Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prodaja u skorije vreme

Drage moje, Zanima me kako vam ide kupovina/prodaja u zadnjih mesec dva? Imam utisak da se sve drasticno smanjilo bez obzira sto smo kod kuce i po pravilu bi trebalo vise da kupujemo od kuce odnosno online. Mislim da je bas evidentna razlika manjka novca kod ljudi i generalno nekog straha koji je zavladao i koji nas sve tera da stedimo i ne trosimo na krpice jelte... Da li se slazete ili gresim? Kakva su vasa iskustva u poslednje vreme?
2020 12 02
Vec otvorena tema za ovaj mesec, kao da radimo statistike po sajtu :') https://mojekrpice.rs/forum/t/553860/kupovina-i-prodaja
2020 12 02
Kupovina odlicnooo 🤣
2020 12 02
> HauteCouture20: > Drage moje, > Zanima me kako vam ide kupovina/prodaja u zadnjih mesec dva? > Imam utisak da se sve drasticno smanjilo bez obzira sto smo kod kuce i po pravilu bi trebalo vise da kupujemo od kuce odnosno online. > Mislim da je bas evidentna razlika manjka novca kod ljudi i generalno nekog straha koji je zavladao i koji nas sve tera da stedimo i ne trosimo na krpice jelte... > Da li se slazete ili gresim? > Kakva su vasa iskustva u poslednje vreme? Slažem se,u potpunosti....
2020 12 02
Kupovina i vise nego odlicno, a prodaja manje vise :')
2020 12 02
Ja sam otvorila Instagram profil pre malo više od mesec dana jer ovde od jula nisam imala kupce. Sada za ovih 2 nedelje sam imala 2 prodaje. Sve naopako. :') Ne znam više do čega je. x-)
2020 12 02
Prodaja je dosta smanjena u poslednje dve nedelje, zbog gore navedenih razloga, ali kupujem vise nego obicno jer sam vise i kod kuce, pa prelistavam stalno sajtove. Nisam ubacivala nista do pre par dana, pa je sad opet krenulo malo bolje, ali se oseti drastican pad u odnosu na prosla dva meseca kad je bio odlicno.
2020 12 02
Ja to gledam ovako... 1. Ljudi nemaju para, ova situacija je uticala na sve, dosta ljudi je dobilo otkaze, smanjene plate itd. 2. Oni koji imaju novca su poceli da narucuju online sa sajtova koji su uveli kupovinu za Srbiju, tipa Zara, Stradivarius, Pull&Bear, cesto imaju popuste 3. Second hand prodavnice se nalaze na svakom koraku i moze da se nadje ok garderobica ovako za svaki dan, dzemperi i majicice za 300 dinara a ne moraju da placaju postarinu kao ovde. Svakako zbog ove situacije niko ni ne kupuje neke svecanije stvari jer nemaju gde da nose. Ko zna da li ce sajt ikad vise raditi kao pre :)
2020 12 14
U pravu ste totalno > Dani88: > Ja to gledam ovako... > 1. Ljudi nemaju para, ova situacija je uticala na sve, dosta ljudi je dobilo otkaze, smanjene plate itd. > 2. Oni koji imaju novca su poceli da narucuju online sa sajtova koji su uveli kupovinu za Srbiju, tipa Zara, Stradivarius, Pull&Bear, cesto imaju popuste > 3. Second hand prodavnice se nalaze na svakom koraku i moze da se nadje ok garderobica ovako za svaki dan, dzemperi i majicice za 300 dinara a ne moraju da placaju postarinu kao ovde. Svakako zbog ove situacije niko ni ne kupuje neke svecanije stvari jer nemaju gde da nose. > Ko zna da li ce sajt ikad vise raditi kao pre :)
2021 05 06