Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Totalni ignore

Cao svima 🌸 Pa da pocnem 😁 Clanica ima profil i ovde i na instagramu, i vrlooo je aktivna. Pustila sam joj poruku pre nekih 3 nedelja na instagramu, ni seen nisam dobila nakon 5 dana (u medjuvremenu je redovno objavljivala) Obrisem ja poruku i resim da joj se javim ponovo, sad vec pre 3 dana, opet na instagramu, plus pustim poruku i ovde, rekoh mozda joj ode u zahteve pa ne vidi, kaaad muk ponovo, ne ostavi mi makar ni sina 🤣 🤔 da ne duzim dalje, bas mi je vise bezveze, pitam se da li odgovara drugim devojkama ili je do mene. Bez razloga 🙁
2020 11 24
Moguce da nije videla, mozda ima puno poruka neprocitanih, meni se dogadjalo da mi ovde neko pusti poruku i ne stigne mi mejl, nista, a ja sam retko ulazila u razgovore, tako da nisam videla neke poruke.. Medjutim sad je sve okej, redovno mi stize mejl. Mozda da pitate neku clanicu za broj, pa da je tako kontaktirate. Ni meni jedna clanica ne odgovara iako je aktivna, a bas sam zainteresovana za jednu jaknu...
2020 11 24
I ja to pomislim, da nije videla, ali opet koliko dana treba da prodje da se ona javi...ja u medjuvremenu izgubim zelju za komunikacijom... Ja imam profil i ovde i na instagramu, pa svakako odgovorim na svaku poruku i redovno proveravam zahteve.. 🤷‍♀️ Ali dobro, verovatno nije moje cim mi se ne da 😁 😇
2020 11 24
Kako moze da ne vidi ,neko ko vec prodaje...zar ne bi trebalo da proverava i odgovara,ako je vec u ovome?!
2020 11 24
> LenaMagda: > Kako moze da ne vidi ,neko ko vec prodaje...zar ne bi trebalo da proverava i odgovara,ako je vec u ovome?! To se i ja pitam... 🤷‍♀️ Da je neaktivna pa da kazes mozda se desilo nesto, ne ulazi, itd. Ali ona redovno stavlja storije, postove, ulazi na sajt...
2020 11 24
@Danijela234 Izgleda da nisu svi azurni kao ti :D Svaka cast kad stignes da ulovis i prijave protiv tebe za lazne tagove i da ih onda ekspresno ispravis. Ne precenjuj se, i ne zaboravi da clanice sve pamte, pogotovu takve koje se same etiketiraju.
2020 11 24
Ako vam se ne javlja, batalite... I molim vas nikada nikome da dajte broj drugih članica! Nikada! Ja nekad i po par godina,meseci ne budem na profilu. Tada mi je valjda ostala neka torba na profilu a nisam ulazila na sajt uopšte. Pa je neka napast došla do mog broja telefona i smarala me dok sam bila u Francuskoj, ej! x-) Molila me danima da joj prodam i ja sledeći put kad sam došla - poslala sam joj besplatno da je više nikada ne čujem! Ni slučajno brojeve da delite.
