Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PAZNJA!!! Posta i Post Express!

Posta i Post Express su u tn.vanrednom stanju! Imaju pravo da NE donose posiljke od danas za sutra, mogu da kasne do 5 dana!
2020 12 04
> VedranaOstojic: > Znala sam da opet nešto mute. Kako je moguće da samo njima uvek nešto fali. Tolike pare smo im ostavile i stalno traže više i opet prave probleme. Ima toliko ljudi koji bi hteli da rade ali stvarno da rade u tim poštama i bili bi zahvalni što imaju taj posao. Ja stvarno ne znam do kad će trajati taj njihov bezobrazluk. A da li vam neko blizak radi u istoj? Ako ne, onda ne znate kakvi su im sve uslovi....mislim na taj isti post express
2020 12 04
> Dadanagaga: > > VedranaOstojic: > > Znala sam da opet nešto mute. Kako je moguće da samo njima uvek nešto fali. Tolike pare smo im ostavile i stalno traže više i opet prave probleme. Ima toliko ljudi koji bi hteli da rade ali stvarno da rade u tim poštama i bili bi zahvalni što imaju taj posao. Ja stvarno ne znam do kad će trajati taj njihov bezobrazluk. > A da li vam neko blizak radi u istoj? Ako ne, onda ne znate kakvi su im sve uslovi....mislim na taj isti post express Tako je, znam za poštare i kurire da su im uslovi katastrofa, to je zaista žalosno kako se tretiraju.
2020 12 04
Mnogo vise posla imaju kad je ovakvo stanje, tako da razumem da im nije lako.
2020 12 04
Ne mogu da skontam da neko svoj posao ne moze da radi kako poslodavac zahteva, a prima platu. Brate, daj otkaz, ima ko ceka, i hoce. Bilo koji posao.
2020 12 04
Sve te pare ostavljamo Vucicevom bratu koji je (kao sto su i sve ostalo) prisvojio PE nonsalantno, kao i pola Telekoma. Od 25 kurira prosle godine ostalo ih je 13 ili 14 da rade isti posao. Otpustaju radnike, zadrzavaju obim posla i podizu cene. Tako imaju manji trosak oko radnika a vecu zaradu. Jednostavno, izrabljuju nas sve gde stignu. Ako iko ima snage i motivacviju da se posle 30 godina represije pobuni, mozemo samo da im skinemo kapu. Firma od Brnabickinog brata je bila pred stecajem dok nije dosla na vlast, sad ima dzibnovski suficit. Jos milion je primera. Secate se i Vulinove tetke. Eto gde idu nase pare. Ne idu kuririma.
2020 12 04
U z a s 😒
2020 12 04
A dokle ce se takvo stanje trpeti? Jedan promil BDP placamo sa evo danas 70 ljudskih zrtava. Zbog cega? Ne da bi bili najbolji u Evropi, jer niko nije dobar, vec da bi bili najbolji medju losima. Frustracija na nos mi izbija. I pitam se dokle, dokle, dokle? ;(
2020 12 04
U Pancevu poslednjih mese / dva retko kad i dodju da preuzmu, obicno neko pozove iz poste da kaze kako nema dovoljno kurira :/ za sad ono sto je stizalo, stizalo je na vreme, to im je prioritet i firme naravno
2020 12 04
Jaooj, meni i ovako donese u selu samo utorkom i petkom, sad ce vala nikad da stize 😬
2020 12 04
Dadanagaga je u pravu.I ja poznajem dosta kurira ovde kod mene u posti.Stvarno im je tesko i rade za male pare.Ostaju po ceo dan i nekad ne stignu da razdele sve pakete.Mnogo puta sam bila prisutna kad im je frka i kad ne znaju gde im je glava.Najgore su salteruse sto sede u toplome,ispijaju kafe i idu na ceste pauze...njih treba kritikovati jer su stalno nezadovoljne....od njih sve pocinje.Postar ovaj obican sto je zaduzen za moj reon ima sigurno oko 60godina.Po mrazu,snegu ,kisi ide biciklom.Strasno.Predhodni nije ni imao biciklu vec je svojim privatnim autom delio postu....
2020 12 04
Da to vec neko vreme traje.Pre par dana sam cekala posiljku dva dana,a pritom nisam mogla da ih dobijem telefonom.Kurir mi je rekao da ih je polovina bolesna i da malo njih radi.....
2020 12 04
A vama je tesko da odnesete posiljku? Licno nikad nisam imala primedbe na postu, uvek izuzetno ljubazni u okviru svojih mogucnosti. Razumem da mozda nekad niste u mogucnosti da odete do saltera, ali nadjite onda drugu kurirsku sluzbu pa lepo platite da vam dodju kad vi hocete :)
2020 12 04
> tanjatudi: > Posta i Post Express su u tn.vanrednom stanju! > Imaju pravo da NE donose posiljke od danas za sutra, mogu da kasne do 5 dana! Nisam videla nikakvo obaveštenje o tome. Je l su Vam to u pošti rekli?
2020 12 05
Kristina je dobro opisala stanje. Kod nas dugo već prepolovljen broj kurira, na tehničkom pregledu prošla možda trećina voznog parka u pošti. Manje pakete dali da raznose poštari a ostatak PE. Jednostavo ne stižu. Obim posla je ogroman, ni dinar se ne ulaže. A sad kad još na to dođe Corona, potpuno je logično da ne stižu na vreme isporučiti pošiljke a kamoli da ih i pokupe. Nije to do radnika već do uprave. Inače ni od poslednjeg štrajka im ništa nije ispunjeno od zahteva. I ti radnici su ljudi kao i mi svi. Naravno da u svakom žitu ima kukolja ali ribaa uvek smrdi od glave.
2020 12 05
1 2