim link, poslacu vam u poruci. > Ima ih vise. > > Elenahana: > > Pa naopako, > > Stavite link tih clanica A čega se bojite pa ne smete? Koji je profil možete javno da oglasite i konkretno koja je stvar u pitanju. Morate samo biti sigurni da ste u pravu i najbolje bi bilo da možete to nekako da dokažete. Jedino što vam može je da da negativnu ocenu. A to onda rešite sa adminom. U stavari, svakako bi trebalo prijaviti adminu, jer to je oblik prevare- navesti kupca da misli da je nešto što nije; slično kao slikati jedno a poslati nešto drugo.
2020 10 28
U pravu ste, poslaću adminu jer je ipak ovo u njegovom domenu i nadam se da će sankcionisati. Naravno da sam u potpunosti sigurna, ali ne znam kako bih mogla da dokazem sem sto se jasno vidi po slikama na osnovu onog sto sam vec rekla. > gladiola: > A čega se bojite pa ne smete? > Koji je profil možete javno da oglasite i konkretno koja je stvar u pitanju. Morate samo biti sigurni da ste u pravu i najbolje bi bilo da možete to nekako da dokažete. > Jedino što vam može je da da negativnu ocenu. A to onda rešite sa adminom. > U stavari, svakako bi trebalo prijaviti adminu, jer to je oblik prevare- navesti kupca da misli da je nešto što nije; slično kao slikati jedno a poslati nešto drugo.
2020 10 28
> sljokica2: > Ne znam da li smem javno da stavim link, poslacu vam u poruci. > Ima ih vise. > > Elenahana: > > Pa naopako, > > Stavite link tih clanica Naravno da smete i bilo bi pozeljno. Ima cak i rubrika prevaranti.
2020 10 29
> sljokica2: > Devojke, ne znam da li se vec vodila polemika na ovu temu, ako jeste, izvinjavam se. Primetila sam da pojedine članice ovde ušivaju etikete “Zara, Mango itd” na neke obične krpe i onda to prodaju po nerealnim cenama jer je navodno “zara, mango itd”. Molim Vas nemojte da vas pljačkaju i prave nas ovde majmunima. Vrlo lako se provali jer se zeznu pa ušiju npr. etiketu koja je skinuta sa pantalona na kaput i slično, da ne pričam i da se provali po postavi itd. Stvarno sam zgrozena na šta su ljudi sve spremni i na koje načine varaju i ponizavaju sami sebe da bi ukrali neki dinar. Dno dna, ne znam kako ih nije sramota. Sajt je postao gori ob pancevackog buvljaka.
2020 10 29
Hocu ja link u inbox...mada
2020 10 29
> Sajt je postao gori ob pancevackog buvljaka. Slazem se! Treba javno oglasiti profile clanica i kontaktirati admina. Ne mogu da verujem cime se ljudi bave.
2020 10 29
Pa objavite javno linkove. Koja je poenta ovoga ako ne ukazete ko to radi?
2020 10 29
Kao da su Zara i Mango ne znam sta bolje od tih "obicnih krpa" 😂 Aj da usivaju Armani ili Dior etikete.. 😂 Cirkus sta sve ljudima padne na pamet... Meni licno etiketa nije nikakav faktor, mnogo kvalitetnije garderobe imam iz nekog no name butika nego iz Zare i slicno, ali ovo je lazno predstavljanje i prevara, mislim da bi trebali da ostavite profile koji to rade, jer nema smisla da saljete svakome ponaosob u inbox, koja je poenta vaseg posta ako to ne uradite, neko moze misliti da samo bacate rovca sto bi se reklo 😁
2020 10 29
Poslala sam adminu. Moja namera je bila dobronamerna, da obratite pažnju i da proveravate kad kupujete, da tražite dodatne slike jer se eto i time bave ovde. Meni stvarno nikad ne bi to palo na pamet. Apsolutno mi nije bila namera da ubacujem rovca.
2020 10 29
1 2