2020 11 24
> MissDiva: > Ako vam se ne javlja, batalite... I molim vas nikada nikome da dajte broj drugih članica! Nikada! > Ja nekad i po par godina,meseci ne budem na profilu. Tada mi je valjda ostala neka torba na profilu a nisam ulazila na sajt uopšte. Pa je neka napast došla do mog broja telefona i smarala me dok sam bila u Francuskoj, ej! x-) Molila me danima da joj prodam i ja sledeći put kad sam došla - poslala sam joj besplatno da je više nikada ne čujem! > Ni slučajno brojeve da delite. Joooj svaka cast 😂 Naravno, slazem se, licna privatnost se treba postovati. Ja kad vidim da je neko neaktivan pa makar i mesec dana ne ulazenja na sajt, batalim. Bez bilo koje stvari se zivi. Ako je moja naici ce mozda jos bolja ponuda. 🥰 Ja bar tako gledam 🌸
2020 11 25
Moguce da ima puno poruka, a moguce i da nije zainteresovana za saradnju bilo kog tipa
2020 11 25
I da je tako, ako je vec u ovom 'poslu' trebalo bi da bude azurna. Ja napisem profilima koji imaju preko 50k, pa dobijem odgovor kroz par sati. I to ne mislim na one koji se bave prodajom. 😊
2020 11 25
Desi se da je neko kupio predmet a ne mogu da ga označim kao prodat dok ga ne pošaljem i obavim dostavu, novac i sl. Ima onih što ne uplaćuju novac pa odustanu, njih čekam dva dana i prodam nekom drugom. Ima članica koje se predomišljaju... pa ne žele odmah sledeć dan da se šalje... U tom slučaju ja javim da je predmet prodat ili rezervisan ali nije dostavljen pa onda dobijem odg. kako sam trebala da označim... i tako začarani krug... Nekad je jednostavnije ignorisati dok se ne reši sve sa prvim kupcem pa onda javiti da li je dostupno ili ne.
2020 11 25
Pre 3 dana ja poslala upitnik, a pre 9 dana poruku. 😂 Kako god, po meni je to jako ruzno i neodgovorno. Svakako saradnju necemo imati.
2020 11 25
Ja imam problem sledeci..... Pre izvesnog vremena sam nasla lampu za nokte i kontaktirala devojku....sve je bilo super,snimak poslala na Viber,dala mi br.racuna i ok....kad sam joj rekla da cu uzeti,ona mi je rekla da je u karantinu 20 dana i da ne moze da posalje...rekla sam cekacu....saljem ovde pre 10 dana poruku da vidim kako je,odgovora nema,saljem na Viber poruku isto odgovora nema....proslo je vise od 20 dana....mozda vec cak i mesec,ali da ne lazem,recicu 20 dana....sta raditi?Cekati jos ili odustati?Meni je potrebna lampa za nokte,a ovde vidim ima dosta ponuda
2020 11 26
> KristinaCa12: > Ja imam problem sledeci..... > Pre izvesnog vremena sam nasla lampu za nokte i kontaktirala devojku....sve je bilo super,snimak poslala na Viber,dala mi br.racuna i ok....kad sam joj rekla da cu uzeti,ona mi je rekla da je u karantinu 20 dana i da ne moze da posalje...rekla sam cekacu....saljem ovde pre 10 dana poruku da vidim kako je,odgovora nema,saljem na Viber poruku isto odgovora nema....proslo je vise od 20 dana....mozda vec cak i mesec,ali da ne lazem,recicu 20 dana....sta raditi?Cekati jos ili odustati?Meni je potrebna lampa za nokte,a ovde vidim ima dosta ponuda Uhh, nezgodna situacija. Ko zna sta je pozadina toga, mozda je osustala od prodaje, pa joj je glupo da se javi. Ima i toga... Jel ulazi na sajt ona?
2020 11 26
> Kacki94: > > KristinaCa12: > > Ja imam problem sledeci..... > > Pre izvesnog vremena sam nasla lampu za nokte i kontaktirala devojku....sve je bilo super,snimak poslala na Viber,dala mi br.racuna i ok....kad sam joj rekla da cu uzeti,ona mi je rekla da je u karantinu 20 dana i da ne moze da posalje...rekla sam cekacu....saljem ovde pre 10 dana poruku da vidim kako je,odgovora nema,saljem na Viber poruku isto odgovora nema....proslo je vise od 20 dana....mozda vec cak i mesec,ali da ne lazem,recicu 20 dana....sta raditi?Cekati jos ili odustati?Meni je potrebna lampa za nokte,a ovde vidim ima dosta ponuda > Uhh, nezgodna situacija. Ko zna sta je pozadina toga, mozda je osustala od prodaje, pa joj je glupo da se javi. Ima i toga... Jel ulazi na sajt ona? Ne ulazi,ali je sklonila tu lampu sa oglasa
2020 11 26
1 2