Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Svilene jastucnice

Nesto se razmisljam da kupim jednu svilenu jastucnicu jer sam citala da su bolje za lice i kosu ( a moje lice ovih dana i nije nesto 😥), pa me zanima da li ih neka od vas koristi i gde je kupila? 🤗☺️
2020 11 07
Emmezeta
2020 11 07
Zna li neko koliko koštaju jastučnice u Emmezeti?
2020 11 07
Ja sam šila satenske jastučnice 1000 puta je jeftinije od kupovine.
2020 11 07
> Plavizmaj: > Ja sam šila satenske jastučnice 1000 puta je jeftinije od kupovine. Da ali saten i cista svila nemaju jednake ucinke na kosu i lice, jer svila kao prirodan materijal ne sakuplja vlagu iz kose i lica i antialergijska je, za razliku od satena i satenske svila (koja ne postoji jer svila je svila) koja to nije vec je sintetički materijal. Stoga, ko želi bas svilene dobroooo proveriti poreklo i nigde neće biti baš jeftina.
2020 11 07
Upravo, satenska svila je jeftinija , moze do 1200 da se nadje, dok svila 4500 najjeftinije sto sam nasla.....
2020 11 07
> Kupidonka: > Zna li neko koliko koštaju jastučnice u Emmezeti? Do nedelje imas 30% popusta na jastucnice, ali ne i na komplete posteljina. Svake nedelje ima vikend akcija za odredjene kategorije, ja najcesce koristim za komplete posteljina, peskire i sitnice. Uzela sam skoro i 2 perjana jastuka na snizenju. I mnogo su dobra. Sad konkretno ne znam da li imaju ili se rasprodalo svileno, ali pamucne uvek imaju i satenski pamuk.
2020 11 07