Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporuka za parfem?

Koji je to parfem za koji ,kada nosite,ljudi pitaju?Ja znam da je odlican onaj Moschino (pakovanje u obliku prskalice )ali je preskup.Pa ako znate za neki da je cena do 8-9000.hvala😊
2021 01 03
Meni je taj Moschino užasan, ali blago reći užasan. Miriše na sveže oribanu sobu 😅 Zavisi kakve parfeme voliš, ja volim sveže (ne tek oribana soba sveže 😂), cvetne i citrusne. Ne volim slatke, začinske, oštre miriše. Najviše komplimenata sam dobila na Chanel Mademoiselle, al ne da je skup nego ga ni nema na našem tržištu 😩 Ako voliš ove koje sam navela, preporučujem dsquared 2 wood, sličan kao Hugo Boss The Scent samo jeftiniji :D Ili prati šta je na sniženju 50% 😅 Hugo boss the scent linija je savršena, Carolina Herrera CH je divan takođe i Armani code Ako voliš slatke i jake, onda ysl opium, takođe možeš naći u jasmin na sniženju 😁
2021 01 03
Chanel Mademoiselle što reče članica, Dior Addict 1, Dune i Rolex parfem je moj izbor.. Cene jesu jače ali su divni...
2021 01 03
Meni je Lancome la vie est belle nezamenljiv 😊 Koristim i Guchi flora kao i Versace Dylan blue. Volim i Lolitu lempicku.
2021 01 03
Omiljeni Pako Rabane, sunny orange. Ali bio limitiran. Nema ga vec 10 godina. Nijedan mi nikad nije bio dobar kao taj. Kada bi ga opet pravili, kupila bih zalihe.
2021 01 03
Pa taj Moschino u obliku prskalice uopšte nije preskup. Ja imam Fresh (plavi) i obožavam ga, a u Jasmin parfimeriji je stalno na akciji, bilo u setu ili posebno samo parfem. 🙃
2021 01 03
Chanel petica je klasika, kao mala crna haljina 😘
2021 01 03
> boutique212: > Chanel petica je klasika, kao mala crna haljina 😘 Meni je on odvratan 😂 Naravno, stvar ukusa. Po meni je samo izvikan i nista vise.
2021 01 03
Jos uvek ima akcija u DM-u za neke lepe parfeme 50%, npr Escada Magnetism, HB The Scent... Trenutno mi je omiljen Elie Saab Royal.
2021 01 03
Hugo Boss MaVie, nenapadan, a opet lep i dugotrajan.
2021 01 03
Bvlgari Omnia golden citrine.. pojavio se pre par meseci. Predivan i definitivno jedan od onih za koje baš dobijam komplimente. CK in2u takođe.. Sada su u Lilly-u svi parfemi na 50%, ima svašta. Ima li neko iskustva sa Tom Ford Black orchid? Skoro sam ga tražila, čisto uživo da vidim kako miriše, ali ga nigde nema.. u Jasminu su mi rekli da ga nemaju u Kragujevcu uopšte, nego poručuju iz Beograda.
2021 01 03
Shiseido zen
2021 01 03
Imaš na sajtu povoljne original parfeme kod nekih članica. Ja s vremena na vreme odvojim novac za par komada (nepunih) i probam te koji me zanimaju (čitajući koje su mirisne note i komentare na punmiris) ili koje sam probala i odgovaraju mi. Kupim nekoliko za jedan pun, a i ne treba mi samo jedan da se uvek prskam istim. Ukoliko su original (proveris utiske i kodove) i čuvani adekvatno, možeš jeftino proći za divne parfeme. Ono što nekom super leži na koži i dobija komplimente, ne mora nekom drugom da odgovara. Meni je popularni Decadence koji povlače iz prodaje, na nekima odličan, a na meni sladak. Stari Amarige mi je bio nekad fenomenalan, a sada na meni dobija neku agresivnu notu koja prosto zaudara. Guerlain haljinice možeš naći na sajtu povoljno, sve su fine, u Jasminu je 100 ml skoro 20.000, na popustu budu najviše 20 %. Imaš finih Burberry parfema na akciji u Lily-ju, prsni, pa oceni koji ti odgovara, do 4000 su
2021 01 03
Kad smo već kod parfema, da li je neko probao ovaj? Moram priznati privukla me je bočica, ali videla sam i note. Glavna nota mu je šljiva i ima odlične kritike. Jedino što izgleda da ga nemaju ni u Jasminu ni u Liliju, pa ne mogu da probam tester 😔 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f0269e7a3c8305d587eb2868405dd351.jpg)
2021 01 03
> Debela_devojka: > Shiseido zen Predivan 😍 ali, na mojoj koži totalno nepostojan. Pre kupovine obavezno isprobajte na sebi..
2021 01 03
1 2 3