Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Potraga za članom

Kako mogu pronaći člana na osnovu slike proizvoda ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b3246f3514d8b3267c751b4e4200a021.jpg)
2020 11 07
To sto rece clanica... nije ovaj sajt bas u koraku sa modernim tehnologijama :')
2020 11 08
Drugi put napravite 2 snimka ekrana, da se vidi u nastavku i naziv profila! 😁
2020 11 08
Probajte preko pretrazivača,google ili koji već koristite
2020 11 08
> REASHOP: > Drugi put napravite 2 snimka ekrana, da se vidi u nastavku i naziv profila! 😁 More like drugi put da bude brza i kontaktira prodavca ili kupi, ako ne isti onda sledeci dan. To je slika od septembra, proslo 2 meseca i cizme se 200% prodale.
2020 11 08
> Esprit21: > > REASHOP: > > Drugi put napravite 2 snimka ekrana, da se vidi u nastavku i naziv profila! 😁 > More like drugi put da bude brza i kontaktira ili kupi prodavca ako ne isti onda sledeci dan. To je slika od septembra, proslo 2 meseca i cizme se 200% prodale. Da, za takve čizme po toj ceni odlaganje kupovine nije opcija. 🍀
2020 11 08
Možeš u google pretragu slika da uploaduješ ovu i izbaci ti odakle je...
2020 11 09
Pozdrav treba da nadjem jedan predmet i sigurna sam da sam ga videla na MK secam se i cene u pitanju je nike majica sa leopard printom crna ukoliko je neko nadje uplacujem u posti kao neku zahvalnost i to prenego sto mi date profil na kome ste je pronasli.Nagradica je u vidu novca na mom profilu mozete videti sliku majice MOLIM VAS AKO JE NEKA POSEDUJE ILI ZNA KO JE POSEDUJE NEKA MI SE JAVI ISPLATI SE 😂
2020 11 15
> lanica00: > Pozdrav treba da nadjem jedan predmet i sigurna sam da sam ga videla na MK secam se i cene u pitanju je nike majica sa leopard printom crna ukoliko je neko nadje uplacujem u posti kao neku zahvalnost i to prenego sto mi date profil na kome ste je pronasli.Nagradica je u vidu novca na mom profilu mozete videti sliku majice MOLIM VAS AKO JE NEKA POSEDUJE ILI ZNA KO JE POSEDUJE NEKA MI SE JAVI ISPLATI SE 😂
2020 11 15
Nema na ovom sajtu takva crna majica, ali ima ova, ista, samo bela: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f154e8f2e315ce383c8f3274b3a87a61.jpg) https://mojekrpice.rs/items/odeca/5326761/nike-majica
2020 11 15
Ima crna videla sam i sto posto sam sigurna bila mi ke medju omiljenima ali je vise nema ,ako neko moze da nadje devojku koja je verovatno kupila od te clanice uplatila bih bovac ko je pronadje ili poslala neku nagradu u vidu sminke i garderobe
2020 11 16
> lanica00: > Ima crna videla sam i sto posto sam sigurna bila mi ke medju omiljenima ali je vise nema ,ako neko moze da nadje devojku koja je verovatno kupila od te clanice uplatila bih bovac ko je pronadje ili poslala neku nagradu u vidu sminke i garderobe Ako je nema onda se prodala i ne mozes je naci jer je predmet izbrisan.
2020 11 16
Možda da pokušate da pronađete u istoriji pretrage ako nije prošlo baš mnogo vremena od tada
2020 11 17