Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Sta se desava?

Da li neko moze da mi objasni zasto su mi sve stvari razbacane na profilu i stare objave na vrhu stranice i slicno?
2021 01 05
Izgleda da je admin pobrisao duple oglase, meni je nestalo pola predmeta
2021 01 06
Jel neko ume da mi objasni zasto se skidaju pojedine postavke.. Konkretno..objavim sliku sa Zarinog sajta a vidim da to mnogi rade..I meni je skunu.. i ako objavim lice( nisam znala jer sam nova) skinu postavku, a malopre gledam da devojka ima kompletnu figuru sa licem..od avgusta i nije sklonjena postavka...
2021 01 07
https://mojekrpice.rs/items/odeca/1717139/nedozvoljeni-predmeti
2021 01 07
Hvala puno za pravila, ali opet se ne uklapa.Nisu onda ista pravila za sve..
2021 01 07
U gomili kršenja pravila teško napraviti red. Postoje dva načina: pratim pravila, ako mogu drugi, mogu i ja. Svako ima izbor.
2021 01 07
@majatodorovic82 : Koliko znam, smeju se objavljivati, ali ne sme ici kao prva slika. Kao prva sme ici jedino ako je u kolazu sa nekom licno Vasom slikom.
2021 01 08
> Milica.1994: > @majatodorovic82 : Koliko znam, smeju se objavljivati, ali ne sme ici kao prva slika. Kao prva sme ici jedino ako je u kolazu sa nekom licno Vasom slikom. Tako je. Ali je istina i ono sto je druga clanica rekla, ne vazi za svakog isto pravilo. Mene su jednom "napali" na forumu jer sam rekla kako jedna clanica nece da mi posalje dodatne slike za haljinu (imala je samo jednu sliku i to sa sajta) pa su mi rekli kako i ja imam slike sa sajta i kako sam dvolicna itd., ali razlika je bila u tome sto je meni naslovna slika bila sa sajta a kad se udje u artikal, bile su slike uzivo, a kod nje samo jedna jedina i to sa sajta. Morala sam da pravim kolaz (moja slika, i pored sa sajta) jer ipak su te slike profesionalne i vernije prikazuju predmet nego nase slikane telefonima itd. Mnogo zena koje rade komercijalnu prodaju stave samo sliku sa sajta i niko im nista ne kaze niti brise oglase.
2021 01 08
Sinoc su mi nestale slike sa profila... ne znam zasto! Sve sam sama slikala, pet tagova “marki” sam stavila u koje bi i spadala garderoba tj. u isti rang. Danas ponovo postavljam iznova, videcemo sta ce biti...
2021 01 08
> majatodorovic82: > Jel neko ume da mi objasni zasto se skidaju pojedine postavke.. > Konkretno..objavim sliku sa Zarinog sajta a vidim da to mnogi rade..I meni je skunu.. > i ako objavim lice( nisam znala jer sam nova) skinu postavku, a malopre gledam da devojka ima kompletnu figuru sa licem..od avgusta i nije sklonjena postavka... Bezobrazluk pojedinih članica ide u tri lepe, pazi ovo. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ac904f82436e7b76045ee8898e05c750.jpg)
2021 01 09
To je pasus lažnih tagova ispod većine artikala, kucam NIKE kanadjanke i sva mi odeća izlazi, posaljem joj poruku da obrise tagove ( vecina ima negativnu od admina ) ne lista mi se 4 strana njenih stvari da BiH videla 6 patika, obrisala je tek neke oglase i sad listam njenu odeću samo na te 2 strane, umesto tih 4. 🧐 ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/4aef454ebe0385071143e08d68fa070b.jpg)
2021 01 09
Meni nije izbrisano, ne krsim pravila, razbacane su mi samo fotografije. Ponovo pitam za pomoć, hvala.
2021 01 09
Meni su obrisani vise od polovine artikala. Ne znam zasto. Sta se to desava? Gde su mi predmeti? Zar moram opet sve ispocetka da postavljam?!
2021 01 09
> Izadora: > Meni su obrisani vise od polovine artikala. Ne znam zasto. Sta se to desava? Gde su mi predmeti? Zar moram opet sve ispocetka da postavljam?! Naslove svojih oglasa ističete, u odnosu na oglase ostalih, velikim slovima.
2021 01 09
Što je najgore, džabe to rade. 😂 Baš pod tim tragom će predmet pre biti zatrpan nego da ga je lepo opisala...
2021 01 10